Jump to content
Dogomania

Largo [*], Bercik [*]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dla mnie ważne jest tylko żeby pieseczek byl starszy bo stadko to niemal tylko starszaki i zgodnie żył z psimi kolegami bo ja nie zamykam piesków - chcę żeby miały max. swobody (tylko jak wychodze)

Nawet nie proszę nigdy o zdjęcia, jesli uznacie że jakiś bureczek potrzebuje pomocy,może przyjechać Miejsce czeka

Link to comment
Share on other sites

Już jestem "po słowie" z kikou,  jest dwóch kandydatów, jeden już mógłby do kasi jechać, kwestia transportu. Drugi jest w trakcie leczenia w izo, nie wiem czy by go wydali, no i byłby potrzebny tymczas na 2, 3 dni żeby ewentualnie przebadać/potwierdzić diagnoze schroniskową przed wyjazdem do kasii

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, sunia2000 napisał:

Już jestem "po słowie" z kikou,  jest dwóch kandydatów, jeden już mógłby do kasi jechać, kwestia transportu. Drugi jest w trakcie leczenia w izo, nie wiem czy by go wydali, no i byłby potrzebny tymczas na 2, 3 dni żeby ewentualnie przebadać/potwierdzić diagnoze schroniskową przed wyjazdem do kasii

To  dwa pojadą  ?

 

Link to comment
Share on other sites

Kasia zgodziła się na 2, jeden otrzymałby wsparcie po Berciku, na drugiego będe kombinować wsparcie. Oba są do wyciągniecia na już ze schroniska, więc ciężko bawić się w boga, któego wziąć a którego nie, więc kasia zgodziła się na dwa.

Jeden, tez w izo, ma rzekomo labrie, musze to jeszcze potwierdzić u weta i sprawdzić czy już zakończył leczenie, co by nie zaraził stada kasiowego.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...