Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
3 minuty temu, Murka napisał:

Nie mogę pojąć, czemu się ludzie o tego psa nie biją...

MUreczko, sa telefony. Nawet wczoraj po 12 w nocy miałam telefon od młodzieńca, który: "ku*rwa, takiego psa to by chciał i po ile on to jest".

Nawet nie ma co pisać o takich oszołomach. Jeden dzwonił z Anglii, że jak tylko przyjedzie to już chce Albina.

Link to comment
Share on other sites

a tak na serio, to moze nalezaloby podkreslic, ze Albin ma jednak swoje lata

(i predzej czy pozniej bedzie wymagal wzmozonej opieki medycznej, brania supplementow, lekow itp?)

czy wolicie o tym nie wspominac przy ogloszeniach? bo tacy rozni mlodzi "gniewni" na dorobku (w PL czy poza PL) moga finansowo nie dac rady

Link to comment
Share on other sites

O tego typu psy (astopodobne, molosowate) zawsze zgłaszają się różne oszołomy... mieliśmy parę razy asty i często oddawałam telefon TZowi, bo mi ręce i nogi opadały na teksty jakie leciały:)

 

Rozliczenie:

Stan konta na 23 październik wynosił +506,50 zł

Wpłaty:

+450 zł helli

Razem: +956,50 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie

-28 zł wirusówki

-6,20 zł dojazd weta (częściowe koszty)

Razem: -482,20 zł

 

+956,50 zł - 482,20 zł = +474,30 zł

Stan konta na 22 listopad wynosi +474,30 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, terra napisał:

A może ów pan wzmocnił swój słowny zachwyt nad Albinkiem, używając przerywnika na "k",?

Ogólnie pan był wzmocniony, jak większość dzwoniących w typie "dresów".

Dzisiaj miałam zapytanie. Z Warszawy. Młode małżeństwo, dziewczyna w ciąży i jak Albin do małych dzieci. Odpisałam ostrożnie ale raczej pozytywnie, państwo nie odpisali.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie mnie rozwala, że po takie psy nagminnie zgłaszają się ludzie z malutkimi dziećmi, często niemowlętami lub w drodze... To jest naprawdę plaga. O co w tym chodzi? Po inne psy się rzadko takie rodziny zgłaszają, bo zwyczajnie nikt nie myśli o adopcji psa po przejściach w sytuacji, kiedy się ma pod opieką np. dwójkę malutkich dzieci i trzeba mieć oczy dookoła głowy pomijając totalny brak czasu. 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Murka napisał:

No właśnie mnie rozwala, że po takie psy nagminnie zgłaszają się ludzie z malutkimi dziećmi, często niemowlętami lub w drodze... To jest naprawdę plaga. O co w tym chodzi? Po inne psy się rzadko takie rodziny zgłaszają, bo zwyczajnie nikt nie myśli o adopcji psa po przejściach w sytuacji, kiedy się ma pod opieką np. dwójkę malutkich dzieci i trzeba mieć oczy dookoła głowy pomijając totalny brak czasu. 

Niezbadane są myśli ludzkie, chociaż to zapytanie i tak lepsze, niż te "kurna, ale fajowy ..."

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, terra napisał:

Trzymam kciuki za Albinka, niechby się ujawnił odpowiedni domek, zanim psiak się całkiem zestarzeje.

Też bym chciała, aby jak najszybciej znalazł domek.

Obejrzałam zdjęcia i filmiki, to taki cudny pies. Jest wspaniały.

I tak wyprzystojniał u Murki. Piękny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...