Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

33 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

No wyglądają na takich, co będą!!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig Bardzo sympatyczni, młodzi ludzie, uważnie słuchali, odpowiadali na pytania. Widać było, że zestresowani sytuacją. Pani pracuje w domu, więc Albinek nie będzie sam. Zdjęcie Albinka znalazła pani i to była miłość od pierwszego wejrzenia!! Pan zaakceptował i tym sposobem Albiś ma domek!!!    

Ja jeszcze dodam, ze młodzi ludzie z wielkim sercem dla zwierząt, w domu rodzinnym dziewczyny jest sunia z lubelskiego schronu no i sunia amstaffka, więc i doświadczenia nie zabraknie, a Albinek będzie miał z kim poszaleć.

W mieszkaniu  jest już miejsce do spania dla Albinka, rodzina przygotowana  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

O rany ale się cieszę z pozytywnej wizyty.Oby nie musztrowali za bardzo Albinka.

To młodzi ludzie nie z tych, co biorą psa dla szpanu, bo w typie rasy. Tak jak napisała Tola, dało sie wyczuć ogromne serce dla zwierząt! Zresztą, ja bywam w Hrubieszowie i juz sie zapowiedziałam z wizyta P.A  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origNa co państwo stwierdzili, że serdecznie zapraszają!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...