Jump to content
Dogomania

Suczka przestała jeść Acane


Koni

Recommended Posts

Witam 

Od paru tygodni zauważyłam u mojej 7 miesięcznej suczki ( foxterier krótkowłosy) brak apetytu na Acane. Próbowałam juz chyba prawie wszystkich smaków i żadne jej nie odpowiadają. Nawet smak Pacifica, ktora ma chyba najwiecej miłośników :/ Bez tak zwanej wkładki typu pasztecik czy mokra karma z doliny Noteci nie ma szans zeby mała w ogóle zbliżyła sie do miski. Szkoda bo skład karmy i ogólne jej recenzje zachęcaja mnie zeby przy niej zostac. Nie zrobię tego bo nie chce zmuszać jej do jedzenia czegos czego nie lubi. Prosze o pomoc !Czy mieliście podobna sytuacje w której wasz pies znudził sie Acana? Mam wrażenie, ze zapach tej karmy w ogóle ja nie zachwyca. 

Zaczelam poszukiwania na rożnych forach dot innych karm dobrej jakości. Co sądzicie o takich producentach jak naturea, bozita, canagan, taste of the wild... ? Przyznam sie szczerze, ze tyle na rynku karm, ze sama juz nie wiem, ktora przypadnie mojej pupilce. 

kiedys dałam jej na próbę Purina pro plan dla małych ras. Jadła chętnie. Mysle, ze małe i dość "tluste"kulki to cos co moze ja zachęcić do jedzenia. Co do Puriny to raczej wolałabym do niej nie wracać ze względu dość ubogiego składu ( porównujac do acany) 

jeszcze raz prosze o pomoc i wasze rady :) dzieki 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...