Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Szczurek Loluś :evil_lol: przynajmniej na głowie i ogonie trochę mu zostało :p

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3639/imgp2787.jpg[/IMG]

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/598/imgp2789f.jpg[/IMG]

to jest najlepsze

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9251/imgp2782.jpg[/IMG]

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1856/imgp2803.jpg[/IMG]

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3653/imgp2797n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No proszę Was..gdzie on jest brzydki??Toz to chodzące cudo nawet taki ogolony...a co bedzie z nniego jak mu siersc odrtosnie..ja sobie wyobrazalam Lolusia o wiele gorszego i bardziej łysego..a on śliczny jest i tak...i bardzo mnie wzrusza zawsze jego widok na 4 łapkach:loveu::loveu:I ciągle mam nadzieję, że moze jednak uda się z tym zalatwianiem "coś załatwić"..???JAk myślicie...sa choć maleńkie szanse...czy absolutnie żadnych???:razz:

Link to comment
Share on other sites

Myślałam,że jest gorzej.Że ma dupsko i tylna łapy przystrzyżone to rozumiem,łatwiej o higienę, ale czemu tułów?:mad:Można było z niego pawiana zrobić :evil_lol:
Tak mu dogodzicie,że on za nic w świecie nie zechce od togaa się wyprowadzić.Jeszcze jakieś tam łóżeczka dla królewicza, myślałby kto :eviltong:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ratunku!!! szlak mnie trafi zaraz, albo jeszcze gorzej...

Co napisze post, to mnie wywala z dogo...Biała strona..!
A mnie sie czerwono robi przed oczami!!! :mad::mad:

Zdjęcia litościwe dla Lolka!
Sirota naprawdę marniutko wygląda, zwłaszcza w ruchu.
Gdzie on tam ma sadełko???!!!.To istny szkielecik.Naprawdę!
Nawet od dzisiaj dostaje trochę wieksze porcyjki.


Faktycznie mu trochę zimno.
Rano sie troche telepał i zakopał w mojej kołdrze z siusiakiem na wierzchu ,bo mu sie sznureczki od pieluchy poodwiązywały.
Pokarało mnie za tego fryzjera...:eviltong:Ulubiona moja kolderka raczej trafi do schronu...

Kartonowego łóżeczka Lolo nie polubil.;)
Pewnie ze względów prestiżowych. Wciąż okupuje łózko Pepina / to na zdjęciu/, albo moje oczywiście..!

Pinczerka! filmik obiecałaś..Ciekawe czym sie teraz wykręcisz ???

Link to comment
Share on other sites

O kubraczek mam jutro pytac Irenkę. Ma jakis po Mopsiku, to pożycze...


A lóżeczko takie jak na foto /właściciel;Pepi/ , zamówimy. Bedzie mial Lolus coś na zawsze własnego. Zreszta to bardzo praktyczne urządzenie. Polecam!
Jeszcze tylko posłanko musze wykombinować gdzieś w ciucholandzie.Takie do prania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']O kubraczek mam jutro pytac Irenkę. Ma jakis po Mopsiku, to pożycze...


A lóżeczko takie jak ma Pepi, zamówimy. Bedzie mial Lolus coś na zawsze własnego. Zreszta to bardzo praktyczne urządzenie. Polecam!
Jeszcze tylko posłanko musze wykombinować gdzieś w ciucholandzie.Takie do prania.[/quote]

a jakie wymiary ma mieć to posłanko Togusiu?
Poszukamy wspólnie:loveu::loveu::loveu:
A i jaki jest jego ulubiony bohater? Wiesz, żeby Lolek był trendy. Batman? Indiana? czy Kubuś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dark Lord']Ale taki ogolony ładniej wygląda:cool3:, było ogon i głowę też ogolić:razz:.[/quote]

Nastepnym razem? Ale wtedy Ciotki na pewno mnie zlinczują!!:mad:

Pinczerka! a czekoladę przywieziesz? Najlepsza na świecie!!!
Skąd takie kultowe auteczko wytrzasnełas?

Iwonko! ja kupuje stare śpiwory bo one najczęściej sa do pranie a na to powłoczki poduszkowe... Nic nie mysl, bo to grosze...l!!!!/ Chyba że o szpicu :razz: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Pinczerka! a czekoladę przywieziesz? Najlepsza na świecie!!!
Skąd takie kultowe auteczko wytrzasnełas?[/quote]

Belgijska czekolada? Wiem coś o tym... ;) Z chęcią przywiozę, jak starczy euro :evil_lol:

Obiecane przez brata. Brat - maniak starych volkswagenów ;) Super autko, tylko za dużo pali, żeby wozić Lolusia :-(

Link to comment
Share on other sites

Loluś dostał dzisiaj od[B] Cioci taks[/B] z Krakowa wspaniały prezent!!!!

Sliczne, super wygodne szeleczki w czerwoną, szkocka kratę!
Jeszcze ich nie mierzyłam ale na oko widac że idealne. Zresztą były szyte na miarę!!!;)

Ide wystroic Lolusia! Dziekuje[B] taks [/B]...bardzo,bardzo !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Togaa, a gdzie takie lozeczko zamawiasz ?
Ono rzeczywiscie wyglada swietnie ![/quote]

Mam znajomego pana "złotą rączkę ".Potrzebne "składniki" kupuje w markecie budowl.
Moje dwa psy też takie mają.
Łatwo wymieść kłaki, przesunąć bo podklejone filcem.

Dzisiaj naprawde rozłozyłam na swoim łóżku folie malarską. I grozi mi że pod nią bedę spała... :evil_lol:
Lolo wita mnie rano [B]skokiem[/B] na moje łóżko..!!!! I z pełna pieluchą odstawia szaleńczy taniec na kołdrze...Depcze koty, wkurza małego Pepi....Nie pomaga moje machanie jaśkiem ani wrzaski. Nawet udawanie trupa..;)
Lolo mi mówi "dzień dobry" !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...