Jump to content
Dogomania

Mała, śliczna Pestka - pragnęła mieć kogoś kto ją pokocha - marzenie się spełniło, sunia już w cudownym DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

6 minut temu, Gusiaczek napisał:

O matulu! palce sobie poobgryzam, z niecierpliwością czekam na wieści

szajboska nie weszła jeszcze na Dogo,musimy poczekać.Była 16godz.temu.Znalazłam taki nr.tel na wątku Mimi ale nie wiem do kogo on jest.

Kontakt w sprawie adopcji suni: 601-928-151

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

A swoją drogą, sunieczka zębatka z zamojskiego schronu jest cuuuudowna!! Przytula się, liże rękę, zabiega o względy..I tak strasznie żal, że zostanie sama w boksie... beksa_V6_orig.gif

Rzeczywiście bardzo żal tej malizny:( szkoda, że tym razem nie uda jej się wyjechać razem z resztą:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szajboska napisał:

Mimi była wysterylizowana i jest zaczipowana, proszę sprawdzić czy ta sunia ma czipa. Jednak sądze, że to nie jest ta sama sunia.

Chciałabym się mylić, ale wygląda na to, że to ta sama suczka - te same jaśniejsze przebarwienia na szyi i bokach :(

 

Wyjazd suczek ze schronu w sobotę ok. 8. 00, w czwartek napiszę dokładniej, gdzie w Katowicach zatrzyma się kierowca.

 Na razie proszę o kciuki, aby w piątek przy zdejmowaniu szwów nie wyniknęły jakieś problemy....

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź na moją wiadomość, że suni w schronisku wszczepiono chipa i nie wiadomo czy już nie była wcześniej czipowana. To nie sprawdza się czy pies ma czipa ? Po co czipować psy skoro schroniska mają taką politykę ?!
Czekam na informację z DS czy z sunią wszystko w porządku. Jak będą jakieś wątpliwości poproszę koleżanki z Łodzi o zrobienie wizyty, niestety ja nie mogę tego zrobić ze względu na zaawansowaną ciążę.

A co ze sterylizacją ? Bo pisał ktoś, że sunia miała mieć sterylizację czy wiadomo czy był zabieg ? Bo Mimi jest po sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, szajboska napisał:

Dostałam odpowiedź na moją wiadomość, że suni w schronisku wszczepiono chipa i nie wiadomo czy już nie była wcześniej czipowana. To nie sprawdza się czy pies ma czipa ? Po co czipować psy skoro schroniska mają taką politykę ?!
Czekam na informację z DS czy z sunią wszystko w porządku. Jak będą jakieś wątpliwości poproszę koleżanki z Łodzi o zrobienie wizyty, niestety ja nie mogę tego zrobić ze względu na zaawansowaną ciążę.

A co ze sterylizacją ? Bo pisał ktoś, że sunia miała mieć sterylizację czy wiadomo czy był zabieg ? Bo Mimi jest po sterylizacji.

Nie sprawdza się czipa, podobnie jak nie sprawdza się, czy suczka była sterylizowana.

Zabiegi były w środę i jeśli nie było śladu po poprzedniej sterylce to myślę (jeśli to ta sama sunia), że  otwierano ją powtórnie.

Jeśli do jutra nie odezwie się DS to postaram się dowiedzieć coś od weta schroniskowego.

Jeszcze raz przejrzałam zdjęcia - wg mnie niemożliwe jest az takie podobieństwo...

P1220596.JPG

P1220630.JPG

P1220631.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nie sprawdzają chipa??? a wszczepiają nowy? mój Boże, kolejne schronisko z tak samo beznadziejną polityką:( Nawet nie chce myśleć ile tam jest psów z chipem, które MAJĄ domy! Dlaczego nie można czytnika kupić? albo chociaż pożyczać z zaprzyjaźnionej lecznicy raz na czas????? Tolu- proszę- odpowiedz!

Co do suni- podobnie jak Tola sądze, że aż takie podobieństwo jest niemożliwe- bo tu jest i smieszna wada zgryzu i ten skręcony ogonek.... Biedna sunia:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od DS że z sunią wszystko dobrze, poprosiłam o zrobienie zdjęcia przy aktualnej gazecie (nic innego nie przyszło mi do głowy co pozwala na weryfikacje daty wykonania zdjęcia) i przesłanie na maila. Jak tylko dostanę to wstawię.

Ale proszę jeszcze o rozmowę z wet schroniskowym, która potwierdzi że to nie ta sama sunia.

Gdyby coś wskazywało na to, ze to Mimi to jak najszybciej postaram się o sprawdzenie domu

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Nie sprawdzają chipa??? a wszczepiają nowy? mój Boże, kolejne schronisko z tak samo beznadziejną polityką:( Nawet nie chce myśleć ile tam jest psów z chipem, które MAJĄ domy! Dlaczego nie można czytnika kupić? albo chociaż pożyczać z zaprzyjaźnionej lecznicy raz na czas????? Tolu- proszę- odpowiedz!

Co do suni- podobnie jak Tola sądze, że aż takie podobieństwo jest niemożliwe- bo tu jest i smieszna wada zgryzu i ten skręcony ogonek.... Biedna sunia:(

 

Nie potrafię na to odpowiedzieć, ale to nie jest tylko problem schronisk, ale i gabinetów weterynaryjnych.

Przy sterylizacji naszej Auris, bezdomnej suki z okolic Zamościa okazało się, że była już wysterylizowana. A przecież w gabinetach jest USG, tak jak w schroniskach czytnik.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, szajboska napisał:

Dostałam wiadomość od DS że z sunią wszystko dobrze, poprosiłam o zrobienie zdjęcia przy aktualnej gazecie (nic innego nie przyszło mi do głowy co pozwala na weryfikacje daty wykonania zdjęcia) i przesłanie na maila. Jak tylko dostanę to wstawię.

Ale proszę jeszcze o rozmowę z wet schroniskowym, która potwierdzi że to nie ta sama sunia.

Gdyby coś wskazywało na to, ze to Mimi to jak najszybciej postaram się o sprawdzenie domu

Bardzo dobry pomysł z tą gazetą. Czekamy więc na zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie otrzymałam zdjęcia suni z DS.

Ale wczoraj wieczorem przesłałam link wydarzenia właścicielce hoteliku w którym sunia mieszkała przez kilka miesięcy i ona z całą rodziną też stwierdzili, że to nie ta sunia. Profil identyczny ale pyszczek od przodu nie ten. Mam nadzieję, że się nie mylimy bo DS był sprawdzany i zrobił bardzo dobre wrażenie, był też tam drugi psiak i kot.

Jednak proszę, żeby w tym czasie skontaktować się ze schroniskiem i dopytać odnośnie tej sterylizacji i moze poprosić o sprawdzenie czipa czy nie czyta drugiego kodu.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie otrzymałam zdjęcia suni z DS.

Ale wczoraj wieczorem przesłałam link wydarzenia właścicielce hoteliku w którym sunia mieszkała przez kilka miesięcy i ona z całą rodziną też stwierdzili, że to nie ta sunia. Profil identyczny ale pyszczek od przodu nie ten. Mam nadzieję, że się nie mylimy bo DS był sprawdzany i zrobił bardzo dobre wrażenie, był też tam drugi psiak i kot.

Jednak proszę, żeby w tym czasie skontaktować się ze schroniskiem i dopytać odnośnie tej sterylizacji i moze poprosić o sprawdzenie czipa czy nie czyta drugiego kodu.

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam Szjboiskę, żeby sprawdziła czy Mimi jest w DS w Łodzi. Po moim zapytaniu była na dogo, ale odpowiedzi nie udzieliła.

EDIT

Teraz przeczytałam kilka postów wcześniej odpowiedź Szajboski. Szkoda, że nie odpowiedziała na wątku.

Ja nie wytrzymałabym czekać na zdjęcie z DS. Czy nikt nie może zrobić wizyty PA w DS Mimi ?

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, szajboska napisał:

. . . Jak będą jakieś wątpliwości poproszę koleżanki z Łodzi o zrobienie wizyty, niestety ja nie mogę tego zrobić ze względu na zaawansowaną ciążę.

. . .

Szajbosko, nie czekaj na wątpliwości, bo one już są. Podobieństwo suniek jest takie, jakby były bliźniakami jednojajowymi. Byłoby dobrze, gdybyś już poprosiła koleżankę z Łodzi o zrobienie wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...