Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONA ! DZIĘKUJE :) KUPUJĄC KOSZULKĘ BĄDŹ TORBĘ W NASZEJ KAMPANII – OKAZUJESZ MIŁOŚĆ BEZDOMNIAKOM I SPRAWIASZ ŻE NIE SĄ GŁODNE !!!K


kinga_kinga7

Recommended Posts

Rusza II edycja kampani " Nakarm Zwierzaka "

Bezdomnych psów i kotów jest bardzo dużo w całej Polsce, ich liczba niestety stale wzrasta. Z dnia na dzień tracą swój dach nad głową oraz dotychczasowych opiekunów i lądują na ulicy, bądź podrzucane są do schronisk. Bezmyślność, bezduszność i okrucieństwo ludzi, nadal traktujących zwierzęta jak rzeczy, sprawia że ich życie jest pełne bolesnych historii. II edycja „Nakarm Zwierzaka” po raz kolejny stawia sobie za cel poprawę losu bezdomniaków i zabezpieczenie im dostatecznej liczby pożywienia. Chcemy wypełnić ich miski aż po brzegi, żeby więcej nie doskwierał im głód ! Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę zatrzeć ich złe wspomnienia, by nie traciły wiary w człowieka.

Każda kupiona przez Ciebie koszulka lub torba bawełniana to wsparcie udzielone bezdomnym zwierzętom
25 zł brutto - nawet tyle z każdej sprzedanej koszulki lub torby przekazujemy na naszą kampanię.

Dochód z zakupu tego produktu przekazany zostanie do :

Schronisko dla Bezdomnych Zwierzat AZYL
Olszowa 4
21-500 Biała Podlaska

 

Poniżej linki:
KOSZULKI DAMSKIE

https://mojakampania.pl/sch…/nakarm-zwierzaka-2016-pies.html

https://mojakampania.pl/schr…/nakarm-zwierzaka-2016-kot.html

 

 

pies w kwadracie.png

kot w kwadracie.png

6.jpg

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, andegawenka napisał:

Czy ja już jestem na bazarku ?

Dziękuje Andegawenko za przybycie, na Ciebie można zawsze liczyć ! Koszulki kupujemy wchodząc na poniższy link, tam wszystko jest wyjaśnione :) Wybieramy rodzaj, rozmiar itp, następnie KUPUJEMY https://mojakampania.pl/schronisko-azyl-biala-podlaska/nakarm-zwierzaka-2016-pies.html

Pieniążki za koszulki wpłacane są na konto kampani, w której bierzemy po raz kolejny udział. Potem się rozliczamy:)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, andegawenka napisał:

Wybrałam kolor szary rozm XXl i co mam kliknąć w "kup teraz"? .Tam są różne z rekawem długim,krótkim i całkiem bez na fotkach, ale opcji wyboru nie widziałam. Bo chcę z krótkim rękawem.

Hmm myślę, że tam gdzie są koszulki ( długi rękaw, krótki, top ) po prostu musisz zaznaczyć myszką. A na wszelki wypadek napisz emaila [email protected]. Ja sama, szczerze mówiąc nie umiem kupować ! Więc nie jesteś sama :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, danusiadanusia napisał:

ale oczywiście będziemy mieli ANDEGAWENKĘ, która pokieruje wszystkimi chętnymi :) kochana, daj później znać jak to robić!!!!:)

 

Dzięki Danusiu :)

No to ma być tak Klikacie na zdjęcie z osóbką ubraną w koszulkę (jest tam kilka) a potem wybieracie kolor i rozmiar i klikacie w kup teraz. Potem już się leci po poleceniach. Podobnie jak na allegro.

 

Mam już numer zamówienia i opłaconą koszulkę. A i jeszcze w trakcie wyboru można polecić na fb. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, andegawenka napisał:

 

Dzięki Danusiu :)

No to ma być tak Klikacie na zdjęcie z osóbką ubraną w koszulkę (jest tam kilka) a potem wybieracie kolor i rozmiar i klikacie w kup teraz. Potem już się leci po poleceniach. Podobnie jak na allegro.

 

Mam już numer zamówienia i opłaconą koszulkę. A i jeszcze w trakcie wyboru można polecić na fb. :)

super! bardzo dziękujemy:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...