Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

4 godziny temu, Havanka napisał:

Elu,proszę jeszcze o "chwilę" cierpliwości. Spróbuję dziś, po powrocie z pracy (po 20.00), porobić zdjęcia i wysłać do Ciebie. Nie pamiętam, czy mam Twój adres mailowy ?

Dziękuję, pięknie "obrobione" zdjęcia dotarły na PW. Dopiero teraz przeczytałam Twój post, a w nim uwagę o adresie e-mail. Soreczki, poprawię się, obiecuję niewinny.gif

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Zapisuję wątek suni i od sierpnie deklaruję dyszkę przez pół roku.Sunia jest starsza więc jeśli będzie potrzeba kasy na leczenie to poproszę Skarpetę Talcott o pomoc

 

13 godzin temu, Nadziejka napisał:

Dyszka wplacona

 sunienku kochana k,MjE4ODQ1OTUsMzkyNDI=,f,Slodkie_misie_%sciskam za wszystko

 zapraszam na malutenki kramik

 

20 minut temu, Aldrumka napisał:

mogę dołączyć do grona wspierających - 20 zł przez 1rok jeśli będzie potrzeba ( a potem zobaczymy)

 

Dzięki Dziewczyny za wsparcie :)

 

Wpłynęły pieniądze od Terry 50 zł i od Nadziejki 10 zł.

 

Tolu jak robimy z postem rozliczeniowym. Bo mój pierwszy post jest gdzieś na 2 lub 3 stronie - to tam robimy rozliczenie, czy będziesz wpisywać na początku wątku?

Link to comment
Share on other sites

O 27.07.2016 o 18:01, Jolanta08 napisał:

Zapisuję wątek suni i od sierpnie deklaruję dyszkę przez pół roku.Sunia jest starsza więc jeśli będzie potrzeba kasy na leczenie to poproszę Skarpetę Talcott o pomoc

 

11 godzin temu, Aldrumka napisał:

mogę dołączyć do grona wspierających - 20 zł przez 1rok jeśli będzie potrzeba ( a potem zobaczymy)

Bardzo dziękujemy serduchooo7.gif

10 godzin temu, anecik napisał:

 

 

Dzięki Dziewczyny za wsparcie :)

 

Wpłynęły pieniądze od Terry 50 zł i od Nadziejki 10 zł.

 

Tolu jak robimy z postem rozliczeniowym. Bo mój pierwszy post jest gdzieś na 2 lub 3 stronie - to tam robimy rozliczenie, czy będziesz wpisywać na początku wątku?

Ja również bardzo dziękuję za pomoc.

Anecik - myślę, ze rozliczenie rób w swoim 1 poście, a ja "u siebie" podam tylko nr str.

 

Trochę martwię się sytuacją czarnulki, bo jak na razie  na  dt szans nie ma, a to byłaby chyba najlepsza opcja dla suni z takimi problemami.

O hotelik nie pytałam;   byłby to na pewno koszt ok.  360 zł/mies., tylko nie jestem pewna, czy to dobry pomysł w przypadku, kiedy suczka jest tak bardzo bardzo lękliwa.

Wiem - jak nie spróbujemy z Dredzią, to nigdy nie dowiemy się, na czym polega jej problem;   chciałabym jednak  wybrać sytuacje najbardziej optymalną, uwzględniającą i stan suczki i finanse....

Nigdy tez  jakoś zbytnio nie sugerowałam się tak naprawdę opiniami pracowników schronu, ale w przypadku naszej dziewczyny z dredami trzeba założyć, że problemy będą spore :(.

 Co o tym myślicie, jak widzicie dalszą drogę suni?

Ja wyjeżdżam na urlop, szkoda, że nie udało się chociaż częściowo przygotować planu dalszych działań, ale myślę, że nie ma tego złego...

Może trzeba zacząć od wyboru imienia, kto może zrobić bazarek ?

Link to comment
Share on other sites

Dredzia lękowa,  nie młoda i nie wiadomo jak ze zdrowiem.  Czy z dt,  czy z hotelu,  szansę na adopcję pewnie będą niewielkie.  Chociaż,  zdarzają się  cuda i sunia może  okazać się  inna,  lub ktoś  ją pokocha taką,  jak jest. 

Ale czy to oznacza,  że Dredzia ma zostać w schronie,  a jej miejsce i szansę na życie,  ma przejąć inna,  lepiej rokująca adopcyjnie  psina? Cieszę się,  że  to nie ja muszę  decydować. I będę  wspierać,  niezależnie,  jaką decyzję podejmiecie. 

Tolu,  życzę  udanego urlopu.  Należy  Ci się :)) 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, konfirm31 napisał:

Dredzia lękowa,  nie młoda i nie wiadomo jak ze zdrowiem.  Czy z dt,  czy z hotelu,  szansę na adopcję pewnie będą niewielkie.  Chociaż,  zdarzają się  cuda i sunia może  okazać się  inna,  lub ktoś  ją pokocha taką,  jak jest. 

Ale czy to oznacza,  że Dredzia ma zostać w schronie,  a jej miejsce i szansę na życie,  ma przejąć inna,  lepiej rokująca adopcyjnie  psina? Cieszę się,  że  to nie ja muszę  decydować. I będę  wspierać,  niezależnie,  jaką decyzję podejmiecie. 

Tolu,  życzę  udanego urlopu.  Należy  Ci się :)) 

Dredzia to wyzwanie dla nas. Własnie dlatego, ze jest taka biedna, skołtuniona, brudna i zrezygnowana, najbardziej potrzebuje naszej pomocy. Kiedy doprowadzi sie ja do porządku, moze okazać sie śliczną suczką. Problemem może być jej stan psychiczny. Nie przesądzajmy jednak, moze nie będzie tak źle...

Deklaracja  za sierpień już wpłacona.

Link to comment
Share on other sites

kochana suniu sciskam sciskam mocno za wolnosc za zycie

 za zdrowenko za opieke

Tolu dziekuje ze zajrzalas na bazarek

 kochane dziewczyny kupuja cegieleczki

 i pieniazki beda szly na konto skarbnika

 anecik

 zaraz wysylam num konta

cegeielczki zycia kupily drogie serca:

Patrycja96   10 zl

koja   30 zl

Olena84   10 zl

 yucca   10 zl 

 dziekuje cudnie dziekuje sercom pieknym kupujacym

Link to comment
Share on other sites

Nie mam na tą chwilę jak pomóc, więc nie powinnam się wypowiadać.

W przypadku suni może być tak, że będzie potrzebowała sporo czasu, by zaufać człowiekowi, a równie dobrze może to nastąpić bardzo szybko.

Trzeba jednak brać pod uwagę tą mniej optymistyczną wersję, co w połączeniu z wiekiem suni może oznaczać, że zasiedzi się w hotelu czy DT na dłużej.

Ale przecież ona zasługuje na szansę.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mar.gajko napisał:

Dziewczęta, jaka jest decyzja? Czy Dredzia opuszcza schronisko? Kiedy? I gdzie?

 

Tak, planujemy wyciągnąć Dredzię ze schronu. Z tego co wiem sunia ma szansę pojechać do płatnego DT. Jaki będzie koszt jeszcze nie wiem. Ale to i tak cud, że będzie taki dom, który zajmie się tą bidulką. Na początek będziemy potrzebować deklaracji nie tylko na czynsz, ale i na zabiegi pielęgnacyjne, weta. Nie wiadomo, czy sunia jest zdrowa - oby była, bo może się okazać, ze będzie wymagać leczenia. Tola wraca za tydzień z urlopu, wtedy wszystko się wyjaśni do końca.

Spróbujmy zebrać jeszcze trochę deklaracji !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...