Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

3 minuty temu, Havanka napisał:

Koja, podesłałam. Mam nadzieję, ze Anetka mi wybaczy, ze się tak rozporządzam Jej kontem.

Oczywiście Havanko że Ci wybaczam :) A nawet bardzo Ci podziękuję bo nie wiem jak to się stało że nie wysłałam. Wiem że nie wysłałam jeszcze do mar. gajko :)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, koja napisał:

Dziękuję bardzo. Zaraz wpłacę kaskę.

Bardzo proszę. Ja zaś dziekuje za pomoc naszej Dredzi.

26 minut temu, anecik napisał:

Oczywiście Havanko że Ci wybaczam :) A nawet bardzo Ci podziękuję bo nie wiem jak to się stało że nie wysłałam. Wiem że nie wysłałam jeszcze do mar. gajko :)

Dziękuję Aneciku kochany ! Zajrzałam i była prośba o nr konta, więc zareagowałam, bo akurat miałam.

Link to comment
Share on other sites

bieduniu kochana

 sciskam za wszystko sciskam ogromnie

 czys sa juz cegielenki od Olena84   10 zl 

i wujek Radek  10 zl?

 

kolejne wielkie serce

 ciocia mimbr  kupila teraz cegielenke za 15 zl

 dla suniateczka

 sle num konta anecik

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, anecik napisał:

Znalazłam Twoje :)

 

 

15 godzin temu, Gabi79 napisał:

Ja też znalazłam

To znaczy, ze jest czytane. Szkoda tylko, ze nikt sie nie odezwał w jej sprawie, choć jest 6 odkryć telefonow.

Może na fb będzie większy odzew.

Link to comment
Share on other sites

Gorąco zapraszam na bazarek, z którego 40 % dochodu otrzyma Dredzia.  Potrzebna każda forma uczestnictwa   :)

Gorąco zapraszam. Dredzia potrzebuje wsparcia finansowego. Potrzebna każda forma uczestnictwa w bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę pomóżcie suni. Jeśli nie znajdujecie na bazarku nic dla siebie,

ani nie możecie ofiarować jakiekolwiek kwoty za serduszka, to proszę zapraszajcie na bazarek znajomych.

To także bardzo cenna pomoc w uzyskaniu funduszy dla Dredzi.

A jak znajdujecie, to tym bardziej zapraszajcie :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Gorąco zapraszam na bazarek, z którego 40 % dochodu otrzyma Dredzia.  Potrzebna każda forma uczestnictwa   :)

Gorąco zapraszam. Dredzia potrzebuje wsparcia finansowego. Potrzebna każda forma uczestnictwa w bazarku :)

Dzięki elik za bazarek dla sunieczki

Link to comment
Share on other sites

anecik kochana bardzo proszę rozsyłaj zaproszenia gdzie tylko możesz. Potrzebujemy duuuuuużo kasy, żeby Dredzia mogła opuścić schron.

Proszę wszystkich o rozsyłanie zaproszeń na bazarek.

Gabi79, wiem, że jesteś bardzo zajęta, ale jeśli możesz roześlij proszę zaproszenia na bazarek. Ty masz do tego dobrą rękę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Melduje się ponownie u Dredzi.

Kochani - bardzo dziękuję za wszytko, co robicie dla suni -  za obecność tutaj, troskę, deklaracje, wpłaty, bazarki -   mam nadzieję, że już wkrótce  dziewczyna będzie mogła opuścić schronisko.

Jednocześnie proszę, abyście zostali, bo to dopiero początek tej psiej drogi po nowe życie.

Tuz przed moim wyjazdem pojawiło się światełko w tunelu - ale  jest też sporo problemów :(

Tym światełkiem jest anecik - może wziąć suczkę do siebie (płatny DT, bo suczka z problemami, prawdopodobnie będzie wymagała sporo pracy i zaangażowania - 10 zł/dzień + karma+wet). Anecik swą niedaleką przyszłość planuje bardziej zawodowo związać z psiakami,   Dredzia więc zainicjowałaby jakby nowy rozdział w anecikowym życiu.

O zaletach tymczasu u anecik nie będę piała,  wszyscy je znamy :)

W związku z tym pomysłem możemy z TZ przekazać anecik kojec po Lusi i jej szczeniakach, który teraz stoi złożony (do odmalowania) – można wstawić budę i mieszkanie dla suni gotowe. Jakby udało się wyadoptować Dredzię, to kojec służyłby kolejnym bidom, które gdzieś tam anecik w przyszłosci wypatrzy.

No i tutaj pojawiają się schody - ogromny problem z transportem kojca, a właściwie  z kosztami za transport, bo mogą być spore ( ok. 800 km).

Sunia nie ma dużo deklaracji, a już na wstępie potrzebowałaby pieniędzy na dotarcie do anecik razem z kojcem :(

Rozmawiały tutaj intensywnie - jeśli koszt przewozu kojca wyniesie  2zł/km ( a takie podobno są ceny), to chyba zrezygnujemy, bo szkoda tyle kasy -  to prawie koszt nowego kojca i wtedy trzeba będzie myśleć o transporcie samej suni.

Dzisiaj wieczorem powinnam znać koszt ewentualnego wynajmu busa u nas w Zamościu.

Jeśli wszystko się ułoży, to sunia prosi  o:

  • bazarek km ( droga z kojcem albo bez kojca) 
  • imienny, bo dobrze byłoby, aby miała coś własnego na start
  • nowego skarbnika, który przejmie wszystko od anecik
  • pomocy finansowej, bo nie mamy nawet połowy deklaracji

Ponownie proszę o uwagi i pomysły, jak to wszystko zaplanować, aby się udało.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Popatrzyłam na deklaracje stałe, mamy 220zł. To za mało na miesięczne utrzymanie suni beksa_V6_orig.gif . A jeszcze karma i vet.....

beksa_V6_orig.gif

Może być tak, że potrzebna będzie specjalistyczna karma i wtedy łapiemy się na 400zł/mies beksa_V6_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - poradżcie kochane co robić beksa_V6_orig.gif

Ktoś na początku wątku wspominał o hoteliku - u Murki to chyba byłby koszt 12 zł/doba plus wet, ale przy problemach suni spora ilość psów w hoteliku może przedłużyć socjalizację...

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, nie można Dredzi zostawić  w schronie, Tolu, a czy Fundacja mogłaby kupować karmę, Twój mąż obiecał kupić kolejny raz dla Misia, ja już mu zamówiłam 12 kg, bo są psiaki w większej potrzebie, np. Dredzia.

Trzeba łatać Dredziowe finanse  bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...