Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

15 minut temu, rozi napisał:

No jak przycięłam w Paint, to wlazły. Wysłałam Ci na maila normalne.

DSC02992.JPG     DSC02993.JPG

Myślę, że to zdjęcie z lewej strony będzie lepsze :)

Jesteś zdecydowana przeznaczyć te kolczyki na nagrodę na bazarku imiennym ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

To z prawej jest wyraźniejsze, dałabym oba.

Jestem zdecydowana przeznaczyć je dla tej psiny, imienny bardzo potrzebny.  Oczywiście wysyłka gratis.

Super, dzięki :)

Postaram się zorganizować bazarek jak najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Livka napisał:

Przyszłam na wątek bo zainteresował mnie tytuł - biedna psina ...

Deklaruję 20 zł stałej bezterminowo czyli dopóki sunia nie znajdzie DS :)

Proszę o nr konta.

Witaj na wątku i wielkie dzięki za deklarowaną pomoc  dla suni Zdjęcie:

Księgową suni jest anecik więc poczekajmy jak pojawi się na wątku. Pewnie jest w pracy :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Livka napisał:

O jakie dublowane powitanie ;)

Nie ma problemu zaczekam.

Sunia śliczna, uwielbiam czarnulki z białą łatką :) Moja 10-letnia Livcia też tak ma, jeszcze skarpetusie białe ma :)

Zdarza się czasem :)

Już kasuję to drugie :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Warto też  pomówić z Panią o kastracji i ogłaszaniu do adopcji nibylabka :). Chętnie dorzucę 50%  do kosztów kastracji. 

Z Panią o kastracji i adopcji Baldo (pieska w typie labradora) rozmawiałam w trakcie pierwszej wizyty. Mamy zgodę Pani na jedno i drugie. Tola porobiła cudne zdjęcia Baldo i będziemy chłopaka intensywnie ogłaszać. Kastracja w najbliższym, możliwym czasie.  

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Dla mnie  była,  jest i będzie Dredzią,  niezależnie  od przyszłego SPA i takie imię będę  obstawiać na bazarku ;). 

Dla mnie podobnie   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig. 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, agat21 napisał:

Po powrocie z urlopu przedzieram się na nowo przez wątki dogo i trafiłam i tutaj. Deklaruję 20 zł miesięcznie dla Dredzi. Poszukam też czegoś na bazarek. Eliku, czy jeszcze będziesz miała możliwość dołożenia czegoś?

 

9 godzin temu, Agniesiulka K. napisał:

Dopiero dotarłam do Dredzi. Niestety stałą deklaracją nie będę mogła jej wspomóc na ten moment, ale jakąś jednorazową chętnie podeślę. Eliku, podrzuć proszę PW z danymi do wpłaty. 

Spojrzałam na post rozliczeniowy, ale coś mi się tam nie zgardza w deklaracjach stałych, bo po podliczeniu wychodzi mi 250, a nie 270zł???? 

 

4 godziny temu, Livka napisał:

Przyszłam na wątek bo zainteresował mnie tytuł - biedna psina ...

Deklaruję 20 zł stałej bezterminowo czyli dopóki sunia nie znajdzie DS :)

Proszę o nr konta.

 Pięknie dziękuję w imieniu suni za te deklaracje ,to kolejna ogromna pomoc dla bidulki.

Oczywiście, że jest pomyłka w podliczeniu deklaracji stałych, być może podliczyłam z deklaracją agat21, nie wiem, jak to zrobiłam, dlatego  skarbnikiem byłabym kiepskim.

Elik - bardzo dziękuję za bazarek, sunia wreszcie dostanie imię.

Rozi - kolczyki na pewno będą piękną nagrodą  - ja również bardzo dziękuję.

 

A teraz pozostała sprawa naszej Dredzi i dalszych jej losów - ciężko mi decydować, ale tak trzeba, bo inaczej nie ruszymy z miejsca.

Chciałam znalezc suni  przyjazne miejsce, gdzie spokojnie będzie mogła  na nowo uczyć się człowieka, ale z uwzględnieniem funduszy, jakimi  dysponujemy no stanu suczki ( starszego wieku i dużej lękliwości), który na długo może uniemożliwiać przyszłą adopcję.

Marzeniem był więc BDT, ale to może kiedyś...

Myślę że teraz, biorąc pod uwagę opinie tu wyrażone i ilość zebranych deklaracji, trzeba oszczędzać każdy przysłowiowy grosz; najlepszym rozwiązaniem jest chyba hotelik u Murki - blisko suni, więc  oszczędzimy  na transporcie.  

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Z Panią o kastracji i adopcji Baldo (pieska w typie labradora) rozmawiałam w trakcie pierwszej wizyty. Mamy zgodę Pani na jedno i drugie. Tola porobiła cudne zdjęcia Baldo i będziemy chłopaka intensywnie ogłaszać. Kastracja w najbliższym, możliwym czasie.  

 

Z|djęcia Baldo zaczynam wrzucać na wątek zamojski.

Nasza wetka jest na urlopie do 16.08, więc dopiero wtedy poznamy datę kastracji chłopaka.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Agniesiulka K. napisał:

Tolu, a Murka ma miejsce dla suni? 

Gdyby była potrzeba, to my 16go jesteśmy w Lublinie, więc możemy ją ewentualnie przewieźć do Murków gdyby były z tym jakieś kłopoty.

Na razie nie ma miejsca, trzeba poczekać, nie wiadomo, kiedy się zwolni.

Myślę, ze  Murka zechce też najpierw dać sunię do weta na przebadanie i odrobaczenie, tak jak zawsze to stosuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...