Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Ale się dzieje na wątku.Aż miło poczytać.Jak togaa się wykuruje to chyba padnie ze zdziwienia co tu cioteczki wymyślają. ALe z wakacji to pewnie będzie się cieszyć.

Miałam wklejać linki do wątków naszych tymczasów, to macie [url]http://www.dogomania.pl/threads/202756-przera%C5%BCona-male%C5%84ka-4-kg-Gopi-potrzebuje-do%C5%9Bwiadczonego-dt!!-B%C5%81AGAMY-O-POMOC!?p=16370912#post16370912[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']juz po konkursie:obrazic:tez wiedziałam:diabloti:i se pozwole dodać ,ze ok. 2 str. wczesniej padały słowa 'gad' od togga oraz 'jasniepan' od pompon a diuna połaczyła to w jedno:eviltong:[/QUOTE]

Oj tam, oj tam... ciotka czepiasz się szczegółów ;):evil_lol: Chodziło o całą nazwę:evil_lol:
A kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi:eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wiedziałam ,wiedziałam pewnie wszyscy juz wczoraj wiedzieli tylko każdy sie bał odbioru nagrody;)

ps.szczerze,to nie wedziałam.Przeczytałam wczoraj,ze konkurs to przejzałam kilka str.gdzie mi sie wydawało zaczęło sie pojawiac okreslenie JPG czyli od str.80 do 90 i przeoczyłam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03'][B]togaa :loveu: [/B]wracaj, przehandlowali :placz: [B]Lolcia :loveu:.[/B][/QUOTE]

Ja tam nic nie chcę mówić, ale cicho też nie będę.....to normalnie jakieś pomówienia są.....:evil_lol:

Jak to przehandlowali?:crazyeye: Konkurs uczciwy był:cool3: a nie jakiś tam milion za pusty sms:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']juz po konkursie:obrazic:tez wiedziałam:diabloti:i se pozwole dodać ,ze ok. 2 str. wczesniej padały słowa 'gad' od togga oraz 'jasniepan' od pompon a diuna połaczyła to w jedno:eviltong:[/QUOTE]

[B]togaa [/B]często na Lolcia mówi gad i to połączenie wszystkiego jest ssssuper :evil_lol:.


[quote name='ihabe']a kto tu grał pierwsze skrzypce?;-)[/QUOTE]

jakie skrzypce :evil_lol:, toć mnie słoń na ucho nadepnął :diabloti:.


[B]JPG [/B]:loveu: dbasz o swoja Pańcię, robisz herbatkę i obiadek ;), bo jak nie :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Na pewno dba:multi::evil_lol:[/QUOTE]

Bardzo chciałabym w to wierzyć :lol:.

[quote name='Bjuta']O matko jaki super wątek mam do nadgonienia! Togaa kuruj się!!![/QUOTE]

Witamy nową fankę [B]JPG [/B]:loveu:, to tylko 144 strony, szybko zleci .:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Błagamy...może ktoś pomóc?:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202712-Spanielkowata-Polly-%28malutka-ok.-10-kg%29-BARDZO-PILNIE-DT-albo-deklaracje-na-hotelik?p=16353386#post16353386"]http://www.dogomania.pl/threads/2027...6#post16353386[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Co prawda konkursu nie wygrałam ale też się ustawiam w kolejkę .
Tylko nie wiem czy nie będę żałować , ponoć gadzina gryzie .[/QUOTE]

[B]Smyczku :loveu: [/B]żałować :cool3:, nigdy w życiu, chyba, że tego, że się tak późno poznało gryzącego [B]JPG, [/B]a gryzie gadzina bardzo delikatnie :cool3:.


[quote name='pom-pon']kurcze, a ja ostatnio zabiegana.... i przegapiłam konkurs.... :placz:

a znałam odpowiedz (w końcu przeczytałam cały watek Lolowy w dwa dni!) :evil_lol:

całuski dla [B]Jaśnie Pana Gada[/B][/QUOTE]

[B]pom-poniku [/B]:loveu: nie było nart w tym roku ??? [B]JPG[/B] na pewno się stęsknił :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie tak delikatnie, bo mnie dzisiaj rąbnał tak że poczułam...:cool3:
Zaraz potem były buziaki , tance radości , śpiewy i co tylko żeby zwrócic moja uwagę. A ja obrażona i jak głaz....

Taki jest[B] Lolo[/B]. Gad dożarty, nieustępliwy i tyle....;)

Link to comment
Share on other sites

Od dnia jak zaległam z grypą [B]Lolo[/B] nie złazi z mojego łóżka .Nawet nie wybiega z pimpkami do ogrodu....
Wsciekły na cały Swiat bo to nie na jego temperament takie leżenie. Uwalił mi sie na plecy a że akurat był powód do szczekania, to szczekal mi wprost do bolącej głowy.
Słowna perswazja nie poskutkowała, musialam siłowo no i się Lolo wkurzył...A potem ja.

Ale już się kochamy ,bardzo... bardzo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...