Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Też nie wyobrażam sobie tego,aby Dredzia z powodów jak wyżej zostało napisane,pozostała w schronie bez naszej pomocy.Zapewne sunia wymaga doświadczonego dt i najlepiej domowego, ale takiego w 100% nie mamy.Zdałabym się na hotelik u Murki,o ile ma miejsce.Wiem,że Murka stanie na wysokości zadania i zapewni suni odpowiednie warunki i jak również o jej resocjalizację.Zmniejszy to też koszty związane z transportem,a to dość pokaźna kwota.

Z bazarku,dla Dredzi będzie ok. 160,00zł bez wpłaty Jo37.Po mimo dwóch pw. nie odpisała,więc rozliczę bez tej wpłaty.Jeżeli to ma w jakiś sposób też pomóc w podjęciu decyzji o wyciągnięciu Dredzi,to będzie miała swój udział w moich bazarkach, do puki będzie taka potrzeba,

 

12 minut temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek i dla Dredzi przypada 35% ze sprzedaży fantów, a więc 176,90zł.

Proszę o przesłanie Anuli danych do wpłaty,a jak pieniążki wpłyną,potwierdzenie na wątku bazarku

http://www.dogomania.com/forum/topic/336397-kufer-różności-do-310716/

Bogusik - bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

 

Anecik nie pojawiła się wczoraj na wątku. Może dzisiaj zaglądnie.

Witam. Wczoraj byłam cały dzień w pracy i tylko podczytywałam dogo na telefonie. A po przyjściu.......no niestety 5 psiaków w domu to i czasu na komputer brakuje. Mam wpłatę od kalai 20 zł no i wypadałoby wpisać swoją 10 zł.

Jeśli jednak elik się zgodzi a Wy nie macie nic przeciwko to przeleję kasę Dredzi na elikowe konto.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Anula napisał:

Czekam na dane do przelewu.Przeleję okrągłą sumę 180,00zł.

Po podliczeniu bazarku przez Bogusik nadeszła zaległa wpłata,w związku z tym wyszło 180,05zł.Aby już nie gmatwać przekazałam 5gr. dla Abi -Inki dla której też m.in.był robiony bazarek.Mam nadzieję,że nie będziecie na mnie krzyczeć,że porządziłam się sama.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mar.gajko napisał:

A jaki jest powód zmiany skarbnika?

Ja jestem za hotelem u Murki, przynajmniej przez 2 miesiące, żeby zobaczyć jaka Dredzia jest. Nie wyobrażam sobie DT, np. w bloku z takim psem zaraz po schronisku.

Niestety zepsuł mi się laptop,. a w pracy nie mogę "dogować".

Powód jest prosty. Zgłosiłam się bo nie było chętnych a wtedy byłam skarbnikiem tylko u dwóch psiaków. Obecnie mam w rozliczeniu bezkolejkową :) tymczasowiczkę Tunię, dwie dziewczyny z Podlasia (jeszcze u mnie na tymczasie), hotelową Mufkę u Kasi Przystał i zamojską Polę u Murki. Więc jeśli elik nie jest nigdzie skarbnikiem i wyraża chęć bycia nim u Dredzi to czemu z tego nie skorzystać?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Powód jest prosty. Zgłosiłam się bo nie było chętnych a wtedy byłam skarbnikiem tylko u dwóch psiaków. Obecnie mam w rozliczeniu bezkolejkową :) tymczasowiczkę Tunię, dwie dziewczyny z Podlasia (jeszcze u mnie na tymczasie), hotelową Mufkę u Kasi Przystał i zamojską Polę u Murki. Więc jeśli elik nie jest nigdzie skarbnikiem i wyraża chęć bycia nim u Dredzi to czemu z tego nie skorzystać?

Dla pełnego obrazu.  Padła propozycja, żebym, przejęła kasę Dredzi, gdy miała ona pojechać do Ciebie. Wyraziłam zgodę. Teraz prawdopodobnie pojedzie do Murki. Ja też jestem skarbnikiem, ale póki co "tylko" dla 3 psiaków.

Decyzja anecik należy do Ciebie. Jeśli chcesz być nadal skarbnikiem Dredzi, to nie widzę przeszkód :)

Tylko trzeba podjąć szybką decyzję, bo są zapytania o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Kalai napisał:

Ja juz sie pogubiłam, to jest zmiana konta bo nie dostałam pw? ustawilam stale zlecenie przelewów na to pierwsze i nie wiem czy mam zmieniać?

Do Ciebie nie wysłałam bo masz właściwy nr konta. Nie musisz nic zmieniać. Wpłata od Ciebie już na koncie Dredzi, wpisana w rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...