Jump to content
Dogomania

Z czego zrobić szelki dla psa?


Psioczka

Recommended Posts

Jak masz dobrą maszynę i jestes kreatywna to czasem lepiej zrobić samemu :)

Ja szyje obroże dla wyżła i to ręcznie i nie zdarzyła mi się sytuacja żeby coś pękło itp.. Fakt widac że jest używana ale cenowo wychodzi mi taniej z ozdobnymi tasiemkami itp.

 

Ja korzystam zawsze z taśmy rypsowej, bawełnianej i tasiemki ozdobnej plus artykuły kaletnicze.

Link to comment
Share on other sites

O 6.08.2016 o 21:22, kropi124 napisał:

Jak masz dobrą maszynę i jestes kreatywna to czasem lepiej zrobić samemu :)

Ja szyje obroże dla wyżła i to ręcznie i nie zdarzyła mi się sytuacja żeby coś pękło itp.. Fakt widac że jest używana ale cenowo wychodzi mi taniej z ozdobnymi tasiemkami itp.

 

Ja korzystam zawsze z taśmy rypsowej, bawełnianej i tasiemki ozdobnej plus artykuły kaletnicze.

Nie polecam szyć ręcznie.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Trochę dużo czasu minęło od założenia wątku, ale może pomoże to komuś innemu. Też uważam, że szycie ręczne może być niebezpieczne, bo nasz przedmiot będzie raczej nietrwały. Ale jak masz możlość zrobić to na maszynie, nawet z normalnymi nićmi do maszyny. I nie słuchaj osób, które mówią, ze lepiej kupić, jeśli czujesz, że chcesz zrobić coś sama, to po prostu to zrób, no chyba, że rzeczywiście chcesz to zrobić ręcznie, to lepiej odpuścić, ale zawsze możesz spróbować.

Jeśli chcesz zrobić sama szelki, polecam zerknąć tutaj: http://kreatywnosc-jest-kluczem.blogspot.com/2017/02/diy-obroza-dla-psa_18.html

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 10 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...