Jump to content
Dogomania

Urocza Sunia potrzebuje domu !


Marta28

Recommended Posts

Witam. Jestem 20 letnią dziewczyna. Za chwilę spodziewam się dziecka. Mam do oddania starą ok (10lat) sunie. Wabi się "Sławka". Jest schorowana. Ze względu na to że mam ciężką sytuację finansową i w drodze dziecko nie stać mnie na jej utrzymanie i wyleczenie. Schronisko nie wchodzi w grę. Nie chcę jej pozostawić na pastwę losu samej sobie. Mam nadzieję, że na tym forum znajdzie sie ktoś kto ja przygarnie i jej pomoze. Slawcia jest wspaniałym psem. Przyjazna,  bardzo lubi dzieci , ona jest psem typu takiego ze chciałaby być ciągle glaskana i ciągle przytulala. Wychowana jest w domu jednorodzinnym(ogród, wolny wybieg). Na spacery wyprowadzana od czasu do czasu.  Jest małym psem. Kundelkiem. Jej urok (uzebienie)  zachwyca każdego kto tylko ja zobaczy. Slawci zaczęla robić się okropna matowa i sztywna sierść na grzbiecie (bliżej ogona), ciągle się drapie tam, wygryza. Do takiego stopnia ze jej ropieje . Do tego dostała chyba zapalenia uszka. Czyszcze jej to na tyle ile mogę. (nie stac mnie na weterynarza) Pomimo swoich dolegliwości jest ona wesoła. Chciałabym znaleść jej odpowiedniego drugiego wlascieciela który nie będzie musiał jej oddać ze względu finansowych tak jak ja jestem teraz do tego zmuszona. Jeżeli jest tu osoba która jest wstanie wyleczyć psiaka, dac Nowy dom i pokochać to bardzo proszę o wiadomość. Czekamy.

13576531_1639240823069995_847836305_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, anica napisał:

Oooo!... widzę ,że chciałam wjechać z tym samym tematem! http://olx.pl/oferta/sunia-szuka-nowego-domu-CID103-IDglErt.html

też mnie ... chwyciła sunia za serducho! ... i dziewczyna ,że próbuje "coś" robić... może razem coś wymyślimy!oczko2.gif

też chciałam spytać, która to jest część Wielkopolski?

Właśnie,dlatego poprosiłam Supergoge żeby zajrzała...

Marto,czy Ty nastawiasz się przede wszystkim na oddanie Sławci?Czy potrzebujesz pomocy typu karma,wizyta u weta?!

Link to comment
Share on other sites

O to też chciałam pytać. Poznań jest spory - dlatego interesował mnie rejon. Mogę pomóc na początek z wetem. I zobaczymy co dalej. Żeby ogłosić potrzeba znacznie więcej dobrych zdjęć i konkretny opis suni, mi.in jak się zachowuje do innych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

A może da radę wyleczyć sunie wspólnymi siłami i zapewnić karmę, tak żeby została na starość w swoim domu ? Oczywiście po wizycie w DS i weryfikacji podanych tu informacji. Jeżeli Marta ma trudną sytuację finansową również tyczącą dziecka w drodze, to może też by się udało wspomóc rzeczowo.

Marto, czy Twoja sytuacja finansowa ma szansę ulec poprawie?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, bou napisał:

Tu jeszcze informacje dt.suni I problem Marty

 

... zajrzałam i załamałam się!beczy.gif    mam nadzieję ,że Marta odezwie się! że jednak dobro suni jest najważniejsze!!!

 

Marto proszę zwróć uwagę ,że są tu osoby, które ofiarują suni pomoc, w bardzo różnej formie! ... że można spróbować ją leczyć... że można szukać dobrego domku...że najlepiej może na początek pokazać sunieczkę lekarzowi, jak będzie wiadomo co jej dolega, jakie trzeba wdrożyć leczenie? będziesz mogła pomyśleć co dalej???

proszę napisz coś... lub podaj na PW swój numer telefonu, osobie z tego wątku, z którą mogłabyś porozmawiać usmiech.gif

 

Link to comment
Share on other sites

No co niektórzy to grubo pojechali...no ale tacy są właśnie ludzie...

Ale wydaje mi się,że Marta jednak już nie chce suczki.Może nasłuchała się,że dziecko i zwierzę w domu to zły pomysł (mówiąc oględnie),no i postanowiła na wszelki wypadek oddać psa.

Tyle osób chce pomòc,żeby psina mogła zostać w swoim domu więc przyjmij Marto tę pomoc albo sama sobie odpowiedz,że Ty jednak nie chcesz tego starego psa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...