Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

Kochani stan konta Alfreda wygląda następująco:

 

stan konta nie licząc deklaracji na hotelik: - 789,60zł

 

Przelew za miesiąc hotelowania zrobiłam bo dokładnie miesiąc Alf się hotelikował - proszę o podanie numeru konta od osób które wpłaciły więcej niż jedną deklarację

Dług 789,60zł będziemy musiały odpracować bazarkami.

Kastracja odbędzie się za około 2 tyg na nasz koszt - w ogłoszeniu była informacja że jest po kastracji ( zawsze tak piszemy bo nigdy nie liczymy że od razu ktoś zadzwoni i pewnie by była gdyby nie ten wirus który się przypałętał więc i tak byśmy musiały koszty pokryć a że może w tym czasie być już u siebie w domu to taką podjęłyśmy decyzję )

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Patrycja96 napisał:

Hej SUPER ŻE Alf ma domek.Ja przelałam pieniążki za 3 miesiące-za  pazdziernik wczoraj.NIE CHCE zwrotu pieniążków .Przeznaczcie je na dług Alfika czy na inne psiaki.POZDRAWIAM cieplutko

Patrycja - bardzo dziękujemy! :*

dopisuję zatem do rozliczenia i zmniejszamy tym samym dług Alfika :)

Wieści z rana bardzo pozytywne - wczoraj co prawda zsiusiał się w domu ale jak pani Olga napisała że to normalne bo Fido też tak zrobił jak go przywieźli :)

noc w miarę spokojna - troszkę jeszcze chodzi i popiskuje - ale na skwerku na spacerze trobi furorę !kocha wszystkie pieski i suczki :)

będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Patrycja96 napisał:

Hej SUPER ŻE Alf ma domek.Ja przelałam pieniążki za 3 miesiące-za  pazdziernik wczoraj.NIE CHCE zwrotu pieniążków .Przeznaczcie je na dług Alfika czy na inne psiaki.POZDRAWIAM cieplutko

Patrycja - bardzo dziękujemy! :*

dopisuję zatem do rozliczenia i zmniejszamy tym samym dług Alfika :)

Wieści z rana bardzo pozytywne - wczoraj co prawda zsiusiał się w domu ale jak pani Olga napisała że to normalne bo Fido też tak zrobił jak go przywieźli :)

noc w miarę spokojna - troszkę jeszcze chodzi i popiskuje - ale na skwerku na spacerze trobi furorę !kocha wszystkie pieski i suczki :)

będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mattilu napisał:

Ja mogę przenieść moją deklarację z Alfika na Gucia, tylko poproszę link do wątku Gucia, bo się gubię z tymi Waszymi podopiecznymi :)

Kochane deklarowiczki, czy któraś z Was, chciałaby zostawić swoją deklarację na poczet naszego podopiecznego Gucia, który również jest u Oli ?

Nadal edytowanie postów to jakaś porażka jest, wkleja mi się samo to, co wcześniej pisałam o deklaracjach :(

Gucio nie ma swojego wątku, nigdy nie zbierałyśmy stałych deklaracji na psy, życie nas niestety do tego zmusiło przy Alfie.

Jak się dogo uspokoi, to zapewne wątek będzie, w tej chwili nie mam jak z tym walczyć, to jakaś masakra jest :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Axelka napisał:

Czy numer konta  podany mi na początku na pw jest właściwy do wpłaty na kastrację psa? Są chyba jakieś problemy techniczne z tym forum bo u mnie nic prawie nie działa.

tak numer konta jest bez zmian - sprawdziłam prawidłowy - spróbuję wysłać ponownie z mojego konta. 

Bardzo dziękujemy za chęć pomocy :)

a26.jpg

a27.jpg

a28.jpg

a29.jpg

a30.jpg

a31.jpg

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

a8.jpg

a9.jpg

a10.jpg

a11.jpg

a12.jpg

a13.jpg

a14.jpg

a15.jpg

a16.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...