Jump to content
Dogomania

Urocza Kitka SZUKA DOMU! Jej Pani zachorowała [Wrocław]


lepakkomies
 Share

Recommended Posts

Poszukiwany DS lub DT - najlepiej doświadczony. Szczegóły w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/795132373920543/

Cytuj

Czteroletnia kotka, czarna, niewychodząca, bardzo ładna - szuka odpowiedzialnego domu. Jej opiekunka jest poważnie chora i niestety nie jest już w stanie się kotką opiekować.

Kotka jest zdrowa, ma książeczkę, jest wysterylizowana i zaszczepiona. Załatwia się do kuwety. Nie lubi być czesana. Kitka jest śpiochem, ale kilka razy w ciągu dnia wstaje, żeby zmienić miejsce gdzie śpi - na dobre wstaje po południu ok. 16-17.
Je tylko karmę Josera SensiCat Adult Sensitive - innej nawet nie chce tknać. Nie znosi puszek, torebek, karmy mokrej. W ramach wyprawki dostanie posłanko - którego niestety raczej nie lubi, transporter, miseczki, drapak i zapas karmy z domu.

Kotka została odłowiona na działkach 4 lata temu, gdzie przyszła na świat. Przeziębiona trafiła na kwarantannę, potem do DT. W domu tymczasowym Kitka raczej przesiadywała na tapczanie, niekoniecznie socjalizując się z innymi kotami, ale na dzwonek do drzwi znikała przed ludźmi (jak to określił DT, to kot jednego człowieka). Kotka została adoptowana przez starszą Panią gdy miała kilka miesięcy i mieszka tam do tej pory, jednak jej opiekunka jest poważnie chora - obecnie sama potrzebuje opieki i nie jest już w stanie opiekować się Kitką - przez co niestety musi ona znaleźć nowy dom...

Na początku, kiedy jeszcze Pani dobrze się czuła bawiła się z nią piłeczkami, myszkami, wędką i innymi zabawkami. Kotka siaduje u Pani na kolanach, na kołdrze, śpi z nią. Nie interesują jej natomiast kartony, drapak, posłanie. Sporadycznie siedzi na oknie. Lubi zaglądać do koszy, toreb - to zapachy z innego świata. Lubi wchodzić do szafy i chować się w różnych miejscach, gdzie zasypia. Jest nieco wycofana - zwłaszcza w stosunku do obcych. Przyda się jej nieco więcej zabaw, bo obecnie trochę przybrała na wadze.

Kontakt w sprawie adopcji: [email protected]

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...