Jump to content
Dogomania

Largo [*], Bercik [*]


Recommended Posts

Aktualne wiadomości;

Dziś do kasi pojechał Henio, tu jego wątek:https://www.dogomania.com/forum/topic/349504-henio-stara-głucha-demencyjna-ofiara-porządków-świątecznych-prosi-o-wsparcie/

Jako, że Misu, który jest jeszcze w schronisku na pewno będzie potrzebował diagnostyki i najprawdopodobnie leczenia, a co za tym idzie, będzie potrzebował większego wsparcia finansowego, to najlepiej by było jakby spadek po Berciku przypadł jemu. Ale oczywiście tu decyzja nalezy do deklarowiczek.

Koszt utrzymania Misia to 280zł/mc, zaś Henia 240zł, więc tu również pojawia się większa kwota. Może uda się bazarkami utryzmać Henia, może ktoś coś wspomoże dodatkowo. 

Jeśli chodzi o Misia, to w przyszłym tyg ma mieć badanie kontrolne na obecność lablii, jeśli tylk okaże się negatywny, to od razu go zabieram. Dziś jeszcze dowiedziałam się że wykryto u niego niedoczynność tarczycy :( Biedak chudnie z dnia na dzień i mam nadzieje, że na tym skończą sie jego choroby :(

A tak w ogóle, to przedstawiam Misia :)

49512287_2019817144776251_1800829768023670784_n.jpg.cdc7e414f01443e6d4531d0cdb90114d.jpg

 

Osobiście zwiększam swoją deklaracje do 20zł

Zaraz założe mu wątek, mam nadzieje, że osoby które wspomogały wcześniej Largo [*] i Bercika [*] będą równiez na wątku Misia :)

 

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje:

20 zł Szira

10 zł sunia2000 - przekazane na Misia, 20zł

50 zł Magda

50 zł Zosia

10 zł mdk8 - przekazane na Misia

20 zł Magda I.

20 zł Maja

20 zł Bakusiowa

Razem: 200 zł

Powyżej byłe deklaracje na Bercika, czy ktoś zechce jeszcze przekazać je na Misia? Gdzieś chyba widziałam potwierdzenie bakusiowej :) ale nie mogę znaleźć :(

Miesięczny koszt utrzymania Misia to 350zł +karma, na karmę mam nadzieję uzbierać bazarkami, ale przydało by się chociaż 250-300zł stałych deklaracji :(

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, sunia2000 napisał:

Deklaracje:

20 zł Szira

10 zł sunia2000 - przekazane na Misia, 20zł

50 zł Magda

50 zł Zosia

10 zł mdk8 - przekazane na Misia

20 zł Magda I.

20 zł Maja

20 zł Bakusiowa

Razem: 200 zł

Powyżej byłe deklaracje na Bercika, czy ktoś zechce jeszcze przekazać je na Misia? Gdzieś chyba widziałam potwierdzenie bakusiowej :) ale nie mogę znaleźć :(

Miesięczny koszt utrzymania Misia to 350zł +karma, na karmę mam nadzieję uzbierać bazarkami, ale przydało by się chociaż 250-300zł stałych deklaracji :(

 

4 minuty temu, bakusiowa napisał:

Deklaruje 30 zł stałej. Jak będę mogła to wyślę więcej.

Dziękuje :)

To mamy:

 

20 zł Szira

10 zł sunia2000 - przekazane na Misia, podwyższone do 20zł

50 zł Magda

50 zł Zosia

10 zł mdk8 - przekazane na Misia

20 zł Magda I.

20 zł Maja

20 zł Bakusiowa - przekazane na Misia, podwyższone do 30zł

Razem 60zł

Potrzeba 350zł/mc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...