Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

U Albinka wszystko ok, pies jest po prostu fantastyczny. Ostatnio pomagał mi znosić konary i gałęzie - dla niego to była zabawa, a ja miałam naprawdę dużą pomoc. Zaczyna już reagować na "zostaw" itp. Także całkiem nam wychodziła ta współpraca:)

Pan, co był u nas, pozachwycał się Albinkiem itd. i... zamilkł i wygląd na to, że nic z tego nie będzie.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 24 sierpień wynosił -551,10 zł

Wpłaty:

+450 zł helli

+552 zł wpłata anonimowa

+551,10 zł mar.gajko

Razem: +1002 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie (25.08-23.09)

-23 zł Esseliv Forte

Razem: -473 zł

 

+1002 zł - 473 zł = +529 zł

Stan konta na 23 wrzesień wynosi +529 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś napisał:

Nie rozumiem tej ciszy u Albinka :(

 

Ale jakiej ciszy? Domu nie ma, na razie. Pisałam, że był jeden telefon, ale nie bardzo, młoda dziewczyna w wynajętym mieszkaniu.

Murka napisała, że mały w porządku.

Poprosimy o zdjęcia Mureczkę, jakieś nowe :) może z pyszczka z maślanymi oczami ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Murka napisał:

U Albinka wszystko ok, pies jest po prostu fantastyczny. Ostatnio pomagał mi znosić konary i gałęzie - dla niego to była zabawa, a ja miałam naprawdę dużą pomoc. Zaczyna już reagować na "zostaw" itp. Także całkiem nam wychodziła ta współpraca:)

Pan, co był u nas, pozachwycał się Albinkiem itd. i... zamilkł i wygląd na to, że nic z tego nie będzie.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 24 sierpień wynosił -551,10 zł

Wpłaty:

+450 zł helli

+552 zł wpłata anonimowa

+551,10 zł mar.gajko

Razem: +1002 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie (25.08-23.09)

-23 zł Esseliv Forte

Razem: -473 zł

 

+1002 zł - 473 zł = +529 zł

Stan konta na 23 wrzesień wynosi +529 zł.

Murko, bardzo podziękuj anonimowemu darczyńcy i nieustająco dziękujemy Helli.

 

Link to comment
Share on other sites

Albinek jest bardzo fotogeniczny:) Poza tym to naprawdę super pies. Szczerze mówiąc to nie bardzo widzę jakieś wady u niego, jest zrównoważony i chętny do nauki. Będzie ogromną pociechą i dumą dla DS.

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale na fotkach samej głowy widać, że Albin ma niesymatryczne fafle i dolne wargi - czy to normalne?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 2.10.2016 o 15:52, Murka napisał:

Albinek jest bardzo fotogeniczny:) Poza tym to naprawdę super pies. Szczerze mówiąc to nie bardzo widzę jakieś wady u niego, jest zrównoważony i chętny do nauki. Będzie ogromną pociechą i dumą dla DS.

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale na fotkach samej głowy widać, że Albin ma niesymatryczne fafle i dolne wargi - czy to normalne?

Murko ten Albinek pasuje do TWOJEGO MURKA jak ulał. Bierzcie i kochajcie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...