Jump to content
Dogomania

SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.


Recommended Posts

Wszystko w porządku. Apetyt wrócił. Suzi dostała sół fizjologiczną, witaminki, środek przeciwbolowy i antybiotyki.

Na stole u weta były takie płacze i skowyty, że chyba straci klientów (otwarte okno).

Ranka mała, sucha. Nici same rozłożą się, ale trzeba nosić kaftanik, bo chce lizać sie.

W kaftaniku gorąco i nie można ruszać się swobodnie, wiec mina kwaśna. Na pół godziny zdjęłam ubranko, aby przewietrzyć rankę. Jutro to powtórzę. Niestety, liże ogoloną skórę na łapce. Trochę się boję czy to nie przejdzie w nawyk jak u Lisia sprzed dwóch lat.

Odniosłam wrażenie, że wizyty u weta, podróże, operacja i kaftanik spowodowały regresje w jej zachowaniu.

Jest jakby bardziej bojaca się ludzi, bardziej dzika i nieśmiała niż na początku po przyjeździe do mnie.

 

Sterylka z przydatkami kosztowała droga ok.340 zł. napisze do Ostatniej Szansy (Akcja Sterylizacja). Ile zwrócą tyle zwróca.

Link to comment
Share on other sites

Ufff:)). Wreszcie  bezpośrednie  wieści i w dodatku,  raczej dobre.  Jak się  zagoi,  to Ci wybaczy. 

Doczytałam o rance.  Ja miałam taki kłopot z Bliss po narkozie  i pobraniu krwi i zawijałam łapkę bandażem elastycznym z plastrem  na noc i jak jej nie  miałam pod kontrolą. 

Link to comment
Share on other sites

 

Suri też dzisiaj panikowała u weta jak nie wiem co by jej się robiło. 

Gosiu, minie jej to zachowanie, jest zestresowana całą sytuacją, schronisko, zabrana została sama bez małej, podróż, nowi ludzie, zaraz zabieg a jak sama wiesz, okropna z niej panikara, ale wszystko wróci do normy napewno :)

Link to comment
Share on other sites

O, dopiero udało się znaleźć wątek nowego nabytku Mazowszanki, a tu już tyle się zadziało :) Nie próżnujecie kobiety ;D 

Cudnie, że malutka już po zabiegu i powoli sie uspokaja :) Rzeczywiście jest prześliczna, a w ramionach Malagoska do tego błoga i spokojna ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...