Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 11.02.2017 o 00:32, Murka napisał:

Lika i Tinka już zaczipowane, były bardzo grzeczne, bały się trochę, ale nie próbowały się bronić. Odbierałam dziś psiaka po zabiegu kastracji, więc wzięłam przy okazji panienki na czipowanie. Koszty to 110 zł (55 zł dla każdej suńki) + dojazd 6,60 zł (po 3,30 zł dla każdej suńki):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b3064f9aff7c7079

Pieniążki przelane w kwocie 58,30zł za czip Likuni.

Murko bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2017 o 00:32, Murka napisał:

Lika i Tinka już zaczipowane, były bardzo grzeczne, bały się trochę, ale nie próbowały się bronić. Odbierałam dziś psiaka po zabiegu kastracji, więc wzięłam przy okazji panienki na czipowanie. Koszty to 110 zł (55 zł dla każdej suńki) + dojazd 6,60 zł (po 3,30 zł dla każdej suńki):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b3064f9aff7c7079

Mureczko a czy wet. zarejestrował czipy  w jakiejś bazie danych? Czy są jak ja to nazywam  "puste"?

Link to comment
Share on other sites

Ależ tutaj cisza :(

Mojej Cioci bardzo spodobała się Likunia. Parę lat temu (po żałobie po swojej haszczance) adoptowała lękliwą, dorosłą sunię. Ciocia mieszka obok mnie, jest bardzo aktywną kobietą, moi kuzyni porozjeżdżali się teraz na studia i mają swoje dorosłe życie... Ciocia to totalna psiara i kociara. Miała porozmawiać z wujkiem nt kolejnego psa, ale wujek jako rozsądny człowiek zdecydował, że ich rozpieszczona jedynaczka może nie przyjąć suni , a oni na razie nie mają tyle czasu, ile by chcieli mieć, by wprowadzac kolejnego psa do stada. A szkoda, bo naprawdę Lika miałaby tam świetnie. Własny ogródek, własne łóżko, ciszę i spokój. Jeszcze o Likusiu myślą, ale na razie cicho podglądają i dopytują o nią, by nie robić nadziei.

Dziwię się, że z ogłoszeń nikt nie odpowiada. Myślałam, że chociaż Likusia się załapie raz-dwa na dom, bo naprawdę jest urodziwa, a i na olxie ma sporo wyświetleń. :( Ale widocznie muszą sobie dziewczynki na Rodziny poczekać.
 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

Tyśka, gratuluję tak pomyślnie zaliczonej sesji mimo psiowego bzika. Jak wrócisz do Wrocławia, to będzie obiadek z deserem. Czy jesz wszystko ?

Dziękuję :) Za gratulacje! Głupi ma zawsze szczęście, hehe - i dlatego dobrze zdałam.
Jem wszystko! Ja wychowana po harcersku :D Bardzo dziękuję za obiad!

Link to comment
Share on other sites

Likunia ma sporo wyświetleń tak sobie myślę,czy licznik nie przeskoczył w OLX. Teraz walczę z OLX z P.Krzysztofem,który opiekuje się moją stroną.Nie mogę Lice wykupić odświeżenia.Nastąpiła awaria techniczna.Muszę czekać.OLX jest w tej chwili wyróżnione,wykupione i jest na Kraków.Za dwa tygodnie zmienię na Warszawę.

Nadeszla deklaracja stała od istar19 Za II.Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Bogusik napisał:

Mureczko a czy wet. zarejestrował czipy  w jakiejś bazie danych? Czy są jak ja to nazywam  "puste"?

Czipy nie są zarejestrowane, jest jakaś blokada z powodu ochrony danych osobowych właścicieli i teraz każdy właścicieli musi sobie sam rejestrować.

Wet dodał mi do każdego chipa formularz papierowy i jest też zawieszka do obroży "jestem oznakowany" z kodem do sczytania (nie trzeba mieć czytnika żeby odczytać numer). Wcześniej nie było takich bajerów:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2017 o 23:12, Murka napisał:

Czipy nie są zarejestrowane, jest jakaś blokada z powodu ochrony danych osobowych właścicieli i teraz każdy właścicieli musi sobie sam rejestrować.

Wet dodał mi do każdego chipa formularz papierowy i jest też zawieszka do obroży "jestem oznakowany" z kodem do sczytania (nie trzeba mieć czytnika żeby odczytać numer). Wcześniej nie było takich bajerów:)

Bajery były tylko dostawało się przy rejestracji,przychodziły pocztą.

Wykupiłam Likuni odświeżenie OLX na 7 dni - 6,00zł.OLX jest na Kraków.

Link to comment
Share on other sites

Lika jest żywsza, ale też bardziej wrażliwa na jakieś zmiany. Są takie dni, że nie wiadomo dlaczego obie suńki są przestraszone i robią "cofkę" w socjalizacji (u Liki jest to bardziej wyraźne). Wówczas suńki mają opory, żeby wyjść na spacer, na ogrodzie są wystraszone i niespokojne, chcą od razu wracać do domu. Trwa to przeważnie 1-2 dni, potem wszystko stopniowo wraca do normy. Lika też już zwiedza prawie cały ogród, ale jak nie chce gdzieś iść (przeważnie w kierunku przeciwnym niż dom:)) to ciągnie w swoją stronę ile sił w tych małych łapkach i nawet próbuje smycz mamlać. Tinka juz na szczęście tego robi. 

07d10098af328b97gen.jpg

9e6ef900e7028a0fgen.jpg

869cc9bc0a260168gen.jpg

 

Czy się sunie nakręcają wzajemnie,  to mi trudno powiedzieć, musiałabym pagadać z Murką z innego wymiaru, która ma tylko jedną sunię - czy jest jakaś różnica:)

Myślę, że dla Tinki nie ma wielkiego znaczenia towarzystwo Liki, ale Lika za to wciąż gdy się boi to wtula się w Tinkę.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pamiętam o dzikuskach.
Moja Ciocia ciągle dopytuje o Likunię, bo się w niej zakochała totalnie.

Podesłałam nasze suńki Pani, która chciała pinczerkę-mamusię, ale sunia nie jest jeszcze gotowa do adopcji. Może akurat zdecyduje się Pani na którąś z dzikusek.

Postaram się dzisiaj wieczorem zaktualizować pierwszą stronę z rozliczeniem.

Link to comment
Share on other sites

OLX wykupione - 26.02.17 wyróżnienie na 1 miesiąc.Ogłoszenie było na Kraków,przeniosłam teraz na Lublin.Z Krakowa była mniejsza oglądalność.

Tyś pracuj nad Rodzinką może przyjdzie ten moment,że zaadoptują Likunię.

Tak mi się marzy aby psiaczki nasze mogły jak najszybciej trafić do swoich domków a inne na miejsce ich uzyskać pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Aż dziwne, że nie ma choćby jakichś pytań o suńki:(

 

Rozliczenie za luty:

 

Stan konta na 31 stycznia wynosił -558 zł

Wpłaty:

+279 zł Anula

+279 zł elficzkowa

+58,30 zł Anula

+58,30 zł elficzkowa

Razem: +116,60 zł

 

Koszty w lutym:

-504 zł hotelowanie 1-28.02

-110 zł chip x 2

-6,60 zł przejazd do weta

Razem: -620,60 zł

 

+116,60 zł - 620,60 zł = -504 zł 

Stan konta na 28 luty wynosi -504 zł (Tinka -252 zł i Lika -252 zł)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...