Jump to content
Dogomania

Mała, śliczna Pestka - pragnęła mieć kogoś kto ją pokocha - marzenie się spełniło, sunia już w cudownym DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

Bardzo się cieszę,że Pesteczka znalazła domek i na to wygląda,że bardzo dobry :) Trzymam kciuki za aklimatyzację w nowym otoczeniu! Zaraz idę na wątek Iskierki...

Dziewczynki,nie chcę się wtrącać bo decyzja należy do Was,ale czy przekazanie pieniążków po Pestce nie jest za wczesne?Może warto choć kilka dni odczekać i zobaczyć czy wszystko u niej dobrze...

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gusiaczek napisał:

50% z bazarku w wys. 192.00 zł w drodze na konto Pestuni, po zaksięgowaniu proszę o potwierdzenie:

 

wow Gusiaczku, wspaniały wynik.

Z tego co Gabrysia mi króciutko napisała, to u Pesteczki wszystko póki co dobrze:) ale kciuki nie zaszkodzi trzymać, bo rzeczywiście kilka pierwszych dni może być trudnych...

Bądz dzielna Pesteczko:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

50% z bazarku w wys. 192.00 zł w drodze na konto Pestuni, po zaksięgowaniu proszę o potwierdzenie:

 

Pieniążki już na koncie Pesteczki, zaraz potwierdzę na bazarku.

Gusiaczku, z całego serca dziękuję!!!

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że Pesteczka znalazła domek i na to wygląda,że bardzo dobry :) Trzymam kciuki za aklimatyzację w nowym otoczeniu! Zaraz idę na wątek Iskierki...

Dziewczynki,nie chcę się wtrącać bo decyzja należy do Was,ale czy przekazanie pieniążków po Pestce nie jest za wczesne?Może warto choć kilka dni odczekać i zobaczyć czy wszystko u niej dobrze...

Bogusiu, w zupełności się z Tobą zgadzam, że trzeba odczekać.

Jak wpłyną pieniążki z pozostałych bazarków (w tym z Twojego, za który serdecznie dziękuję) i rozliczę się z Kasią za pobyt Pesteczki przekażę pieniążki na konto 

Iskierki.

Pesteczka jest bardzo grzeczna.

Troszkę rozpaczała, ale szybko jej przeszło.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy i reaguje na swoje imię.

Będzie dobrze, myślę że szybko się zaaklimatyzuje

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Tola napisał:

Ja tez bardzo się cieszę, ze Pesteczka tak szybko znalazła dom, to tak kochana maluszka :)

Trzymam kciuki za dobre wieści z nowego domu.

Pani obie zachwycone Pesteczką.

Jest kochana, cudowna i bardzo mądra.

Wiem, że to dopiero kilka godzin od adopcji, ale jestem spokojna o Pesteczkę!!!

Dogo znów szwankuje. Oto część maila od p. Joli

Pestka dzisiaj dostała zabaweczkę troche smakołyków ale była naprawdę zmęczona bidula.

Chce też zamówić jej taka adresówkę serduszko , byłam w naszej lecznicy i juz mam namiar gdzie to zrobić.

Moje dzieci cały dzień też na lini telefonicznej dopytywały co na bieząco u suni... moja mama tak bardzo szczęśliwa, jak tylko zauważała ze Pestka sie boi jakiegos psa na dworku zaraz brała ja jak dziecko na ręce.!

Naprawde super psinka.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tola napisał:

Ten ostatni "pakiecik"  3 suczek z zamojskiego schroniska niewiarygodnie szybko  znalazł domy!

Pesteczko - kochaj i bądz kochana!

Niech żałują ci, którzy się Pesteczką nie zainteresowali, bo sunia jest REWELACYJNA, JESZCZE ŁADNIEJSZA NIŻ NA ZDJĘCIACH,

MĄDRA I KOCHANA!!! 

Ja się ogromnie cieszę, że to Pani Teresa i Pani Jola wypatrzyły maleńką, bo to cudowne osoby!!!

Wczoraj Pesteczka troszkę rozpaczała po wyjściu Kasi z rodziną, ale szybko się uspokoiła.

Noc przespała na fotelu. Jest idealna i bardzo wpatrzona w swoją Panią.

Reaguje na imię.

Dzisiaj była na kilku spacerkach oraz u weta na ogólnym przeglądzie.

Pozwala wszystko przy sobie zrobić, została przebadana, obejrzana, pazurki obcięte.

Za tydzień szczepienia przeciw wirusówkom.

Zarówno Pani Teresa, jak i Pani Jola są zauroczone Pesteczką.

To będzie chyba taki wspólny piesek obu wspaniałych Pań.

Oczywiście jestem zaproszona na kawę.

Muszę wycałować tą troszkę "moją" cudowną istotkę.

Znowu mam mokre oczy....

Aha, Pani Teresa zwróciła Kasi za transport, bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Kasi.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

I ja ryczę jak bóbr! :"""")

Witaj w klubie.

Tak, jak napisała Havanka Pesteczka jeszcze niedawno prosiła o pomoc, tak bardzo chciała się wydostać zza krat, a teraz jest ukochaną psinką i skarbem Pani Teresy.

Mnie to zawsze "rozwala" psychicznie, dodaje sił i wiary w ludzi.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

A mi głupio Gabrysiu, bo nie zaufałam Paniom od razu:( Czesem można niechcący przekreślić taki wspaniały dom! Dobrze, że mnie nie posłuchałaś;)

Gorące pozdrowienia dla obu Pań i cudnej pesteczki:)

Izuniu, ja też nie zaufałam od razu, ale rozmowy telefoniczne i bardzo miłe spotkanie rozwiały wszelkie wątpliwości!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...