Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc w sprawie maleńkiego szczeniaka


tootsy

Recommended Posts

W dniu wczorajszym na śmietniku został znaleziony maleńki szczeniaczek, który jest jeszcze ślepy - został chwilowo zabrany przez moich rodziców do siebie, Karmiony jest modyfikowanym psim mlekiem ze strzykawki co dwie, trzy godziny - rodzice proszą o pomoc w znalezieniu osoby która pomoże go odchować, ponieważ sami nie mogą tego zrobić, bo oboje pracują - trzeba bardzo dużo czasu mu poświęcić - jeśli nikt mu nie pomoże zostanie zaniesiony do schroniska, gdzie pewnie czeka straszny los w postaci uśpienia - piesek wygląda na kilkudniowego - proszę pomóżcie mi, nie chcę, żeby go uśpili - ja niestety też pracuję i mam młodego pieska, więc nie dam rady.

Ten debil, który go wyrzucił powinien ponieść surową karę - niestety nie wiadomo kto to zrobił.  POMOCY - błagam - na priv podam telefon do siebie - proszę o tylko zdecydowane osoby, pies to nie jest zabawka i kaprys, czy zachcianka na chwilę.

DSC_4444.jpg

DSC_4445.jpg

DSC_4446.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, tootsy napisał:

Rodzice by się nim zajęli, ale pracują. Ja też, więc nikogo nie ma. Karmić trzeba regularnie - dłuższa przerwa w niejedzeniu to kolejny stres dla tego maluszka :(:(

A nie mogą sąsiedzi pomóc w tym czasie gdy rodziców niema? Czy jest jakaś Lecznica w pobliżu całodobowa,może tam uda się umieścić psiaka.Jest też Hotelik dla szczeniaczków ale nie mogę teraz znaleźć.

Mam: Judyta - DT dla szczeniaków tel.502 159 114

Link to comment
Share on other sites

Anula wiesz jak to jest umiesz liczyć licz na siebie - wiesz jacy są ludzie - masz głupi przykład tego małego - jak można było go wyrzucić?! w schronisku niestety nie ma szans jest za mały :( dlatego tutaj proszę o pomoc - wierzę, że ktoś mi pomoże... JEMU POMOŻE...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

A nie mogą sąsiedzi pomóc w tym czasie gdy rodziców niema? Czy jest jakaś Lecznica w pobliżu całodobowa,może tam uda się umieścić psiaka.Jest też Hotelik dla szczeniaczków ale nie mogę teraz znaleźć.

Mam: Judyta - DT dla szczeniaków tel.502 159 114

Dzwoń na ten podany nr. tel. Małgosia Judyta ratuje  szczeniaki. 

https://www.facebook.com/Dom-Tymczasowy-dla-Szczeniaków-Judyta-304551119750449/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

Link to comment
Share on other sites

Kochani, w schronisku ten szczeniak ZOSTANIE UŚPIONY od razu. Zostanie potraktowany jako slepy miot- więc 'egzekucja' zostanie wykonana zgodnie z prawem! Absolutnie go tam nie zawoź! Dzwoń tak jak Ci dzieczyny sugerują do DT dla szczeniaków, a my w razie czego dalej pomożemy, byle było dla niego miejsce!\

Wielki szacunek dla Was za ratowanie tego malutkiego ŻYCIA!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...