Jump to content
Dogomania
Tersu

Psi wybieg w Katowicach

Recommended Posts

Witam wszystkich Dogomaniaków.

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem pieska. Mieszkam cóż tu ukrywać w Katowicach w rejonie osiedla Paderewskiego. Jak wiadomo wszystkim okolicznym autochtonom ( jestem jednym z nich więc innych proszę o nieobrażanie się ) Paderewa leży w bezpośrednim kontakcie z Doliną Trzech Stawów. Dla nas miejscowych nie muszę opisywać o co dokładnie chodzi. Mój post zamieszczam, ponieważ na tak rozległym, zielonym terenie nie ma miejsca gdzie można by spokojnie puścić pupila tak aby się wyszalał. Najbliższe takie miejsce to Park Śląski ale to nie jest blisko i jest to cała wyprawa.

Wedle mojej opinii jest wiele miejsc na dolinie gdzie można by taki teren zorganizować. I tu moje pytanie a zarazem rozpoznanie tematu - czy ktoś już kiedyś o tym myślał, czy jest może jakaś grupa osób starających się w tym temacie, pod którą można by się niejako "podpiąć". Czy może są osoby, które byłyby chętne do omówienia tematu i podjęcia starań. Proszę o odpowiedzi bo jestem przekonany, że warto włożyć nieco trudu i wysiłku aby takie miejsce powstało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem tego samego zdania i chetnie sie pod taka petycja podpisze. Mieszkam z drugiej strony 3 stawow na Nikiszowcu i my tutaj mamy dog park z przeszkodami do Agility nawet. MAly, ale jest. Zapraszamy :) Macie blizej:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli zbierzemy podpisy moznaby poprossic o pomoc Kamila Duroczoka, ktory jest mega lokalnym patriota. Moze jakis artykul w Silesionie by sie ukazal, jesli sie postaramy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Announcements

×
×
  • Create New...