Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

Wydaje mi się, że nie była zdenerwowana czy zestresowana. Podróż trwała cztery godziny i odniosłam wrażenie, że robiła to dla zabicia czasu. Na początku siedziała i wyglądała przez okno, potem położyła się i drzemała. Jej  zachowanie było raczej spokojne.

Link to comment
Share on other sites

Bajeczka http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Jeszcze niedawno  tak bardzo czekaliśmy tutaj na ten uśmiech, na takie zdjęcia, takie informacje.

Nic tak nie dodaje skrzydeł, jak wieści ze wspaniałego  domu suni, której w schronisku nikt nie dawał szans.

Bajeczko - niech ta bajka trwa i trwahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Za miesiąc minie rok, od kiedy Bajka została członkiem naszej rodziny; zyskała nie tylko wolność, dach nad głową, ale również kolegów z sąsiedniego gospodarstwa do zabawy; uciążliwą sąsiadkę, owczarkę z ADHD skaczącą jej na głowę i wiecznie w ruchu oraz przyjaciółkę Amber na wspólne podróżena działkę. Może położyć się na trawie lub uprawiać ulubiony sport, kopanie dołów na łące sąsiada. Mam nadzieję, że to dobre życie. 

 

 

20170829_071037 (2).jpg

20170829_071011 (2).jpg

20170816_071246 (2).jpg

20170816_071233 (2).jpg

20170723_085615 (2).jpg

20170806_081733 (2).jpg

20170904_070925 (2).jpg

  • Like 1
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎05‎.‎09‎.‎2017 o 14:59, Grażka123 napisał:

Za miesiąc minie rok, od kiedy Bajka została członkiem naszej rodziny; zyskała nie tylko wolność, dach nad głową, ale również kolegów z sąsiedniego gospodarstwa do zabawy; uciążliwą sąsiadkę, owczarkę z ADHD skaczącą jej na głowę i wiecznie w ruchu oraz przyjaciółkę Amber na wspólne podróżeimageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02na działkę. Może położyć się na trawie lub uprawiać ulubiony sport, kopanie dołów na łące sąsiada. Mam nadzieję, że to dobre życie. 

 

 

20170829_071037 (2).jpg

20170829_071011 (2).jpg

20170816_071246 (2).jpg

20170816_071233 (2).jpg

20170723_085615 (2).jpg

20170806_081733 (2).jpg

20170904_070925 (2).jpg

Jakie tam dobre:-)Bardzo dobre:-))))))))Wspaniale:-))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Równo rok temu Bajeczka zamieszkała z nami. Zapadła głęboko w nasze serca i bardzo ją pokochaliśmy; jest mądra, inteligentna i wrażliwa. Obcowanie z nią daje nam dużo radości i mamy nadzieję, że jest jej z nami dobrze.

Przeszliśmy wspólnie długą drogę ale było warto. Wydawało nam  się na początku, że naszą nagrodą za pomoc biednej suczce będzie satysfakcja z zapewnienia jej spokojnej starości. Dostaliśmy wspaniałego przyjaciela i możliwość poznania cudownej indywidualności. Trudne początki, kiedy uczyliśmy się żyć razem i nabywaliśmy do siebie zaufania mamy za sobą. Wiemy kiedy trzeba przytulić żeby odpędzić strachy a kiedy radość iskrzy oczy.

Siedzimy sobie we czwórkę na kanapie przed kominkiem, z kotem na kolanach i drzemiącym psem.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Grażka123 napisał:

Równo rok temu Bajeczka zamieszkała z nami. Zapadła głęboko w nasze serca i bardzo ją pokochaliśmy; jest mądra, inteligentna i wrażliwa. Obcowanie z nią daje nam dużo radości i mamy nadzieję, że jest jej z nami dobrze.

Przeszliśmy wspólnie długą drogę ale było warto. Wydawało nam  się na początku, że naszą nagrodą za pomoc biednej suczce będzie satysfakcja z zapewnienia jej spokojnej starości. Dostaliśmy wspaniałego przyjaciela i możliwość poznania cudownej indywidualności. Trudne początki, kiedy uczyliśmy się żyć razem i nabywaliśmy do siebie zaufania mamy za sobą. Wiemy kiedy trzeba przytulić żeby odpędzić strachy a kiedy radość iskrzy oczy.

Siedzimy sobie we czwórkę na kanapie przed kominkiem, z kotem na kolanach i drzemiącym psem.

 

 

Wszystkiego najlepszego - piękna rocznica, życzę kolejnych i kolejnych.

Grażka123 - pięknie piszesz o Bajce i o Waszej relacji, uwielbiam te Twoje posty, jest w  nich dużo  czułości, madrości.

Powtarzam się,  ale Bajeczka nie mogła lepiej trafić:)

Pamiętam wszystkie psy, którym pomogłam opuścić zamojski schron, a robię to od 2006 roku; są jednak wśród nich takie, które szczególnie zapadły w pamięć, bo ich gehenna była nie do wyobrażenia...

Bajeczko, znowu płaczę ze szcześcia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...