Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

8 minut temu, Murka napisał:

Halinka już więcej pije i więcej je (karma na szczawiany jej bardzo smakuje:) ). Co mnie najbardziej cieszy, to w końcu bierze z ręki jedzenie i nie mam problemu z podawaniem antybiotyku (pochłania zachomikowane tabletki w pasztecie). Już jakiś czas temu spoglądała ciekawie jak daję leki innym psom i chyba pozazdrościła:) 

No i już trochę dłużej siusia:)

Same super wieści :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, nie denerwuj się. Jak napiszesz jeden post, to trzeba go wykasować i dopiero potem napisać drugi, inaczej się dubluje. To pewnie takie "udogodnienie" po awarii  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Z edytowaniem też są problemy :(

I dołączają się gifki, które dołączałam w poprzednich postach. 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Murka napisał:

Halinka już więcej pije i więcej je (karma na szczawiany jej bardzo smakuje:) ). Co mnie najbardziej cieszy, to w końcu bierze z ręki jedzenie i nie mam problemu z podawaniem antybiotyku (pochłania zachomikowane tabletki w pasztecie). Już jakiś czas temu spoglądała ciekawie jak daję leki innym psom i chyba pozazdrościła:) 

No i już trochę dłużej siusia:)

Wspaniałe wieści ! Sunia potrzebowała trochę więcej czasu na aklimatyzację, poza tym je lepszą karmę no i szybko się uczy podglądając inne psy. Murka, czy Halinka miała już taki swobodny kontakt z innymi psami, bo test na obecność kota, zdała wspaniale !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Halinka już więcej pije i więcej je (karma na szczawiany jej bardzo smakuje:) ). Co mnie najbardziej cieszy, to w końcu bierze z ręki jedzenie i nie mam problemu z podawaniem antybiotyku (pochłania zachomikowane tabletki w pasztecie). Już jakiś czas temu spoglądała ciekawie jak daję leki innym psom i chyba pozazdrościła:) 

No i już trochę dłużej siusia:)

No tak, to ulepszone dogo działa...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Wspaniałe wieści ! Sunia potrzebowała trochę więcej czasu na aklimatyzację, poza tym je lepszą karmę no i szybko się uczy podglądając inne psy. Murka, czy Halinka miała już taki swobodny kontakt z innymi psami, bo test na obecność kota, zdała wspaniale !

Z psami ma do czynienia od początku; na razie wyprowadzamy ją na smyczy, bo jest trochę płochliwa, ale mimo wszystko widać jej bardzo przyjazne podejście do innych psów - jak już pisałam, podbrykuje, zaprasza do zabawy machając ogonem:) Nie boi się psów i absolutnie nie próbuje ich ustawiać, na wstępie mówi "dzień dobry" i "może pobrykamy?":)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Z psami ma do czynienia od początku; na razie wyprowadzamy ją na smyczy, bo jest trochę płochliwa, ale mimo wszystko widać jej bardzo przyjazne podejście do innych psów - jak już pisałam, podbrykuje, zaprasza do zabawy machając ogonem:) Nie boi się psów i absolutnie nie próbuje ich ustawiać, na wstępie mówi "dzień dobry" i "może pobrykamy?":)

Klawo :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Z psami ma do czynienia od początku; na razie wyprowadzamy ją na smyczy, bo jest trochę płochliwa, ale mimo wszystko widać jej bardzo przyjazne podejście do innych psów - jak już pisałam, podbrykuje, zaprasza do zabawy machając ogonem:) Nie boi się psów i absolutnie nie próbuje ich ustawiać, na wstępie mówi "dzień dobry" i "może pobrykamy?":)

To wspaniale ! Jakoś tak trudno mi sobie wyobrazić Halinkę brykającą, bo widziałam ją tylko na zdjęciach za kratami smutną, ze zwieszoną głową. Ale cieszę się, ze odzyskuje chęć do życia i zabawy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

A ja mam wpłatę 9,67 z bazarku elik. Bardzo dziękuję :)

To dodatek do poprzedniej wpłaty po uzupełnieniu 2-ch zaległych wpłat. W sumie każdy psiak otrzymał po 202,03 zł.

Bardzo dziękuję za potwierdzenie    gif z kwiatuszkami.gif

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

A ja coś wiem, a ja coś wiem!! Znalezione obrazy dla zapytania emotikony gify hurra Fanom Halinki napiszę tylko tyle, że mogą się cieszyć!!! Tola wejdzie wieczorem, to napisze więcej!!! 

 

56 minut temu, konfirm31 napisał:

Ciekawość mnie zeżre do tego czasu,  ale postaram się cierpliwie poczekać  :). 

 

15 minut temu, Havanka napisał:

Nie wytrzymam do wieczora ! Może jakiś "rąbek" niespodzianki?

Będziemy trzy zeżarte :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...