Jump to content
Dogomania

Nagłe zrywanie się z podłogi


Baniol

Recommended Posts

Witam. Jestem tu nowy :). Mam 9 letniego psa rasy Canaan dog. Jest mniejszy niż nazwijmy to "oryginał". Zabrałem go z Katowickiego schroniska dla córki. Najlepszy prezent na świecie. Ale...... od niedawna pies się dziwnie zachowuje. Nie ważne czy śpi czy sobie spokojnie siedzi, leży na trawie, podłodze , dywanie. nagle zrywa się jak Fred Flingston przebierając łapami pędzi przed siebie po czym wraca i kładzie się w nowym miejscu. Robi to różnie i w różnym czasie. Nie rozumiem tego. Zaczyna to robić coraz częściej. Jak myślicie co to jest za problem?

Link to comment
Share on other sites

Myślisz, że to coś ze stawami? Gdzieś coś go uciska? Czasem tak robi nawet jak leży na boku. To wygląda jakby ktoś go przestraszył. Ale ostatnio miał kamienie czy coś takiego, kryształki w nerkach od jedzenia. Leczyłem go z trzy tygodnie albo więcej. Miał prześwietleń w 3 i trochę. Zbadał go przy okazji z wszystkiego. Może coś przeoczył? Może to wyszło jak mówisz teraz?

Link to comment
Share on other sites

 Ma kamicę nerkową,skoro były kryształy w nerkach.To NIE od jedzenia,ale to w tej chwili nieważne.Zrób badanie moczu,bo wyobraż sobie jak Ty bys się zachowywał,gdybyś miał wysiusiać się piaskiem...mówię poważnie,nie kpię - to jest nagły.przeszywający ból.

To nie musi być z powodu tejze kamicy,ale obstawialabym nagłe rzuty bólu,(mogą  być I stawy), trzeba poszukać,może rzeczywiście cos przeoczono?Warto tez podać jakieś doraźne srodki p/bólowe (dla zwierzaków!) I zobacz - czy te objawy wtedy przejdą.Trzymajcie się,odezwij się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...