Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

Kochani bardzo dziękujemy osobom które zdecydowały się na przekazanie nadpłaconych deklaracji na poczet długu Alfreda :*

na razie nie dotykam rozliczeń bo boję się że się nie zapisze i coś wyrzuci i nie odtworzę potem całego postu :(

Osoby które nie podały numeru konta do zwrotu proszone są o informację na PW - zrobimy przelew.

Na razie nie mamy możliwości zrobienia wątku dla Gucia ( na razie jest z tym problem bo nie można nawet dodać wątków do OBSERWOWANYCH )

czy ktoś ma wiedzę kiedy i czy w ogóle nastąpi poprzednia funkcjonalność forum ?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że mało piszę ale cały tydzień właściwie miałam wyjęty i nie miałam na nic czasu :(

Boję się uaktualniać post rozliczeniowy aby nie wywaliło go w kosmos :(

czekam z nadzieją że dogo się usprawni i będzie można robić wszystko po  staremu - na razie z edycją postów bywa różnie :(

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przeznaczyli nadpłaty na poczet długu Alfreda.

Postaram się w najbliższym czasie wszystko zanotować.

Alf na działce był bardzo grzeczny - mam foty i wstawię obiecuję - ale proszę o wyrozumiałość. Kilka rzeczy w moim życiu się zmieniło i mam mniej czasu na działalność na dogo :( ale będę się starała ze wszystkich sił aby w miarę normalnie tu funkcjonować jak do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, Dżesulina napisał:

Witaj Kejciu.

Nie mogę wysłać pw. Czy nadal potrzebujesz fantów na bazarki? Mam trochę różnych rzeczy w stanie db/bdb.

Kochana jak najbardziej - tylko teraz fantami zajmuje się Ziutka napisz proszę do niej chociaż ona ma chyba problem z wiadomościami PW

podam maila adoptujpsiaka @ gmail. com bez spacji oczywiście :)

dziękujemy:*

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Dżesulina napisał:

Witaj Kejciu.

Nie mogę wysłać pw. Czy nadal potrzebujesz fantów na bazarki? Mam trochę różnych rzeczy w stanie db/bdb.

Jak najbardziej, ale nie obiecuje, ze bazarek z Twoich fantów powstanie np. w ciągu miesiąca, bo najnormalniej w świecie nie mam czasu a  w nocy robienie zdjęć mija się z celem :(

Więc trochę to może trwać zanim cokolwiek obfoce itd, no i dogo nie działa jak trzeba, więc teraz na pewno żadnych bazarków robić nie bede , bo i tak nikt nie może dodać do obserwowanych itd.

Link to comment
Share on other sites

Kochani u Alfreda wszystko dobrze - Pani Olga napisała że nie ma mowy abyśmy pokrywały koszty kastracji - to ich pies i oni biorą w pełni za niego odpowiedzialność i koszty :)

nie powiem że nam troszkę ulżyło bo sporo jeszcze do wyzerowania długu za Alfa zostało :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Axelka - 50zł na kastrację --> przelew zwrotny na konto podane przez Axelkę w dniu 11.10.2016 - po otrzymaniu prośba o potwierdzenie na wątku że pieniążki zostały zwrócone
 

Deklaracje wpłacone za wrzesień przekazane na spłatę długu:

Nesiowata - 20zł
mimiś - 15zł
Mazowszanka13 - 40zł
Patrycja96 - 15zł

 

 

 

stan konta nie licząc deklaracji na hotelik: - 621,60 zł

Dzisiaj postaram się powysyłać PW do reszty deklarowiczów z zapytaniem czy możemy wpłaty przeznaczyć na spłatę długu czy też zwrócić na konto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...