Jump to content
Dogomania

Dwie suńki z Podlasia - Lenka i Majka


Anecik

Recommended Posts

Majka już u Kasi. Ponoć trochę płakała za nami, ale już wszystko jest ok. Zakolegowała się z Azą i w pierwszym dniu wytaplała w oczku wodnym :).

Lenka leniwie spędza czas na kanapie. Chociaż dziś już sama przywędrowała do kuchni na smaczki. Czyścimy ucho - bidula ani nie piśnie. Dziś psiaki musiały zostać same dłuższą chwilę ,ale nie było żadnych niespodzianek.

 

Mam wpłatę 30 zł od koja z bazarku Nadziejki. Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

O 18.08.2016 o 22:16, Tola napisał:

Dotarłam i ja do ślicznotek, jak to bywa w zwyczaju anecik - domki będą z najwyższej półki i w ekspresowym tempie;)

 

23 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Miłego dnia :)

Witajcie Dziewczyny.

Miałam wczoraj telefon o Mufkę ale musiałam odmówić, natomiast rozmawiałam z Panią o Lence. Ma oddzwonić.

Za to dziś .....jaki fajny telefon o Lenkę :)  :) Prawie po sąsiedzku, mają być po 16.00 KCIUKI!!!!!!!

 

I żeby nie było że zapomniałam o Majce. Majka ma już dom od paru dni tylko musi przeczekać w hoteliku aż Państwo przyjadą po ną :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

 

Witajcie Dziewczyny.

Miałam wczoraj telefon o Mufkę ale musiałam odmówić, natomiast rozmawiałam z Panią o Lence. Ma oddzwonić.

Za to dziś .....jaki fajny telefon o Lenkę :)  :) Prawie po sąsiedzku, mają być po 16.00 KCIUKI!!!!!!!

 

I żeby nie było że zapomniałam o Majce. Majka ma już dom od paru dni tylko musi przeczekać w hoteliku aż Państwo przyjadą po ną :)

Ale się dzieje!!!

Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Udało się :)  Lenka - cudowna, wycofana, o smutnych oczach - jednak kogoś urzekła. Pani mieszka z synem i synową w domu jednorodzinnym blisko mnie - ok.  6 km, pracuje w szkole i rok temu pochowała 13 letnią bokserkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sercem  za niunieczki

caly czas misie020.gif

Aneciku

 a mnie sie marzy i domus

 jak u Was

 taki domus , taki dt

 dla Liska od Tysi

 czy zajrzysz serce tam na watus biedaczkow

wiem ze tr dzikusek moze byc

 ale ale zagladaj aneciku zagladaj prosimy

Link to comment
Share on other sites

O 11.08.2016 o 09:17, malagos napisał:
28 minut temu, Tyś napisał:

anecik, nie dowierzam. Powiedz mi... jak Ty to robisz? No jak? Co to za czary urządzasz, że w ekspresowym tempie znajdujesz domki z najwyższej półki? 0winked.gif

Coś mi się pokiełbasiło z cytowaniem jak piszę z telefonu. Tyśka no nie wiem co to za czary grunt że działają :) Sama się nieraz dziwię jak np w przypadku Lenki. Byłam pewna źe pobędzie dłuźej. Jakiś fart nad nami i psiakami. Oby trwał jak najdłużej.  Kilkanaście psiaków znalazło super domy w ciągu pół roku. Jestem z nich bardzo dumna - z psiaków i domów.

Nadziejko podczytuję tamten wątek.

Link to comment
Share on other sites

 

22 godzin temu, anecik napisał:

Jakiś fart nad nami i psiakami. Oby trwał jak najdłużej.  Kilkanaście psiaków znalazło super domy w ciągu pół roku. Jestem z nich bardzo dumna - z psiaków i domów.

 

anecik :) a my jesteśmy dumni z Ciebie :), tak trzymać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, zachary napisał:

I ja też podziwiam, bo właśnie przeczytałam wątek...Pani zapoznała się z Lenką, widziała ją osobiście?...

Oczywiście że zapoznała. Była u mnie wraz z synem wczoraj a ja dziś prosto po pracy o 8.30 pojechałam na wizytę. Dom z ogrodem, syn z synową mieszkają na parterze, Pani sama na piętrze, 2 pokoje z kuchnią, w salonie wielka kanapa czekająca na Lenkę i przemiła Pani. Wiecie .........książka, TV i psiak do głaskania. Takie klimaty, Pani 52 lata, pól roku temu pochowała 14 letnią bokserkę. Uważam że dom i Pani właśnie dla Lenki. Pani widzi że Lenka potrzebuje czasu, dokładnie opisałam jej dzień po dniu pobyt Lenki u nas. Jestem pewna że to dobry wybór.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...