Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

witam serdecznie,
jak tam zimę znosi nasza kochana szelma :cool3:
u nas sypie przeokrutnie!!!! a moja suńka to nie bardzo za zimą przepada, przynajmniej tą w mieście...bo poza miastem to jakiś dziwnych sił witalnych dostaje i szaleje jak zła :painting:

Link to comment
Share on other sites

Dużo mizianka dla Lolcia i Togii w Nowym Roku :-)
Ten rok zobaczycie będzie właśnie tym rokiem szczęścia dla wszystkich naszych bidulek


[CENTER][B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]" Dziękuję, że jesteś blisko.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]Za serce, co niesiesz w pysku![/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]Za ciężką mordę i łapy obie![/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]I za kolory świata - co nosisz w sobie![/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]Dziękuję, że każdej nocy [/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]ogrzewasz mnie snem spokojnym,[/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]Za Twe spojrzenia dziękuję i najwierniejsze oczy! [/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz! [/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][FONT=Tahoma][SIZE=2]Za uśmiech dziękuję i miłość![/SIZE][/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Tahoma]I za nadzieję w przyszłość![/FONT][/SIZE][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Tahoma]Dziękuję, że we mnie nie wątpisz, [/FONT][/SIZE][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Tahoma]choć powodów wiele, [/FONT][/SIZE][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Tahoma]bo jestem tylko Twoim człowiekiem...[/FONT][/SIZE][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Tahoma]Mój Pieseczku "
[/FONT][/SIZE][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Gości miałam...sorry...!
Zdjęcia wysyłam mms-em [B]Onkom 3 [/B] dlatego takie marne...

Kubraczek jest "superaśny" jak by powiedziała [B]Iwonka. [/B] Z góry czerwony polarek podbity flanelką w szkocka kratę.Rozpinany ,regulowany, więc nie trzeba Lolka przepychać przez różne otwory....
Tak właśnie było przedwczoraj jak pomyłkowo dotarła do nas inna wersja ubranka; dzianinowy tunelik z golfem i dziurami na łapki i ogonek..
Łebsko Lolka jakimś cudem przepchałam przez golfik, z przednimi łapami było gorzej ale w końcu podstępem sie udało no i....tunelik sie skończył. Sięgnął Lolkowi przed pępek i koniec.
Trochę zmarkotniałam,dzwonie do Cioki Onki no i okazuje sie że tunelik był dla Yorka Cziko. A Loluś nijak Yorka nie przypomina raczej...
Ale dzisiaj było zupełnie inaczej...
Aaa...czerwony kubraczek ma jeszcze dopinana foliową pelerynkę ale jej szelest denerwuje Lolka.

Po prawdzie z kubraczkiem przyszło jeszcze jedno ubranko.Ma wprawdzie zameczek wzdłuż plecków ale ma też nogawki na wszystkie cztery łapki...!!! A Lolo jest łapkowo niedotykalski. Przednie jako tako ,ale żeby mu majstrować przy tylnich to mowy nie ma....

[B]Onki3 [/B]-piękne dzieki w imieniu Lolusia za ten śliczny prezent. !!!!Bardzo sie przyda ,zwłaszcza do samochodu gdy Lolo musi czasem na mnie, gdzies na parkingu poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Co ta[B] Feliksik[/B] wymyśliła?
Zlecą się Cioteczki a tu specjalnie nie ma Ich czym częstować. ... Krew sie nie leje,psa od łańcucha nie trzeba odpinać,ze schronu wyciągać...!
A na pieluchę rady już raczej nie ma. Tak już będzie....! A kto pokocha pieluchowca?

[B]Ciocie[/B],koniecznie tu zajrzyjcie;[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177161-Nasza-zuzlikowa-potrzebuje-pomocy-Nie-zostawiajmy-jej-samej-z-tragedia[/URL]
[B]Zuzlikowa[/B] od pierwszych dni zawsze była przy[B] Lolku[/B], wspierała bazarkami i dobrym słowem.Teraz Ona przeżywa ciężkie chwile.

Link to comment
Share on other sites

Otwieram :cool3: patrzę :crazyeye: nie ma [B]Lolcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
Jakiś biały kudełek na niebieskim kubraczku :roll: a gdzie reszta [B]Lolcia :mad:[/B]
Czikuś obwąchał niebieski kubraczek, nie wiem czy przypomniał sobie zapach LOLCIA :loveu:
ale coś mu nie pasowało :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']on jest przepiękny, nie dam rady przebrnac przez caly wątek dlatego proszę streśccie mi cioteczki. gdzie etraz lolus przebywa, jak sie czuje, jak sobie radzi. jakie mial ogloszenia i gdzie?:)[/QUOTE]

dzieki za przybycie. Lolcio jest w DT, jednka szukamy dla tego cudaka domku, który pokocha go razem z pieluszkami, ponieważ jest on na nie skazany do końca życia, przez to że jest po wypadku dot. kręgosłupa. Lolcio na spacerach może chodzić oczywiście bez nich.
Ogłoszenia jak najbardziej przydadzą się, bo jak narazie mały odzew a Lolcio już tak długo czeka.
Ja odnawiam mu cafeanimal, był na Onet pl, w radiu Bielsko - na str. internetowej, miesięcznik mój pies - wydanie internetowe. Ale niestety nadal domku nie widać. POmyślałam, zeby zwołać tu innych dogomaniaków, ponieważ ludzie " z zewnątrz" chyba boją się problemu typu pieluszki lub inne skomplikowane przypadłości, a przecież pies potrafi odwdzięczyć się 100 razy bardziej. Może z osób nowoprzybyłych ktoś zapragnie dać mu dom, na który tak bardzo zasługuje

Link to comment
Share on other sites

juz od jakiegos czasu sie zastanawiam jak wciągnac do pomocy osoby z poza dogo. przeciez my tu tyle potrzebujacych mamy i wlasciwie w swoim gronie wszystko rozgrywamy, zbieramy kase, robimy ogl itp. a jest wiele osób, milosnikow zwierzat, ktore nie maja pojeciu o istnieniu dogo. sa tez takie ktore chetnie by pomogly ale nie chce im sie przedzierac p0rzez gestwine tematow. jak tu do nich dotrzec zeby otrzymac konretna pomoc???

pamietam , kiedy zaczynalam i do schronu przywieziono nieadopcyjnego psa, dziadziunia z problamimi zdrowotnymi juz. byly sugestie zeby go uspic ale ja sie zaparlam i zaczelam szybko szukac donu. napisalam tekst, najbardziej wzruszajacy jaki potrafilam:) wkleilam zdj i prosilam o om dla niego. rozwieszalam gdzie sie dalo, prosilam sklepy i uslugodawcow w rynku zeby wieszali na szybach i wewn, plakaty byly wszedzie. nie zadzwonil nikt....znalazl dom dzieki dogomanii

od listopada w naszym schronie poszlo do domow kilkanascie szczeniakow do adopcji i tylko dwa dorosle psy. to pokazuje jakich psow glownie szukaja ludzie. stary - nie, brzydki - nie, chory - odpada . cudowne adopcje zdarzaja sie średnio raz w roku. przepraszam za moją smutąa dygresję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...