Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

22 godzin temu, Kalai napisał:

Deklarowalam  20zł stałej, tylko od 10.08:) 

Tak,  przepraszam - już poprawiam

 

12 godzin temu, anecik napisał:

 

Się zgłaszam :)

 Ciesze się bardzo - to już tradycja ;)

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Ja przymierzę się do bazarku  dla tej suczki.

Dziękujemy :)

2 godziny temu, Tyś napisał:

Działacie bardzo szybko, Ciocie. :)
Ja niestety nie mam, z czego wesprzeć sunię... ale postaram się coś wymyślić.

Obecność na wątku też  ważna dla suni

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj byłam w schronie po doga, który dzięki mar.gajko pojechał d Murki, ale nie zajrzałam do suni, za mało czasu,  bo i tak byliśmy poza godzinami otwarcia.

 

Ale sunia jest zarezerwowana ? Tak na wszelki wypadek :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj byłam w schronie po doga, który dzięki mar.gajko pojechał d Murki, ale nie zajrzałam do suni, za mało czasu,  bo i tak byliśmy poza godzinami otwarcia.

 

Poza godzinami otwarcia? W Mielcu coś takiego nie istnieje! Wolontariusz może wejść każdej rozsądnej chwili, jak nie ma pracowników, wpuszcza nas ochrona - bardzo sympatyczni panowie.

Sunia wygląda bardzo podobnie do już mojej Birci i charakter też widzę podobny czyli strachulec. Z tym da się żyć i to z czasem się zmienia na lepsze, jak psiak w końcu uwierzy, że jest czyjś i ktoś go kocha! Zatem deklaruję 20 zł miesięcznie dla suni, bo wiem, że poza schronem będzie innym psem! Proszę o dane do przelewu na PW, pieniążki zacznę wpłacać od sierpnia:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agusiazet napisał:

Wolontariusz może wejść każdej rozsądnej chwili, jak nie ma pracowników, wpuszcza nas ochrona - bardzo sympatyczni panowie.

W naszym schronie NIE MA wolontariuszy, niestety...Ochrony tym bardziej. Schronisko jest czynne od...do...Wtedy można wejść. Poza godzinami wchodzą tylko nieliczni, umówieni (przedstawiciele fundacji np.)

Link to comment
Share on other sites

U nas w gminnej przechowalni psów, szumnie nazywanej przytuliskiem również nie ma wolontariatu, a sama przechowalnia jest czynna od 10 do 15, a weekendy zamknięte. Niby jest nr telefonu, ale ja jeszcze nigdy się nie dodzwoniłam... Także polityka zamojskiego schroniska mnie jakoś specjalnie nie dziwi.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agusiazet napisał:

Poza godzinami otwarcia? W Mielcu coś takiego nie istnieje! Wolontariusz może wejść każdej rozsądnej chwili, jak nie ma pracowników, wpuszcza nas ochrona - bardzo sympatyczni panowie.

Sunia wygląda bardzo podobnie do już mojej Birci i charakter też widzę podobny czyli strachulec. Z tym da się żyć i to z czasem się zmienia na lepsze, jak psiak w końcu uwierzy, że jest czyjś i ktoś go kocha! Zatem deklaruję 20 zł miesięcznie dla suni, bo wiem, że poza schronem będzie innym psem! Proszę o dane do przelewu na PW, pieniążki zacznę wpłacać od sierpnia:)

 

 U nas schron czynny w godz. 11.00 - 14.00, w poniedziałki i wtorki 2 godz. dłużej.

Aga- bardzo dziękuję za pomoc, te czarno  -  białe  to Twoja ulubiona rasa.

 Pamiętam początki Birci u Ciebie, z takimi strachulcami sa one na pewno cięzkie.

Na razie nie mam pomysłu na sunię, chociaż wciąż mam  ją w głowie; rozmawiałam z Alaskan, Havanką i jak na razie myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłby  Dt, tylko gdzie taki znależc?

Hotelik to jak na razie dla nas  za duży koszt :(

 

Link to comment
Share on other sites

O 25.07.2016 o 18:44, Jo37 napisał:

Ja przymierzę się do bazarku  dla tej suczki.

 

12 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Melduję się i ja - stałej nie dam rady, ale bazarek zrobię

Serdeczności zostawiam :)

Dziękuje bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Tola napisał:

Wczoraj rozmawiałam z pracownikiem na temat wyprowadzenia suni z boksu - czarno to widzi :(

Bo sunia czarna ? :) Niech nie pisze czarnych scenariuszy. Może się okaże, że sama wyjdzie chętnie :)

Link to comment
Share on other sites

Warto spróbować sunię wyprowadzać, nawet pod przymusem, tylko wtedy potrzebne specjalne szelki, aby można ją było łatwo podnosić z pozycji leżącej do stojącej. Wymaga to sporo samozaparcia i siły mięśni, bo psie "zwłoki" sporo ważą! Ale jest to wykonalne. Czy sunia boi się ludzi?

Link to comment
Share on other sites

A do mnie spływają już zdjęcia fantów na bazarek od Alaskan malamutte i gabrysia2424.

 

O 24.07.2016 o 14:56, Havanka napisał:

Elu, jeżeli zechcesz uwzględnić kilka moich fantów na swoim bazarku, to chętnie coś dorzucę i w razie sprzedaży zajmę się wysyłką.

Przypominam się cichutko o zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

A do mnie spływają już zdjęcia fantów na bazarek od Alaskan malamutte i gabrysia2424.

 

Przypominam się cichutko o zdjęcia :)

Elu,proszę jeszcze o "chwilę" cierpliwości. Spróbuję dziś, po powrocie z pracy (po 20.00), porobić zdjęcia i wysłać do Ciebie. Nie pamiętam, czy mam Twój adres mailowy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...