Jump to content
Dogomania

Norka już w swoim DS :)


Ferox

Recommended Posts

Zapraszam na wątek bezdomnej młodziutkiej Nory. Historia Nory jest pewnie podobna do wielu innych wakacyjnych porzuconych istnień... A może ktoś się jej pozbył, bo już nie jest słodką, malutką kuleczką...? Urosła za duża? A może jest w ciąży? Tak czy inaczej potrzebuje naszej pomocy.

Nora kilka dni temu, a w zasadzie nocy została podrzucona na posesję Przyjaciela Mamy mojej koleżanki.

S_C781.jpg

 

IMG_20160808_075059.jpg

 

Pan ten nie zgodził się na przygarnięcie suni, tym bardziej, że suczka rezydentka absolutnie jej nie zaakceptowała. Nora więc w trybie pilnym musiała opuścić tamtą posesję. Moja koleżanka przywiozła ją do Kielc i zdecydowała się dać małej DT na miesiąc wrzesień. Potem niestety wyjeżdża do innego miasta na studia.

Chcę jej pomóc i dlatego zakładam ten wątek jak i wydarzenie na fb. Przede wszystkim potrzebujemy dla Norki od października znaleźć DT lub jakiś dobry niedrogi hotelik. Oczywiście super by było, gdyby Norka przez ten miesiąc znalazła dom stały, ale niestety jest zwykłym czarnym pieskiem i z doświadczenia wiem, że może być ciężko.

Norka okazała się być bardzo młodziutką sunią (ok. 8- 10 miesięcy.) Jest bardzo przyjazna do ludzi, choć boi się gwałtownych ruchów. Wydaje mi się, że w swoim krótkim życiu nie byłą dobrze traktowana przez ludzi. Na razie uczy się czystości i chodzenia na smyczy. Cieszy się jak szczeniak z każdego przyjaznego człowieczego gestu. Na pewno dla swoich stałych opiekunów będzie wiernym i oddanym przyjacielem.
Proszę o pomoc dla suni... Szczególnie o DT jak i pomoc w pokryciu kosztów weterynaryjnych. Przed sunią szczepienia i sterylizacja na którą niestety ani nasza koleżanka- studentka, ani ja nie mamy pieniążków.
Proszę też o pomoc w ogłoszeniach, to bardzo ważne, bo sunia ma tylko miesiąc bezpiecznego schronienia. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc, dobrą radę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy do dnia dzisiejszego, czyli do 16 października 2016 dotarły dla Norci od Was następujące wpłaty:

- Ciocia Nesiowata- 30zł

- Ciocia Atulek- 20zł

- Ciocia Nuncek- 45zł

- Ciocia Mazowszanka- 50zł

- Ciocia Ika136- 20zł

- Ciocia Agat - 30zł

- Ciocia Nadziejka - 15zł

- Ciocia Mazowszanka- bazarek- 74zł

Razem wpływy: 284zł

 

 

Wydatki:

113zł- szczepienie na wściekliznę i zakaźne

85zł - czip Norki

86zł- droga powrotna po odwiezieniu Norki do DS

Razem wydatki : 284zł

 

Wpływy minus wydatki na dzień 30.10.2016 wynoszą: 0 zł

 

 

Każdemu darczyńcy Norki bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc. :) <3

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

  Witaj malenka Witaj Krzysiu

doloze sie choc 10 zl ...slij mi serce num konta

Zagladam sciskam mocno za zdrowko cudnej , za bezpieczna przystan1585bc050004719d5005626b

Witaj Nadziejko ;) Dziękuję za pomoc dla Norki :) Zaraz Krzysiu wysle konto :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ferox napisał:

Witaj agusiazet :) Odwiedzaj małą jak możesz :) Reklamuj gdzie się da .... miesiąc szybko zleci :(

Miło mi:) Niestety, prawdą jest, że miesiąc szybko zleci:( Poproszę o dane do przelewu na PW, po wypłacie dorzucę skromne 20 zł dla małej!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agusiazet napisał:

Miło mi:) Niestety, prawdą jest, że miesiąc szybko zleci:( Poproszę o dane do przelewu na PW, po wypłacie dorzucę skromne 20 zł dla małej!

Dzięki Agusiazet :) Martwimy się bardzo o Norę :( Co będzie z nią w październiku ? :(

Link to comment
Share on other sites

Nora miała dzisiaj pierwszą w swoim życiu sesję zdjęciową. ;)

Zobaczcie Ciocie jaka jestem piękna :)

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

Nora już coraz ładniej chodzi na smyczy. :) Jest bardzo przyjazna do wszystkich ludzi. Niestety Panicznie boi się starszych mężczyzn :( Dziś na widok takiego Pana wpadła w taką histerię, że trzeba było ją brać na ręce i szybko uciekać :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...