Jump to content
Dogomania

Nieaktualne.


Delph

Recommended Posts

 

DZIĘKUJĘ ZA PROPOZYCJE, PSIAK JUŻ Z NAMI.

 

Do mieszkania w mieście w bloku w Warszawie (na parterze) poszukiwany duży samiec. Łagodny i tolerujący wszystko, co żywe - na miejscu suczka, gryzonie, akwarium, a w odwiedziny wpadają często m.in. inne psy, koty, ptaki, lisy, fretki, jeże, również ludzie duzi i mali :) Może być pies starszy, byle dał radę jeszcze podreptać na dłuższy spacer, wyjechać na wakacje (transport samochodem z drugim psem). Najlepiej słabo adopcyjny, taki, który jest uważany za hmmm.. brzydkiego. Może być do leczenia, podreperowania tu i tam.

Link to comment
Share on other sites

http://olx.pl/oferta/prosze-o-dom-dla-wspanialego-psa-do-domu-z-dziecmi-psami-i-kotami-CID103-IDgtuvr.html

 

Hmm, może nasz Cezar ?

Nie wiem tylko jak zachowa się w stosunku do ptaków, listów, fretek, jeży i innych małych stworzeń.

Zainteresowanie nim jest jakie jest.

Niby ma mieć dom po 15 sierpnia, no ale to jeszcze dużo czasu...

A on tak czeka, czeka i czeka...

Jest obecnie na wsi pod Sławnem. Na łańcuchu.

Link to comment
Share on other sites

Podrzucam kilku wspaniałych chłopaków ze schroniska w woj. Łódzkim.

Kontak 604-101-165

 

Goran ma około 10 lat i niezbyt duże szanse na adopcje. Jest jeszcze żwawym, starszym panem, łagodny wobec innych psów. Reakcję na koty  w razie zainteresowania Goranem możemy sprawdzić! :)

http://olx.pl/oferta/dramat-gorana-lezal-na-polu-i-czekal-na-ratunek-CID103-IDesVoB.html#132b7e03df358014323_5_1000x700_dramat-gorana-lezal-na-polu-i-czekal-na-ratunek-wielkopolskie_rev004.jpg

 

Brego

4-letni, łagodny, kochany i przyjazny. Stosunku do małych zwierząt niestety nie znam

http://olx.pl/oferta/cudowny-proludzki-madry-brego-szuka-czlowieka-CID103-IDeKCXF.html#132b7e03df12705513_1727908334091395_1125275639523238644_n.jpg

Hilton

Wspaniały, 3-letni wulkan energii <3  niestety nie ma szczęścia, już od półtora roku siedzi w schronisku i nie było w jego sprawie żadnego telefonu...Możliwe, że wszystkich odstrasza jego wielkość. Ale mimo że waży dobrze ponad 50 kg to jest najukochańszym, łagodnym przytulakiem jakiego znam ;) 

 Więcej inf w ogłoszeniu lub 604-101-165

http://olx.pl/oferta/aktualne-psi-ideal-do-adopcji-mr-hilton-szuka-kochajacego-czlowieka-CID103-IDacTah.html#132b7e03df11057502_630355573766995_7633825811625417145_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Forest

http://olx.pl/oferta/zyl-na-lancuchu-teraz-forest-czeka-na-druga-szanse-CID103-IDgeSm7.html#132b7e03df398327811_2_1000x700_zyl-na-lancuchu-teraz-forest-czeka-na-druga-szanse-dodaj-zdjecia_rev001.jpg

Swen

http://olx.pl/oferta/przyjaciel-kazdego-dziecka-swen-pies-idealny-szuka-domu-CID103-IDcxhSP.html#132b7e03df

Swen,około 2 letni,duży, gładkowłosy psiak,o pięknym ,podpalanym umaszczeniu, w typie owczarka francuskiego. 
Swen z chęcią wychodzi na spacery, poznaje nowe tereny, uwielbia kontakt z ludźmi podkłada łepek pod rękę do głaskania, uwielbia drapanie po grzbiecie. Idealnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, chodzi przy nodze. Nie potrzebuje dużo ruchu. Kocha spędzać czas z człowiekiem, nie ma problemu w kontaktach z dziećmi, wręcz dzieci nakłoniły go do zaufania ludziom. Dogaduje się z innymi psiakami! Jest spokojny, łagodny i przekochany:) To wdzięczny mały pies w dużym ciele :) 312187939_4_1000x700_przyjaciel-kazdego-dziecka-swen-pies-idealny-szuka-domu-zwierzeta_rev013.jpg

Pascal

604-101-165

Nie wiemy czy Pascal się zgubił czy był zbędnym bagażem wakacyjnym. Obecnie jest bardzo smutny z powodu pobytu w schronisku. Leży zrezygnowany przy kratach boksu i patrzy na wolontariuszy wyprowadzających psy na spacer. Pascal ma ok.3/4 lata, ciekawe umaszczenie i spokojny charakter.  Dogaduje się z innymi psiakami13627143_812890942180123_4415215598440043098_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

a skąd jesteś? Moje propozycje to psiaki z Medoru Zgierz woj łódzkie 

barakowy3.jpg?itok=hsu3oZIvMamut / Pini trafił do nas z terenu gminy Aleksandrów , potrącony przez samochód leżał na poboczu drogi , czekając na pomoc . Łudzimy się ,że taki starszy piesek na pewno ma dom i niebawem ktoś się po niego zgłosi ,a Pini grzecznie czeka w ogrzewanym pomieszczeniu na ten dzień i powrót do domu , jest posłuszny , cierpliwie znosił wszystkie zabiegi , które pomogły mu stanąć na nogi i wyleczyły rany, ma apetyt, grzecznie wraca na swoje miejsce i tęsknie patrzy na bramę ,że może stanie w niej jego właściciel .Adopcja starszego pieska jest trudna , my to wiemy ale Pini nie . http://medor.endor.pl/content/mamut-pini

12312567_10204075326998264_2052365161_n.Aron to starszy pies owczarek niemiecki , który trafił do Medoru w dniu 02.12.2015 r.
Jest mocno zaniedbany i zagubiony w schronisku. Szukamy właściciela lub jeżeli się nie znajdzie pilnie nowego domu.
Aron jest posłuszny, potrafi chodzić na smyczy, w stosunku do ludzi nie jest agresywny. http://medor.endor.pl/content/aron

12051010_10203766572519595_1131784030_o.  12033692_10203766578919755_1062697215_n. Jac ma około 5 lat, trafił do naszego schroniska jako szczeniak, szybko znalazł dom. Pani wyjechala za granicę, a o Jacusiu zapomniała. Tak po 3 latach Jacuś znów trafił do schroniska. To typowy pies domowy, nauczony czystości, grzeczny, spokojny. Nie narzuca się człowiekowi, ale bardzo cieszy z jego obecności. Może zamieszkać w domu z dziećmi. Jacuś akceptuje inne psy i suku. Może zamieszkać w domu z kotami. http://medor.endor.pl/content/jacuś

Link to comment
Share on other sites

Warszawa, edytowałam pierwszy post. W razie czego pojadę po psa, byle by była pewność, że jest przyjazny, bo inaczej nawet podróż powrotna z dwoma psami w aucie może się skomplikować :P Jadę dzisiaj do schroniska, denerwuję się okropnie. Dziękuję Wam za wstawianie psiaków, pamiętajcie, że wchodzą w grę tylko łagodne, zgodne z psami, kotami, gryzoniami, ludźmi (czyli np. nie polujące) samce.

Link to comment
Share on other sites

Waldek i Syriusz przebywają w schronisku w Milanówku, obaj bardzo potrzebują domów - może któryś z nich się sprawdzi:

Waldek
Waldek to piękny, płowy pies wielkości owczarka niemieckiego. W schronisku czeka już długie 6 lat. Jak to się stało, że nikt nie zauważył tego uroczego psa? Jest spokojny, grzeczny, kontaktowy. W boksie, samotnie, minęła mu młodość. Teraz Waldi ma 8 lat, pobyt w schronisku będzie dla niego coraz trudniejszy. Coraz gorszy wpływ na jego zdrowie będą miały trudne schroniskowe zimy. Przed Waldkiem jeszcze kilka ładnych lat - bardzo chcielibyśmy, aby cieszył się nimi ze swoim człowiekiem. Każda taka chwila jest niesamowicie cenna. Waldek jest psem delikatnym i nienachalnym w kontaktach z ludźmi. Człowiek jest dla niego ogromnym autorytetem, Waldi zrobiłby dla niego prawie wszystko. Szuka u niego pocieszenia, doprasza się pieszczot, a głaskanie i drapanie za uszami sprawia mu wyraźną przyjemność. Jest bardzo dobrze ułożonym i grzecznym psem, reaguje na proste komendy i szybko uczy się nowych rzeczy. Pięknie chodzi na smyczy - nie ciągnie, nie zwraca uwagi na inne psy, przychodzi na zawołanie, jest spokojny i grzeczny. Spacer z nim to prawdziwy relaks. Waldi powinien trafić do domu z dobrze ogrodzoną posesję lub do boksu przy jednoczesnym zapewnieniu regularnych spacerów albo do mieszkania, gdyż tak bardzo kocha ludzi, że potrafi w tęsknocie za nimi pokonywać płoty.Waldek ma ogromny potencjał na przytulaka, nosi w sobie ogromne pokłady miłości, tylko musi trafić na kogoś, kto Go doceni i pokocha, a wtedy Waldi będzie pieszczochem numer jeden w domu. :)Waldi to pies idealny, doskonały przyjaciel na dobre i złe... Potrzebuje kogoś, który da mu dom, opiekę i miłość. W zamian Waldi odwdzięczy się bezgranicznym oddaniem i posłuszeństwem. Może czeka właśnie na Ciebie?

Adopcję prowadzą Ania: 660 732 731 e-mail: [email protected], oraz Judyta,:tel. 607 584 763 e-mail: [email protected]

img_DSC_1698.JPG

img_DSC_1691.JPG

Syriusz
Syriusz trafił do schroniska w wyniku eksmisji przeprowadzonej w prywatnym mieszkaniu. Pozostawiony sam, bez opieki i zainteresowania, trafił do schroniska. I to był dramat...baliśmy się, że z żalu i tęsknoty serce mu pęknie :(  Lata spędzone w ciepłym mieszkaniu aż do chwili gdy obcy ludzie zabrali w obce miejsce, bez pożegnania, bez możliwości protestowania zamknęli w klatce by przetransportować do schroniska. Gdzie jest dawne życie? Gdzie jest jego człowiek?  Nikt nie wie. A Syriusz tęskni za dawnym życiem. Za kontaktem z człowiekiem, za ciepłym posłaniem, za codziennymi spacerami. Mimo iż minęło już wiele tygodni i w takim czasie większość  psów odzyskuje swój spokój, Syriusz nadal cierpi. Zaczepia każdego kto obok niego przechodzi, tłucze łapkami w furtkę swojego boksu, nie daje za wygraną. Zima będzie dla niego bardzo trudna, jest bardzo szczupły a jego krótka i cienka sierść w ogóle go nie chroni, na dodatek Syriusz nie korzysta z budy. Jedyne co mogliśmy zrobić to ubrać go w nieprzemakalne ubranko, wyszykować legowisko z kocy i liczyć na to, że zima będzie lekka. ---- Syriusz jest świetnym psem, widać po jego zachowaniu, że miał dobre życie, jest bardzo łagodny, towarzyski i wrażliwy. Jest bardzo grzeczny na spacerach, nie wyrywa się, nie szarpie, do innych psów nastawiony jest bardzo pozytywnie, chętnie spaceruje w większym gronie i z pewnością mógłby być drugim albo nawet trzecim psem w domu :)

Adopcję prowadzi Monika: tel. 509 441 902

img_DSC_1805.JPG

img_DSC_1871.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam pod Warszawą-Radzymin, ale do warszawy żaden problem dowieźć psiaka. 

Mam samca, kastrata..nie jest duży, raczej średniego wzrostu, waga ok. 16 kg

Pies jest ze smutną przeszłością, ponieważ błąkał się na wsi, gdzie był przeganiany z domu, do domu..wiem, że upolował kurę, ale może z głodu? Któryś z gospodarzy nie wytrzymał i rozwalił psu głowę..prawdopodobnie szpadlem..:(

Rudy_95.jpg

 

Przez rok, może półtora mieszkał w przytulisku, gdzie zabrałam go stamtąd, pod koniec sierpnia 2015 roku. Odkąd jest u mnie zero zainteresowania, w przytulisku też nikt o niego nie pytał :/ 

Z psami dogaduję się bez problemu, jest uległy. Oczywiście nie wiem, jak się zachowa, gdy pies go mocno zaatakuję.Sam jednak nigdy nie zaatakował, jest uległy. Na co dzień spacerujemy w grupie nawet 5-6 psów. Z dziećmi jest ok, natomiast nie wiem, jak z gryzoniami i kotami-ie posiadam. Chętnie opowiem o nim więcej telefonicznie, gdyby była Pani zainteresowana.

 

Na fotkach wygląda na większego, niż w rzeczywistości jest. Może mieć ok. 4 lat ? 

Rudy_45.jpg

Rudy_49.jpg

Rudy_52.jpg

Rudy_59.jpg

 

http://znajdki.pl/index.php/przygarnij-psa/psy/443-rudy kontakt do mnie 510 516 082 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie bardzo mocno kciuki, byłam na spacerze zapoznawczym. Nie chcę jeszcze niczego zapeszać, ale może uda się przygarnąć starszego dużego psa z guzami do usunięcia, spróbujemy dać mu szansę, bo z oczywistych względów nikt się o niego nie bije. Chociaż serce mi krwawi, bo zarówno Wasze psy, jak i reszta widziana dzisiaj w schronisku czeka na dom :( Jeszcze nie zamykam wątku, musimy podjąć decyzję, no i oczywiście schronisko ma do powiedzenia ostatnie słowo, możemy psiaka przecież nie dostać.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, jest z nami, kciuki nadal potrzebne, żeby dogadał się z moją sunią i oczywiście za przyszłe zabiegi. Czeka go usuwanie co najmniej trzech guzów. Posłanko mam za małe, dotychczas miałam duuużo mniejsze pieski :]

52e0bfff1fd37adamed.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...