Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='togaa']W takim razie będe szukać. Razem z kagańcem....ok?
Wczoraj rabnął mnie w palec geriatryk [B]Rudy[/B], tymczasik [B]Irenki[/B]. Zęby spiłowane,a jednak dał radę...:razz:[/QUOTE]

żartujesz? Rudzielec? ;-) Kto by pomyślał:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']żartujesz? Rudzielec? ;-) Kto by pomyślał:-)[/QUOTE]

Sama się zdziwiłam...:razz:

[QUOTE]Cholera, ja mam szeleczki,[/QUOTE]

[B]Funky Kochana[/B]...wpakuj gdzies na dno walizki. Jak zawitasz do Ojczyzny to może wtedy? U[B] Irenki[/B] szelki, obróżki potrzebne na okrągło...

No to na dobranoc;

[B]Chłopak wytarzał się jednostronnie. Pewnie dla cieczkującej kudłatej..[/B].

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3997/sam1525.jpg[/IMG]

[B]Już doprany..[/B].

[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1413/sam1557z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03'][B]togaa [/B]odcięta od netu, nic nie wiemy co gadzina porabia :evil_lol:.
Dziewczyny pisałyście o kwiatkach, to poproszę zdjęcia w zastępstwie Lolciowych, będzie czym nacieszyć oko ;).[/QUOTE]

Gadzina pewnie śpiewający do Kudłatej.....Moje serduszko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Pozwoliłam sobie zamówić bez konsultacji ;), najwyżej będzie :mad: :evil_lol:.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201755-*bazarek-na-Pabianickie-Psiaki-Psie-AKCESORIA-za-grosze-gt-koniec-20.02[/URL]

[B]Lolitku :loveu:[/B] jesteś najpiękniejszy.[/QUOTE]

myślę, że zostanie Ci to wybaczone ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Smyku[/B], ja wiem ale nie moge stale siedzieć w [B]Twojej[/B] kieszeni:oops:.....Tyle dla Lolusia zrobiłaś...

U[B] Irenki[/B] jest[B] 5[/B] tymczasów psiokocich. [B]BEZPŁATNYCH !!!! [/B]
A Jej , to jakby moje własne.
Jestem pewna że gdyby nie zasiedziały [B]Lolus[/B], na pewno bym pomogła tymczasować . Dlatego tak bardzo [B]Irenka[/B] i jej zwierzaki leżą mi na sercu.

Jest absolutnie wyjątkową osobą,[B] PSI ANIOŁ[/B].

Lądują u niej te najtrudniejsze przypadki.
Kto inny tyle serca okazałby starenkiemu [B]Reksiow[/B]i ktory godzinami szczekał do ściany, czy [B]Dropsow[/B]i z ustawiczną biegunką, czy nieuleczalnie choremu [B]Niedżwiadkow[/B]i...? A ciezko chora maleńka [B]Lilunia[/B] ?.
A liczne szczeniule które mocno nadwyreżyły meble,podlogi....?
Można juz liczyć w dziesiatkach psiaki, ktore przeszły przez [B]Jej[/B] cudowny dom.

Bezpłatnych domow tymczasowych na dogo jest coraz mniej. Komercja wkracza i tutaj.:-(
[B]Dom Ireny[/B] i Jej zwierzaki zasługuja na szczególne traktowanie i pomoc. Tak myślę i bardzo, bardzo o to proszę....:oops:

Iw[B]onko3[/B], z nieba spadasz....[/QUOTE]

Potwierdzam każde słowo Togii- takich Psich Aniołów to ze świeca szukać. Każdy z nas pomaga, każdy z nas się martwi, każdy z nas czasami nie śpi po nocach mysląc o tym czy innym psiaku, któremy chcemy pomóc. I tu jest różnica: My chcemy pomóc a Irenka POMAGA!!!!!!
A my musimy pomóc IRENCE!!!!!

ps

Togaa jest bardzo skromną kobietą ale też jest ANIOŁEM!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']no pewnie, że część pieniążków trafi właśnie tam dla psiaków.

Dane do 1% dla Braci mniejszych są na nowej stronie Stowarzyszenia:
[URL]http://www.braciamniejsi.com.pl/[/URL][/QUOTE]

Ja też czekam na swojego Pit-a, bo jakby nie było dochód za styczeń i luty jeszcze miałam, męża rozliczenie już jest i też przekażemy pieniążki dla Braci Mniejszych.

Link to comment
Share on other sites

Jestem nieżywa i prawie eksmitowana...
Stan zakochania [B]Lolita[/B] jest nie do opisania a On sam umordowany, zachrypnięty, nieprzytomny....

[B]Lolito[/B] szczeka non-stop .Bez przerwy na jedzenie, bo od 3 dni prawie nie je...
Jak szczeka to wydala....A jak wydala, to po 5 minutach od zmiany pieluchy znów upaćkany i śmierdzacy...

Mam dosć.

Link to comment
Share on other sites

[B]Poke[/B]r ! Same krwawe alternatywy nam przedstawiasz.Straszne !
Dla mnie najprosciej byloby [B]Lilita[/B] wyslać na tygodniową delegację. Tylko tydzien.....:razz:
Kto reflektuje za 6 m-cy ?;)
/QUOTE]
Lepsze coś z tego niż byś miała być eksmitowana albo na zawał zeszła

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pozwoliłam sobie zamówić bez konsultacji , najwyżej będzie .[/QUOTE]

[B]IwOnko3, Słonce Moje[/B] ! Ogromne dzieki ! (Niezawodna jak zawsze !:loveu:)
Komu i ile jestem winna ? jak z płatnosciami ?

[B]Funky[/B]...poczekamy . Do czerwca niedaleko....


Atmosfera w domu nadal gęsta .....

[B]Poke[/B]r ! Same krwawe alternatywy nam przedstawiasz.Straszne !
Dla mnie najprosciej byloby [B]Lilita[/B] wyslać na tygodniową delegację. Tylko tydzien.....:razz:
Kto reflektuje za 6 m-cy ?;)

[B]Spotkanie z pudliszonami Irenki.[/B] Tymczasem [B]Lando[/B] i rezydentką [B]Merulk[/B]ą(tez z przeszlościa schroniskową)

[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8254/sam1609.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Poke[/B]r ! Same krwawe alternatywy nam przedstawiasz.Straszne !
Dla mnie najprosciej byloby [B]Lilita[/B] wyslać na tygodniową delegację. Tylko tydzien.....:razz:
Kto reflektuje za 6 m-cy ?;)
/QUOTE]
Lepsze coś z tego niż byś miała być eksmitowana albo na zawał zeszła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']
Komu i ile jestem winna ? jak z płatnosciami ?

[B[/QUOTE]

O to się nie martw, ;) wszystko załatwione. :lol: [B]Smyku :loveu:[/B] kochana nas uratowała. :evil_lol:

Taka histeria [B]Lolusiowa [/B]chyba pierwszy raz na taką skalę. Letnią cieczkę spędzil u mnie i żeby bylo bliżej od razu bym go przygarnęła, ale na naszą odległość to nie zarobimy na paliwo. Na 10 dni go wieźć to troszkę za daleko, a dłużej u mnie zimą to nie wiem jak by było.
[B]togaa :loveu: [/B]przeprowadzaj się bliżej. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kończą mi sie pieluchy, a dopiero co był kupiony zapas na miesiąc....
Idzie kilkanaście dziennie.
Za to oszczędzam na chusteczkach, bo za każdym razem Lolka tyłeczek jest do gruntownego mycia,(nie tylko wytarcia chusteczkami....)
W dodatku te paćkowate koo trwale pofarbowały futerko i ma pod ogonem plac jakby usiadł na jajecznicę....

[QUOTE][B]togaa [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG] [/B]przeprowadzaj się bliżej. [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/QUOTE]
tiaa.....do grobu chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Kończą mi sie pieluchy, a dopiero co był kupiony zapas na miesiąc....
Idzie kilkanaście dziennie.
Za to oszczędzam na chusteczkach, bo za każdym razem Lolka tyłeczek jest do gruntownego mycia,(nie tylko wytarcia chusteczkami....)
W dodatku te paćkowate koo trwale pofarbowały futerko i ma pod ogonem plac jakby usiadł na jajecznicę....
[/QUOTE]

[B]togaa[/B] potrzebujecie czegoś?[B] Lolito:loveu:[/B] ma jeszcze coś na koncie czy przydałoby się podreperować fundusze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...