Jump to content
Dogomania

przysmaki hipoalrgiczne


karolinam

Recommended Posts

Witam,jestem posiadaczką 3miesięcznego szczeniaka.Zauważyłam u pieska częste drapania po brzuszku,podgryzanie łapek.Od paru tygodni stosuję karmę hipoalergiczną z Brita oraz różne treserki,kostki.Parę dni temu weterynarz zalecił podawać przez 2msc tylko brita i przysmaki hipoalergiczne.Przysmaki w sklepach intrntowych znalazłam jednak szczeniak potrzebuje czegoś do gryzienia,przeżuwania by nie zniszczył mi mieszkania:  ) Znacie może  jakieś gryzaki,które nie będą uczulać?

+ na razie badamy na co może być uczulony,Cookie ma rownież zakaz przebywania zbyt długo na trawie,tarzania się w niej,w krzakach ( również możliwość alergii)

Link to comment
Share on other sites

Wybieraj przysmaki zgodne z tym typem mięsa, który jest bazą karmy (w przypadku Brita Care jest to zazwyczaj jeden rodzaj białka zwierzęcego - dla szczeniak będzie to pewnie jagnięcina). Czytaj składy, zwracaj na nie uwagę, bo często jest tak, że przysmak o nazwie "jagnięcy" ma w składzie - i owszem - jagnięcinę, ale poza tym kurczaka. Taki odrzucaj. Staraj się stawiać na przysmaki najmniej przetworzone, czyli suszone gryzaki, a nie "ciasteczka" wypiekane przy udziale zbóż.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...