Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

Cóż mogę napisać; państwo przyjechali, Albinek - jak przystało na gospodarza domu (jest nim raptem od rana) powitał ich z wielką radością waląc ogonem po nogach:) Zabawka, którą przywieźli spodobała mu się od razu. Pięknie robił siad na komendę i dawał łapę:) tak mu się wszystko podobało, i dom, i ludzie, i to, że jest w centrum uwagi, że z tej radości zachowywał się jak rozbrykany szczeniak mamlając wszystko dookoła.

 W ogóle Albinek w domu czuje się super. Na ogród to tylko na siku i zaraz chciał wracać z powrotem. Koteczki mu się podobały, więc na wszelki wypadek był na smyczy.

Trochę fotek:

Albinek po kąpieli

c0c9b4bd62bbc5acgen.jpg

 

W oczekiwaniu na przyjazd Państwa

090dccea0816c41egen.jpg

e42a5e73df26eeb2gen.jpg

ef28d10d6bc63fb3gen.jpg

 

Bardzo się pakował na kanapę, tarzał się na niej i chciał koniecznie zrobić wentylatory w kocu:)

82c920a6a5568d04gen.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

I przyjechali!

04e69b3420a1da37gen.jpg

8ef4b20cfd6069ccgen.jpg

f4598395ee7f9493gen.jpg

 

Po zapoznaniu i rozmowie, zmieniliśmy obróżkę (Państwo przyjechali ze smyczką i obróżką), przypięłam tymczasową adresówkę z moim tel. (Państwo zamówili na internecie, ale jeszcze nie przyszła), podarowaliśmy także kaganiec kupiony dla Albinka - na wszelki wypadek.

Myślę, że będzie dobrze:)

 

Państwo przywieźli 18 kg karmy - przy rozliczeniu odliczę to od hotelowania Albinka:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2017 o 17:14, mar.gajko napisał:

A ja własnie odebrałam telefon od Pana, że bardzo się Albinek podoba, i że by go wziął jak się zgodzi z jego suczką bokserką. Więc, powiedziałam, że z suczką by się zgodził na 100%, ale własnie domek znalazł. No Pan pomarudził chwilę.

Marjolu może mu Kazana zaproponuj? Ola K. mu pomaga, ale on taki pręgowany amstafek

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mar.gajko napisał:

Osobne podziękowania dla Helli. Osobne i ogromne, bo tylko dzięki niej Albin miał zapewniony hotel a ja, co tu dużo mówić, komfort wielki. Helli dziękujemy Ci z Albinem bardzo.

Ja też się przyłączam o podziękowań. Wieści wspaniałe. :)

Link to comment
Share on other sites

No więc.

Albinek śmiga po schodach. Nie ma żadnego problemu. W domu się czuje jakby całe życie spędził na salonach. Jest grzeczny. Bardzo ładnie chodzi na smyczce. Ale :) nie może teraz za długo chodzić bo mu zimno w łapki. Kanapa jest bardzo przyjemnym miejscem odpoczynku. Owszem, ale w nocy zawsze lepiej wepchać się do łóżka, tak najlepiej między Pańciostwo, tak jest najprzyjemniej. Imię Albinek zostaje. Adresówka już dzisiaj przyszła, została doczepiona. Dostał nową inną obróżkę. Obsikuje swój nowy teren, bardzo ładnie chodzi na spacerze. Jutro państwo idą do weta, tak pokazać Albisia i papiery i ustalić co tam będzie się robić.

Pan Arek prześle zdjęcia i w ogóle to chyba tu będzie się zalogowywał.

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, mar.gajko napisał:

No więc.

Albinek śmiga po schodach. Nie ma żadnego problemu. W domu się czuje jakby całe życie spędził na salonach. Jest grzeczny. Bardzo ładnie chodzi na smyczce. Ale :) nie może teraz za długo chodzić bo mu zimno w łapki. Kanapa jest bardzo przyjemnym miejscem odpoczynku. Owszem, ale w nocy zawsze lepiej wepchać się do łóżka, tak najlepiej między Pańciostwo, tak jest najprzyjemniej. Imię Albinek zostaje. Adresówka już dzisiaj przyszła, została doczepiona. Dostał nową inną obróżkę. Obsikuje swój nowy teren, bardzo ładnie chodzi na spacerze. Jutro państwo idą do weta, tak pokazać Albisia i papiery i ustalić co tam będzie się robić.

Pan Arek prześle zdjęcia i w ogóle to chyba tu będzie się zalogowywał.

 

I o to biega:))))

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...