Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

4 minuty temu, agusiazet napisał:

Fajny psiaczek, ale ja już nie mogę składać stałych deklaracji, bo mnie nie stać. Mogę jednorazowo po 1 września wpłacić 100 zł, ew. czasem karmę kupić:)

 

Agusiu bardzo dziękuję na razie wpiszę awaryjnie Twoją deklarację bo jeśli nie uda nam się uzbierać całości to również poinformuję Cię abyś mogła te kwotę przeznaczyć na innego potrzebującego pieska :)

 

Link to comment
Share on other sites

O 16.08.2016 o 15:34, mdk8 napisał:

Osobiście znam tylko hotel  domowy w Halinowie Kadif . Tylko tam ciężko o miejsce . A napisałam o cenie bo same wiecie jak ciężko na dogo  jest z deklaracjami.  Psiunia szkoda bo jest ładny i taki biedny ...

A co z Orzeszkiem ? Już wyciągnięty ?

Rozmawiałam dzisiaj z Anią, koszty hoteliku 403zł za 31 dni ( doba 13,00) + nasza karma + opłaty za paliwo do weta 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Deklaruję 20 zł stałej od września

Agat bardzo dziękujemy - narazie wpisuję w post. Jeśli uda nam się zebrać wszystkie deklaracje wtedy będę odzywała się z numerem konta póki co pięknie dziękujemy - wiemy ile jest psich nieszczęść i wiemy po ile każdy ma deklaracji itp a pomimo to możemy na Was liczyć:*

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Kejciu napisał:

Agat bardzo dziękujemy - narazie wpisuję w post. Jeśli uda nam się zebrać wszystkie deklaracje wtedy będę odzywała się z numerem konta póki co pięknie dziękujemy - wiemy ile jest psich nieszczęść i wiemy po ile każdy ma deklaracji itp a pomimo to możemy na Was liczyć:*

Jasne :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mamy 50% !!!!!

więc już niewiele nam brakuje :) powalczymy jeszcze :)

Deklaracje stałe:

1. Jola_li - 20zł
2. Alla Chrzanowska - 20zł 
3. GabiM - 20zł 
4. Agat21 - 20zł
5. Ziutka 30zł
6. Mazowszanka13 - 10zł
7. Kejciu - 30zł

 

Deklaracje na kwotę; 150zł

brakuje 200 zł

 

 

 

Deklaracje jednorazowe:

Agusiazet - 100zł

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Piromanka napisał:

Super!!! Ale jeszcze zbieramy.... bo będzie walka każdego miesiąca o brakującą kwotę.

na walkę nie możemy sobie pozwolić bo bazarki tak słabo nam idą że nie możemy pisać się na dodatkowe koszta zwłaszcza że od września dojdą nam dodatkowe osobiste koszta bo chcemy uratować kolejnego psa też z Chrcynna i będziemy za hotel za niego płaciły z własnej kieszeni z Ziutką :( do tego Alfreda trzeba będzie go wykastrować, zaszczepić więc musimy uzbierać ciut więcej aby też na jedzonko było niż wymagana goła kwota :(

postaram się w miarę wolnego czasu porozsyłać jeszcze zaproszenia na wątek ale na razie idzie mi to jak krew z nosa :(

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafię powiedzieć dlaczego, ale Alfred urzekł mnie w sposób szczególny....

Bardzo żałuję, że nie mogę go wziąć do siebie.... Bo mam już 2 duże psy z dogo, które zostały u mnie przez zasiedzenie.... Od ładnych paru lat, jeszcze z czasów mojej bardzo aktywnej działalności na dogo.

Dlatego każda oferta pomocy w postaci deklaracji stałej bardzo, bardzo mnie cieszy i pomaga utrzymać wiarę w ludzi i ludzkie oblicze naszych czasów.

 

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy chcą pomagać!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...