Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Bardzo, bardzo dziękuję Poker za zaangażowanie się i za wizytę w kamienicy, w której mieszka Tinusia. Jest mi niezmiernie głupio prosić o pomoc zawsze, a tym razem tym bardziej, bo Poker nie udało się dotrzeć do Pani Edyty (nie działa tam domofon, trzeba pukać) i Poker weszła na 5. piętro, aby porozmawiać z sąsiadką, która była na wizycie przedadopcyjnej 3lata temu. Na szczęście poznała Poker i również potwierdziła to, co już wiemy: że Tinusia trafiła w naprawdę dobre ręce i nie mamy powodów do niepokoju. Poker zostawiła pani Edycie karteczkę z namiarami do nas i pozostaje mieć nadzieję, że pani weźmie do serca nasze starania i zadzwoni do mnie albo do Poker.

Poker, jestem niezmiernie Ci wdzięczna za tak ogromne serce i włożony wysiłek, aby odnaleźć kontakt do Pani Tinusi. DZIĘKUJĘ :)

kartka, podziękowania, dziękuję, dziewczynka, kwiatek | Clip art, Happy,  Happy birthday

Jednocześnie przepraszam, że musiałaś się wdrapywać aż na 5. piętro :( Szkoda, że nie udało się złapać Pani - myślałam, że może miałaby ochotę zajrzeć na wątek albo... że chociaż  razem uda się z Panią porozmawiać, wymienić kontaktem.
 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nowa Pani Tinusi oddzwoniła wczoraj wieczorem. Nie do mnie, bo chyba źle wpisała numer i nie mogła się dodzwonić (a ja nie mam ani jednego nieodebranego połączenia), ale zadzwoniła do Poker. Pani opowiadała, że mocno kocha Tinusię i nie wyobraża sobie, aby ktoś mógł ją skrzywdzić. A mało brakowało, bo dzieci p. Krystyny chciały oddać Tinusię do schroniska. Pani ma poza Tinusią jednego psiaka i dwa kotki, dba o to, aby niczego im nie zabrakło. Tinusia  śpi z nią w łóżku i jest bardzo kochana, a zdaniem sąsiadki (z którą w południe rozmawiała Poker) Tinusia teraz ma lepiej niż miała poprzednio, że jest naprawdę szczęśliwa.

Poker... jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pani ma Tinkę i jeszcze jednego psa oraz 2 koty. Kocha ja bardzo. Po rozmowie czuć było miłość do suni . Uważam , że możemy być spokojne. O pani dobrze świadczy , że nie miała mojej prośby w nosie tylko zadzwoniła.

Sprawdziłam , numer telefonu Tyśki napisałam prawidłowo. Wiem , bo zrobiłam zdjęcie mojego liściku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...