Jump to content
Dogomania

Petsitter bezpieczeństwo mieszkania


radiesteta

Recommended Posts

Zastanawiam się w jaki sposób wyszukujecie petsittera? Chodzi mi o podstawową kwestię czyli powierzenia kluczy do mieszkania takiej obcej osobie? Jakby nie było istnieje wiele niebezpieczeństw z tym związanych. Począwszy od kradzieży a skończywszy nawet na skopiowaniu kluczy i ewentualnym przekazaniu ich jakimś zlodziejom którzy zupełnie nie będą kojarzeni z takim petsitterem. 

Hm... nikt nie korzysta z usług takich osób ?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ja mogę powiedzieć z zakresu działania mojej firmy :)

Po prostu podpisywana jest umowa, ze wszystkimi danymi firmy zarejestrowanej w CEIDG, gdzie wszystko jest jawne oraz są inne sposoby na potwierdzenie,że wszystko w mieszkaniu zostawiam tak jak było, ale to już zawsze omawiam indywidualnie.

Warto też śledzić fb/ strone danego petsittera i opinie o nim :)

Link to comment
Share on other sites

Znam osobę, która od dawna zajmuje się wyprowadzaniem ludziom psów, mają do niej zaufanie bo jest uczciwa i kocha psy i jak dotąd nikt na nią nie narzekał, przeciwnie, polecają ją sobie wzajemnie. Poza tym prowadzi mały domowy hotelik i przechowuje ludziom psy jak muszą na krótko gdzieś wyjechać i nie mają gdzie zostawić psy. To kwestia poznania człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...