Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

O 20.08.2016 o 13:56, AgaG napisał:

czyli brakuje. To się dokładam 20 zł stałej jak już sunia będzie u Murki

 

43 minut temu, Beatkaa napisał:

przelałam kwotę 35,50zł. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym po zaksiegowaniu wpłaty: 

 

Bardzo dziękujemy  za pomoc serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zakończył się bazarek, którego zadaniem było ustalenie imienia dla suni, a przy okazji zarobienia dla suni nieco środków na zbliżające się nowe życie.

Zwycięskie okazało się imię HALINKA i bardzo proszę tak właśnie nazywajmy sunię.

Przyznam, że wynik finansowy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :) Do dnia dzisiejszego na konto bazarkowe wpłynęła kwota 459,00 zł, przy czym poczekamy jeszcze na wpłatę  20,00 zł  od kaja i z ostatniego głosowania - 160,00 zł od Panna Marple. Gdy na koncie pojawią się wszystkie wpłaty, będzie to kwota 639,00 zł.

Anecik bardzo proszę o nr konta :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, agat21 napisał:

Ależ imponujący wynik bazarku! :) Wspaniali licytujący :)

Też bardzo się cieszę. Jest już wpłata od Panna Marple (ma konto w tym samym banku :) )więc czekamy już tylko na 20,00 zł. Jeśli nie wpłynie do jutra, to wpłacę bez tej kwoty. Niech już sunia ma to co jej :)

 

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anecik, ja też poproszę o nr konta, Paweł chciałby już wpłacić zadeklarowana kwotę  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Brawo Elik!!  brawo.gif

Dziękuję, ale to zasługa gorących serc osób biorących udział w bazarku. Jak tylko prowadziłam rachunki :)

Link to comment
Share on other sites

Zebrana kwota faktycznie imponująca wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych!

 Byłam dzisiaj na chwilkę w schronisku w sprawie małych suczek (zdjęcia na wątku zamojskim), nie mogłam nie zajrzeć do naszej Dredzi, teraz już Halinki - sunia leżala bez ruchu na wybiegu, nie podeszła do siatki,  nie reagowała na moje nawoływania :(

 

P1220612.JPG

P1220613.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko sunia znajdzie się w hotelu, to zacznę wpłacać swoją deklarację. Może od razu na konto Murki, bo i tak robię przelewy na Ergo. :) Na razie jak rozumiem suczka zostaje w schronisku?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 Dzisiaj pytałam Murki o wolne miejsce - nadal nic :(

 Coś tam szukuje się dla zamojskiego Albina, ale na razie to nic pewnego.

Jutro z Alaskan wybieramy się do schronu, może tym razem uda się wzbudzić zainteresowanie Halinki...

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o wzbudzenie zainteresowania Halinki, tylko o uwolnienie jej od tych dredów, których fotografie zadziałały na otwarcie sakiewek. Czy zrobicie coś dla tego psa, oprócz czekania na miejsce w hoteliku? Bo na fryzjera są pieniądze od Szarotki.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 24.08.2016 o 15:03, elik napisał:

Anecik, na podany nr konta zrobiłam przelew środków finansowych zebranych na bazarku imiennym. Dzięki gorącym sercom zebrało się 639,00 zł.

Gdy znajdą się na Twoim koncie, bardzo proszę potwierdź na wątku

Pieniądze na koncie Halinki. Bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, rozi napisał:

Nie chodzi o wzbudzenie zainteresowania Halinki, tylko o uwolnienie jej od tych dredów, których fotografie zadziałały na otwarcie sakiewek. Czy zrobicie coś dla tego psa, oprócz czekania na miejsce w hoteliku? Bo na fryzjera są pieniądze od Szarotki.

Uwierz mi rozi, że gdyby to chociaż w niewielkiej części zależało ode mnie, sunia wyglądałaby zupełnie inaczej.

Nie komentuję,  jak na pewno zauważyłaś,  wpisów dotyczących wyglądu suni, stanu jej skóry, chociaż serce mi się rozdziera za każdym pobytem w schronisku - i robię to nie bez powodu.  Chciałabym, żeby zabranie Halinki ze schronu przebiegło bez dodatkowych problemów.

Halinka jest w  schronisku i dopóki nie przekroczy jego bramy i nie znajdzie się po drugiej stronie nic nie mogę zrobić.

U nas nie ma wolontariuszy, psy nie są wyprowadzane; do boksu może wejść tylko pracownik, a jak usłyszałam obcinanie dredów nie wchodzi w zakres jego obowiązków.

Przypominam tez fakt,ze sunia boi się ludzi i na pewno problemem będzie każda próba zabrania jej z boksu.

Na razie mogę tylko jeżdzić do Halinki, robić zdjęcia i próbować zdobyć więcej informacji o jej zachowaniu.

 Wszyscy tutaj musimy w spokoju doczekać na wyjazd suni ze schronu.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...