Jump to content
Dogomania

Walka o życie Sary


Ewczan

Recommended Posts

Witam, szukam pomocy, moze ktos mial taki sam problem z psiakiem. Pies nie je normalnie od jakiegos miesiaca, je raz dziennie w bardzo malych ilosciach. Od 28lipca walcze o zycie mojego psa. 27 lipca zaczela wymiotowac slina z biala piana, zrobila sie smutna i spiaca. Nie wiedzialam co jej jest. W nocy z 27, na 28 lipca zaczela sie dusic, wiec szybko pojechalam do weterynarza, pobieranie krwi, jak u szczeniaka (pies ma 17lat), dostala kroplowke i zastrzyki, mialam przyjechac na kontrole nastepnego dnia, niestety bylo tylko gorzej.. tego samego dnia rano zrobili jej usg, nic nie ma, wszystko jest idealnie, dostala kolejna kroplowke i kolejne zastrzyki. Okazalo sie, ze zarazilam psa, sama bylam przeziebiona. Wszystko co zje, wymiotuje, jezeli napije sie wody to tez ja zwraca. Do niedzieli 31lipca bylo jeszcze gorzej, pies nie spi, caly czas kaszle, lezy i blaga o pomoc( to az do niej nie podobne, bo jest raczej zywym pieskiem). Dzisiaj (3sierpnia) w koncu zobaczyli u weterynarza jak wymiotuje i nie moze sobie poradzic z oddychaniem, zrobili RTG pluc. Okazalo sie, ze Sara jest w tragicznym stanie, nie daja jej duzo szans na przezycie, ale my nie przestaniemy walczyc. Dostala antybiotyk, juz nie wiem ktory.. mam nadzieje, ze uda nam sie uratowac jej zycie, my sie nie poddamy tak latwo, widac, ze pies chce walczyc. Mial ktos podobny problem? Co zrobic zeby pies zaczal jesc, dostaje teraz taki specjalny plyn z royala. Blagam o pomoc, nie wiemy co robic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...