Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

W piątek wzięłam sobie urlop ponieważ miałam jechać po moją siostrę i Milenkę.

Zostawiłyśmy Miki z tatusiem i pojechałyśmy do Alfreda - siostra wzięła aparat i porobiłyśmy mu sporo fotek :)

Zabrałyśmy go do psiego SPA - został wykąpany, podstrzyżony, wypachniony:) - zupełnie inny MEN :D

Byłyśmy też u weta z Olą - zaczipowałyśmy go, dostałyśmy tabletki na robaki na 3 dni po 1,5 tabletki dehinel dziennie. Alfred waży 14,7kg - bardzo ładnie chodzi na smyczy. 

Za SPA zapłaciłyśmy 50zł ( dostałyśmy rabat 20zł z uwagi na znajomość Państwa z Olą ) a za weterynarza tabletki i czip 65zł 

W połowie przyszłego tygodnia ma zostać zaszczepiony na wściekliznę, za około 2 tyg na wirusówki a za ok. miesiąc kastracja - koszt około 200-230zł

Jak Ola znika z pola widzenia Alfred strasznie drze się, wyje, płacze... nie wiem czy to lęk separacyjny czy może biedny boi się że zostanie kolejny raz porzucony.

Czuje psy z drugiej części domu ale ich nie widzi ale jak czuje i słyszy to aż piszczy do nich....

Ola powiedziała że jeśli damy do niej trzeciego psa - to płacilybyśmy za niego 250zł bo dwa psy już u niej teraz mamy - fajnie by było dać jakąś suczkę do Alfreda albo spokojnego pieska aby nie czuł sie samotny. Ale wiecie jak jest.....

 

W piątek doszły też do Oli smaczki dla Alfreda - poprosiłam aby przesłała mi zdjęcie mms więc wstawiam i zdjęcie kostki jaką mu zawiozłyśmy też:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...