Jump to content
Dogomania

ZAGINAL PIES RASY CHIHUAHUA W ELKU!!!!


Recommended Posts

Błagam o pomoc dziś w Ełku zaginął mój piesek rasy Chihuahua, ma 6 miesięcy. Umaszczenie płowe, ma ubrane czarne szeleczki i niebieską smycz. Jestem totalnie zrozpaczona, narazie szukam cały dzień. Zaangażowałam ludzi dookoła. Piesek zaginął dokładnie przy ul .Wyszyńskiego.Piesek jest bardzo lękliwy. Dla osoby, która go znajdzie przewidziana nagroda. Nie wiem co dalej robić :/ Jeśli ktoś cokolwiek wie na ten temat prosze dzownic 512559392

piotrus 7.jpg

piotrus.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zrób szybko ogłoszenia i rozklej gdzie się da w jak największym obszarze a także na swoim osiedlu.To zwiększa szansę,że ktoś zadzwoni.Szkoda,że nie ma adresówki i czipa bo chyba nie ma.Ogłoś go na OLX,że zaginął.Czym szybciej to zrobisz tym będą większe szanse odnalezienia.Nawet jeżeli ktoś go wziął do domu to po ogłoszeniu trafi do Ciebie.Jeszcze można na FB ogłosić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, fantasma napisał:

Dzięki interwencji dobrych ludzi Felek dzisiaj wczesnym południem wrócił do domu. Nie potrafię opisać ulgi i radości jaką czuje :-)

To ja się też ogromnie cieszę.Pilnuj maluszka,jest śliczny.Obrożę powinien nosić wciąż z adresówką a szeleczki dodatkowo na spacer.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...