Jump to content
Dogomania

Rosnąca sierść na języku


eva_g

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że będzie ktoś w stanie mi pomóc. Posiadam psa w typie cocker spaniela angielskiego, 8.08. skończy rok. Mam go odkąd skończył 3,5 m-ca. Już na samym początku zwróciłam uwagę, że rośnie mu sierść na języku. W międzyczasie byłam u 3 weterynarzy ale nikt nie jest w stanie mi nic powiedzieć na ten temat. Ostatnia tylko mi wytłumaczyła, że prawdopodobnie komórki, z których wyrasta sierść, umiejscowiły się po prostu nie tam gdzie trzeba. Nie jestem w stanie znaleźć czegokolwiek na ten temat, oprócz jednego wątku na jakimś forum, który nic nie wyjaśnia. Zaznaczam, że długość sierści na języku jest zawsze taka sama i u szczeniaków z tego samego miotu nic takiego nie występuje.

Ps. Nie wiedziałam w jakim dziale umieścić temat.

unnamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale jaka pomoc jest Ci potrzebna? Najprawdopodobniej,to rzeczywiście błąd genetyczny.Jeżeli psu nie przeszkadza,a przypuszczam,ze ani troche - to i Ty się nie przejmuj,To niczym nie grozi,nie rosnie,nic się z tymi włoskami nie dzieje,tak?Masz po prostu psa - oryginała:)

p.s - nie wszystkie zagadki Matki Natury da się wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Źle się wyraziłam a teraz nie ma sensu edytować, chodziło mi o informacje. Owszem problemów to na razie nie daje, ale szukam informacji o tej anomalii. Po prostu interesuje mnie, czy nie spowoduje problemów w przyszłości. Chyba jedyne co mi pozostaje to czekać i obserwować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...