Jump to content
Dogomania

Uwaga fiprex!!!!!!


Agnes7621

Recommended Posts

[quote name='Mokka']A czy do preparatu dołączona była instrukcja dawkowania (powinna być) i czy tam było napisane, od jakiego wieku można psa tym traktować?
Jeżeli nie było instrukcji, to złóż skargę do sklepu, gdzie dokonałaś zakupu.

Ciekawostką jest dla mnie stwierdzenie, że Fiprex został wycofany ze sprzedaży. Znam sporo osób, które swoje psy tym zakraplają i nikt nie skarżył się, że specyfik nagle stał się niedostępny. Ja sama jeszcze w styczniu (a może w lutym?) kupowałam go dla kogoś. Czyli zakup całkiem świeży.[/quote]
Kupowałam pod koniec maja, świetny srodek, moja suka ma wrażliwą skórę, ale nie zauważyłam żadnych zmian, ponadto bardzo sobie chwalą- znajomi również.
Ale moja suka o pies dorosły, a nie szczeniak.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']kurcze nie moge znalezc, a znalazlam, ze fiprex mozna stosowac na szczeniaki od 12 tygodnia zycia...tylko zeby to znalezc w necie:roll:

i byly przyklady zakraplania fiprexem szczeniakow i nic sie nie dzialo, wiec chyba nie do konca tak jest...[/quote]


Tu jest napisane o "rozpylaczu" Frontline- zapomniałam napisać dokładnie
[url]http://www.zabijkleszcza.pl/spray.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja np musze poszukac innego preparatu bo fiprex wywołał u mojego małego okropny swiad, wgryzanie sie itp. kupiłam 3 tubki taka reakcja miała miejsce po podaniu trzeciej. Przy pierwszych 2 nic sie nie działo.

Teraz bede musiała poszukac czegos dobrego dla mojego zboja, a bewdzie ciezko :roll: bo nie wszystko na nim działa. Skuteczna była obroza bayern ale musiałam z niej zrezygnowac bo niszczyła małemu futerko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda']Ja np musze poszukac innego preparatu bo fiprex wywołał u mojego małego okropny swiad, wgryzanie sie itp. kupiłam 3 tubki taka reakcja miała miejsce po podaniu trzeciej. Przy pierwszych 2 nic sie nie działo.

Teraz bede musiała poszukac czegos dobrego dla mojego zboja, a bewdzie ciezko :roll: bo nie wszystko na nim działa. Skuteczna była obroza bayern ale musiałam z niej zrezygnowac bo niszczyła małemu futerko.[/quote]
...a obrożę Preventic/amitraza/ próbowałaś??U moich się sprawdza..tzn pierwszy raz im pozakładałam i jestem zadowolona z efektów...dzisiaj po trzech miesiącach noszenia znalazłam na zadku pierwszego kleszczora...chyba czas na nowe obróżki:roll:..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...