Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

 

na zooplusie kupiłam dla Alfreda taką fajną kość ciekawe czy do soboty dojdzie i czy uda nam się zawieźć z Ziutką w sobotę bo się do niego wybieramy :-)

Alf i Tata już w drodze - zawsze boję się " przepakunku " ale dałam tacie niebieskie szelki w samochodzie mają mu dodatkowo założyć

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Kejciu napisał:

 

na zooplusie kupiłam dla Alfreda taką fajną kość ciekawe czy do soboty dojdzie i czy uda nam się zawieźć z Ziutką w sobotę bo się do niego wybieramy :-)

Alf i Tata już w drodze - zawsze boję się " przepakunku " ale dałam tacie niebieskie szelki w samochodzie mają mu dodatkowo założyć

Będzie dobrze :) tata to super gość, ogarnięty facet + Twoje wytyczne = sukces :)

Chociaż i ja się martwię mimo wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Akcja się udała - wróciłam po północy i nie miałam gdzie zaparkować u siebie samochodu - nastawiali bloków a nie ma miejsc do parkowania.

Oczy Alfika już dużo lepiej - w lecznicy cudo nie pies mega grzeczny - ale niestety w siusiaku nadal masa ropy - odbyło się tzw. płukanie 3 strzykawkami, dostał dwa zastrzyki i przedłużony został antybiotyk i reszta leków. Za zastrzyki, płukanie i kolejne tabletki antybiotyku zapłaciłam 90 ale to nie koniec - najlepsze jest to że w czwartek znowu muszę go przywieźć na płukanie i kastracja odłożona w czasie :(

nie wiem jak to ogarniemy może tym razem Ziutce uda się dojechać do Różana :( będziemy kombinować...

pocieszające jest to że Alf czuje się lepiej, mniej się wylizuje więc leki działają ale na kastrację jeszcze za wcześnie :(

Wieczorem jak się poogarniam postaram się powrzucać zaległe zdjęcia, paragony bo uwierzcie mi na nic nie ma czasu - dzisiaj spałam 4 godziny i siedzę w pracy do 17 w domu będę po 19 i jak znaleźć czas na wszystko :(

Link to comment
Share on other sites

O Matko nareszcie wróciło Dogo ! :)

więc szybciutko nadrobię zaległości zdjęciowe :)
Alf był we wtorek i czwartek na kontroli u weta - dzisiaj również zakończyliśmy leczenie i pojechał do DS :)

przed nami kastracja - ale za około 2 tyg dopiero jak się chłopaczek zaaklimatyzuje :)

Zamieszkał u dwójki emerytowanych policjantów i pieseczka :) 

narazie to pierwsz godziny właściwie 2-3 h od adopcji - aby noc minęła spokojnie! :)

i aby szybciutko się odnalazł w nowej rzeczywistości :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...