Jump to content
Dogomania

Mała, śliczna Pestka - pragnęła mieć kogoś kto ją pokocha - marzenie się spełniło, sunia już w cudownym DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

Szajboska, dziekujemy!!!  Dobrze, ze sprawa wyjasniona i to nie Mimi. Chociaz...suczynki i tak bardzo zal, bo dla niej nic sie nie zmienilo...

Mam nadzieje, ze DS Mimi nie wzial nam za zle tej akcji i koniecznosci udowadniania, ze suni nie "zgubil".

Gdyby zobaczyli zdjecie blizniaczej siostry Mimi, pewnie by sie nie dziwili. A moze zakochali w kloniku Mimi...tak sobie marze... 

Link to comment
Share on other sites

I mnie przekonały argumenty, że to dwie różne sunie. Całe szczęście, bo strach pomyśleć, co ta malizna musiałaby przejść, żeby w tak krótkim czasie przebyć takli szmat drogi. Ależ są nieprawdopodobnie podobne :)

Gdybym to ja była DS Mimi, to przygarnęłabym klonika :) Wyobrażacie sobie spacery z taką dwójką  ?  Mijający nas ludzie przecieraliby z niedowierzaniem oczy  gif  śmiejący się.gif

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

eliku, ale domek MIMI pewnie nie ma bladego pojęcia o istnieniu klonika suczki  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig Nie mogę znieść myśli, że ona tam zostanie, kiedy trzy suczki  pojadą.... 

Faktycznie nie wiemy, czym Szajboska uzasadniła prośbę o zdjęcie suni z gazetą.  To brzmi nieco, jak urywek z powieści kryminalnej.

Też jest mi żal tej malizny, ale pewnie długo sama tam nie pozostanie. Niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Rodzina, która adoptowała Mimi wie o całej sytuacji, tzn. poinformowałam ich że dostałam wiadomość że w schronisku przebywa bardzo podobna sunia i proszę o potwierdzenie, że wszystko w porządku. Zdziwili się i zapytali od razu czy nie może schronisko sprawdzić po czipie, że to nie jest Mimi. Nie ukrywam, że głupio było mi tłumaczyć fakt że schronisko nie sprawdza czipów i dlatego ja ich niepokoje i zarzucam porzucenie psa.

Jedyny pomysł  jaki miałam pozwalający na weryfikację aktualności zdjęcia to była prośba o zdjęcie z gazetą (raczej nikt na co dzień takich zdjęć psu nie robi).

Na szczęście nie było negatywnej reakcji ze strony rodziny, którą od razu przeprosiłam za swoje wątpliwości.

Jeżeli chodzi o adopcję kolejnego pieska, niestety nie mają możliwości, ponieważ mieszkają w bloku i w mieszkaniu jest jeszcze jeden mały pies i kot.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

A moze Anula i Bogusik zabralyby ja do Szafirki?? Tak sobie niesmialo marze...

Ja z Bogusik zabrałybyśmy nie tylko ją a większość psiaków.Nie wszyscy wiedzą,że skupiamy się na pomocy psom o dłuższej sierści,mamy także ograniczenia związane z Hotelikiem pod względem wielkości psiaków i jeszcze do tego Hania nas prosiła aby do niej trafiały suczki po historii z Rambi i Oli.W Schronisku na kwarantannie są dwa psiaki o długiej sierści,jeżeli nie zostaną odebrane to chcemy je zabrać za wszelką cenę bez względu na koszta,płeć( prosić Hanię aby przyjęła psa).Mamy w tej chwili Abi-Inkę jeszcze,dziś wizyta p/a,jeżeli pojedzie do domku to zostanie na naszym utrzymaniu ruda Czikunia,która ma przyjechać w sobotę do Hoteliku.Praktycznie same utrzymujemy dwa ,trzy psiaki i dodatkowo pomagamy jeszcze innym psiakom w postaci bazarków i stałych deklaracji.Napisałam o tym wszystkim aby się usprawiedliwić,że nie damy rady pomóc wszystkim psiakom,które oczekują pomocy.Może sunieczkę ogłaszać nawet jak jest w Schronisku?

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, szajboska napisał:

Rodzina, która adoptowała Mimi wie o całej sytuacji, tzn. poinformowałam ich że dostałam wiadomość że w schronisku przebywa bardzo podobna sunia i proszę o potwierdzenie, że wszystko w porządku. Zdziwili się i zapytali od razu czy nie może schronisko sprawdzić po czipie, że to nie jest Mimi. Nie ukrywam, że głupio było mi tłumaczyć fakt że schronisko nie sprawdza czipów i dlatego ja ich niepokoje i zarzucam porzucenie psa.

Jedyny pomysł  jaki miałam pozwalający na weryfikację aktualności zdjęcia to była prośba o zdjęcie z gazetą (raczej nikt na co dzień takich zdjęć psu nie robi).

Na szczęście nie było negatywnej reakcji ze strony rodziny, którą od razu przeprosiłam za swoje wątpliwości.

Jeżeli chodzi o adopcję kolejnego pieska, niestety nie mają możliwości, ponieważ mieszkają w bloku i w mieszkaniu jest jeszcze jeden mały pies i kot.

Szajbosko, jeszcze raz dziekuje za tak rozsadne podejscie do sprawy oraz wyjasnienie jej, bez zadnych zgrzytow i niepotrzebnych emocji. Bylas w nieciekawej sytuacji, ale dalas rade!!! I Domek Mimi tez sprawe przyjal normalnie. Bo przeciez mogly juz "wiory leciec" a tlumaczeniom z naszej strony, nie byloby konca...

Pomyslalas o wszystkim, nawet o ewentualnej adopcji kolejnej Zebatki...wspaniala z Ciebie Dziewczyna!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Ja z Bogusik zabrałybyśmy nie tylko ją a większość psiaków.Nie wszyscy wiedzą,że skupiamy się na pomocy psom o dłuższej sierści,mamy także ograniczenia związane z Hotelikiem pod względem wielkości psiaków i jeszcze do tego Hania nas prosiła aby do niej trafiały suczki po historii z Rambi i Oli.W Schronisku na kwarantannie są dwa psiaki o długiej sierści,jeżeli nie zostaną odebrane to chcemy je zabrać za wszelką cenę bez względu na koszta,płeć( prosić Hanię aby przyjęła psa).Mamy w tej chwili Abi-Inkę jeszcze,dziś wizyta p/a,jeżeli pojedzie do domku to zostanie na naszym utrzymaniu ruda Czikunia,która ma przyjechać w sobotę do Hoteliku.Praktycznie same utrzymujemy dwa ,trzy psiaki i dodatkowo pomagamy jeszcze innym psiakom w postaci bazarków i stałych deklaracji.Napisałam o tym wszystkim aby się usprawiedliwić,że nie damy rady pomóc wszystkim psiakom,które oczekują pomocy.Może sunieczkę ogłaszać nawet jak jest w Schronisku?

Jasne dziewczynki

Wierzcie ze pomoglabym jej korzystajac z transportu ale niestwty musze teraz 2-3 tygodnie obserwowac DS Rudaska

Kazda z nas musi mierzyc sily na zamiary

Moze uda jej sie z ogloszen:)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Jutro jadą 3 suczki suczki :)

 Wyjazd ze schronu jutro o 8.15 :)

TZ przygotował napisy na kontenery, żeby nie pomylić psów http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

 Karma zamówiona.

Dzięki Tolu. 

"Moją" sunię jutro odbierze anecik i zawiezie do Kasi (Anetko, dzięki serdeczne!!!).

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Dzięki Tolu. 

"Moją" sunię jutro odbierze anecik i zawiezie do Kasi (Anetko, dzięki serdeczne!!!).

 

Ok. CHciałam jeszcze napisać, ze trwały starania o zabranie ze schronu suni w typie mimronka - dla anecik!

Niestety - sunia jest na kwarantannie i dyr. ZOO nie wyraził zgody.

 Anecik - dziękuję - chciałaś jak najlepiej!

To ta mała w środku

P1220721.JPG

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

Ok. CHciałam jeszcze napisać, ze trwały starania o zabranie ze schronu suni w typie mimronka - dla anecik!

Niestety - sunia jest na kwarantannie i dyr. ZOO nie wyraził zgody.

 Anecik - dziękuję - chciałaś jak najlepiej!

To ta mała w środku

P1220721.JPG

Nic..... poczekamy. Chociaż bardzo żałuje wspólnego transportu.

 

12 minut temu, Tola napisał:

Przekazanie suni dla elik będzie w Bochni, dla Gabi - w Katowicach :)

 

 

 

 

A Pan wie o której będzie w Katowicach? I w którym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...