Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Kochani,

Tysiu,Ty pierwsza stanęłaś na drodze Moriska, za Tobą pojawiły się kolejne Dobre Duszyczki,

To będą pierwsze w życiu Moriskowe Święta bez czuwania,bez strachu, chłodu i głodu!

Gdyby umiał rozmawiać,jestem pewna,że powiedziałby ...Moi Przyjaciele,Tysiu, Ogromnie Wam Wszystkim Dziękuję! - dawny Rudy

Od siebie również  z całego serca Dziękuję każdemu z Was z osobna,komu los dawnego Rudego nie był obojętny.

Dla nas, to był bardzo trudny rok,ale warto było!

 

Jest tylko przykro i smutno strasznie z powodu Likuni,że nie ma  jej razem z nami....ehh... wieczorkiem zadzwonię do Domku .

 

Zdrowych,Spokojnych Świąt Wszystkim Życzymy!

2zxDa-6QSiq.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo ślicznie dziękuję za życzenia...

Nie chcę wyróżniać nikogo, ale pozwólcie, że jednak zrobię to jednak dla dwóch Osób, które robią TYLE dobrego w życiu  - i to nie tylko dzikusków, że aż mi ciężko to zmieścić w głowie.

WiosnaA... jesteś wybitnie Dobrym Duszkiem dzikusków tomaszowskich... To, ile zrobiłaś dla nich to aż nie mieści się w głowie, że jedna Osoba mogłaby tyle zdziałać... Jestem pod ogromnym wrażeniem, to co robisz przechodzi moje pojęcie...
Elficzkowa - jesteś z kolei moim Dobrym Duszkiem :) zawsze jesteś na moje zawołanie - nigdy mi nie odmówiłaś pomocy, nieważne czy w skarbnikowaniu, czy transporcie psiaka, czy przetymczasowaniu (Mambusi-Figusi) - jak się wali i pali, wiem że mogę zadzwonić i mi pomożesz. I to nie tylko przy bezdomniakach, ale również prywatnie. Dziękuję. I kto by pomyślał, że poznamy się poprzez dogomanię :)

Zakładając wątek nie sądziłam, że stworzymy tutaj Rodzinę, bo Wszystkich Was zaglądających na wątek bardzo cenię i jesteście mi bliscy... 
DZIĘKUJĘ.

Chcę Wam ze szczerego serca złożyć życzenia... WSZYSTKIM.
Bardzo jestem w tym kiepska, więc skopiuję te, które udało mi się sklecić na wątku mojego psiaczka. I przepraszam, ale tylko tutaj złożę życzenia - nie dlatego, że wyróżniam "swój" wątek, ale dlatego, że uważam, że tutaj wszyscy zaglądacie... :) a ja mam dość ograniczony czas obecnie, nie chciałabym nikogo pominąć...
 

Chcę Wam złożyć spokojnych, radosnych świąt. Aby nikt Was do niczego nie zmuszał (ani jedzenie, ani ludzie, ani zwierzaki). Pięknego, śnieżnego klimatu, ale takiego śnieżnego, aby było Wam przyjemnie iść na spacer z psami :). Oby te święta były czasem spotkania się z tymi, których kochacie najbardziej, czasem przebaczenia i miłości :) Odkryjcie w święta dobro w innych ludziach, a Inni niech odkryją dobro w Was. Ja w Was widzę TYLE dobra! <3 Dziękuję, że jesteście ze mną, "moimi" bezdomniakami i pokazujecie, że dogomania ma moc - że chociaż nieraz możemy mieć różne zdania na dany temat, to w ważnych, trudnych chwilach umiemy się zgrać i pomóc: wątek dzikusków temu dowodzi. I choć zabrzmi to nieskromnie, to ten wątek lubię szczególnie - ze względu na atmosferę wsparcia i dobroci, która tutaj panuje.
Jesteście bardzo piękni :)
Czuję się zaszczycona, że mogę Was znać - czy to wirtualnie, czy też "na żywo".

8d49d5e1e9a5d056med.png 2608c4a8d41f3e40med.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2017 o 21:49, Poker napisał:

A może uderzyć z prośbą o pomoc do księży , którzy będą chodzić po kolędzie i ją gdzieś zauważą?

I sprawdzone,każde domostwo,..to by było wspaniale.

Dnia 26.12.2017 o 22:08, elficzkowa napisał:

A czy ktoś naprawdę widział Likę od momentu zaginięcia i jest w stanie potwierdzić, że to była ona ? 

Żaden sygnał o Lice nie był potwierdzony przez Właścicieli, osobiście jej nie widzieli.

 

Link to comment
Share on other sites

Ciężki to był okres dla psiaków przez to strzelanie.....Morisek jeszcze dojść do siebie nie może i nie chce wychodzić z domu.

Masę psów potraciło domy w tym przerażeniu,ogłoszeń na FB jest zatrzęsienie.I co gorsze, nawet osoby doświadczone,( np. z Chaty Zwierzaka) nie były w stanie zapobiec ucieczkom.
A co mówić o Pani Babci i przerażonej Likuni...

Ciągle są sygnały o podobnych psiakach do Liki,Państwo jadą na każdy odzew,ciągle jednak nie udaje się w 100% wiele z nich potwierdzić.Właściciele  nie odpuszczają poszukiwań, rozwieszali ostatnio trochę nowych plakatów.
W ubiegłym tygodniu - 5.01.18 i na 12.01.18 zostały wykupione ogłoszenia w Głosie ZC. Zapłaciłam 132,20zł.
 
Ogłoszenia ostatnie wykupiłam bez konsultacji,ale nie mało kosztuje (86,10zł) i proszę o info i sugestie, czy w dalszym ciągu mam zamawiać?

 

Link to comment
Share on other sites

Mój pies to się tak do teraz boi że spadnie coś na podłogę i już się trzęsie ....

A jaki jest stan finansów? myślę że warto co jakiś czas wykupić 

ja cały czas myślę o tym piesku co był znaleziony przy drodze może to jednak była Likunia :( :( niby Pan co sprzątał mówił że to na pewno nie ona ale wiecie jak to jest z psiakiem który leży zabity nikt go dokładnie nie ogląda no chyba że Pan jednak to zrobił i stwierdził że to pies a nie suczka :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

Ciężki to był okres dla psiaków przez to strzelanie.....Morisek jeszcze dojść do siebie nie może i nie chce wychodzić z domu.

Masę psów potraciło domy w tym przerażeniu,ogłoszeń na FB jest zatrzęsienie.I co gorsze, nawet osoby doświadczone,( np. z Chaty Zwierzaka) nie były w stanie zapobiec ucieczkom.
A co mówić o Pani Babci i przerażonej Likuni...

Ciągle są sygnały o podobnych psiakach do Liki,Państwo jadą na każdy odzew,ciągle jednak nie udaje się w 100% wiele z nich potwierdzić.Właściciele  nie odpuszczają poszukiwań, rozwieszali ostatnio trochę nowych plakatów.
W ubiegłym tygodniu - 5.01.18 i na 12.01.18 zostały wykupione ogłoszenia w Głosie ZC. Zapłaciłam 132,20zł.
 
Ogłoszenia ostatnie wykupiłam bez konsultacji,ale nie mało kosztuje (86,10zł) i proszę o info i sugestie, czy w dalszym ciągu mam zamawiać?

 

Aniu,trzeba wykupywać ogłoszenia i trzeba nadal walczyć o Likunię.Pieniądze są jeszcze a więc walczmy,nie odpuszczajmy,tym bardziej,że Państwo też nie odpuszczają.Na spokojnie by mogli zaadoptować po takim czasie innego psiaka i dać sobie spokój.Praktycznie ludzie są zablokowani,nie moją do tej pory w domu psa a zapewne chcieliby.

A z kolędą to też bardzo dobry pomysł,z tym,że ktoś musiałby po wszystkich Parafiach się przejechać porozmawiać z proboszczami i dać plakaty.

Aniu czy mam przelać taką kwotę?132,20zł + 86,10zł.= 218,30zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Super,że myślicie podobnie jak ja. Kupujemy więc dalej....Odzew z Gazety jest,oby tylko przyszedł w końcu ten sygnał właściwy!

Anulko,za dwa opłacone ogłoszenia ( z 5.01.18 i 12.01.18) mi zwracasz - 152,20zł......(2x86,10 - wpisałam 132,20..pomyliłam się w liczeniu)

Moja Paula mocno zajęta,a ja nie umiem zamienić na zdjęcie potwierdzenia tych przelewów więc na razie nie mam.

 

"A z kolędą to też bardzo dobry pomysł,z tym,że ktoś musiałby po wszystkich Parafiach się przejechać porozmawiać z proboszczami i dać plakaty."

Z tego co mi wiadomo,któryś ksiądz odmówił  zajmowania się psem...

Chyba musimy liczyć bardziej na zwykłych Ludzi..

 

Zaległe faktury,(dwie pierwsze dla mnie umknęły leżąc w szufladzie)

https://postimg.org/image/7l6maxzlv/

https://postimg.org/image/m4drcd86b/

https://postimg.org/image/3otaez1rn/

https://postimg.org/image/hv91a7kcj/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...