Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

No i nie wiadomo kogo bardziej żałować męża czy wyjców :evil_lol:

Oj masz się z nimi [B]Togaa[/B] masz. Loluś prowodyr potrzebuje "twardej" ręki .Tylko jak coś od niego wymagać jak to taka sierotka pokrzywdzona przez los. I jeszcze potrafi to wykorzystać ;)
Inteligentna bestyjka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Te "sierotki pokrzywdzone" mają bardzo silne charaktery gdy dominuje w nich terier.
Frotka czasem wyje gdy opuszczam lokal. Na szczęście krótko, już z parteru jej nie słyszę.
Gorzej gdy ktoś przyjdzie, muszę brać ją na ręce bo nie pozwala innym psom szczekać i potrafi rzucać się na suczki i psa.
Masz łagodnego męża, mój TZ jest typowym dominantem i psy przy nim nie szczekają ze strachu gdy ryknie ciszaaa.
Ile teraz waży Loluś? Frotka 6.700 kg, jest trochę nadwagi.

Link to comment
Share on other sites

Mąż łagodny i owszem a przy psach kompletnie bezradny...
Do naszej nieżyjacej, wrednej jamniczki zwracał się.."Tinusiu, poroszę....":evil_lol:
Psy włażą mu na głowę, zero dyscypliny.Naogół idzie po najmniejszej linii oporu i albo sam zamyka sie w swoim pokoju albo psy dostaja eksmisje z domu.Byleby miał święty spokój...;)

Kiedyś marzył o buliku, już widze co by z niego wyrosło..?

Lolus jest chudy,żebra na wierzchu.Waży z 8 kg, może ciut więcej.
Lepetyna waży więcej niż cała reszta...;)
Ale nie usiedzi na miejscu.W takie dni jak wczoraj,dzisiaj/ leje/ kręćka z nim można dostać.On uwielbia ruch, ogród.Musi sie wybiegać.
Dzisiaj jeszcze kupy nie zrobil,przez to siedzenie w domu. I apetyt gorszy...

Link to comment
Share on other sites

Loluś ogolony na łyso...

Wygląda o k r o p n i e ...!

Teraz wyrażnie widać jakie te tylnie łapiny marne,z zanikami mięśniowymi, przykurczone......

U p.Agaty najpierw nie pozwalał sobie za Chiny ubrac kaganca, potem było jako tako a nawet ok.
Pod koniec znowu był zniecierpliwiony i znowu miał dość..Agata huknęła, złapała z karczycho i Lolo znormalniał....;)

Kochana p.Agata wzieła za połtoragodzinne strzyżenie 10 zł.! Dobrze sie z Nią mamy....
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']
bubu podjedż proszę jak przestanie lać..Zrób małemu foto....Pokazemy Ciotkom jak takie ciekawe, a potem schowamy głęboko na dnie szuflady... ;)[/quote]
lepiej same chowajcie się do szafy jak nam tę ślicznotę oszpeciłyście :mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Po wystepach Lolka na dzień dobry p.Agata uznała zapewne że nie będzie sie z gadem użerać co 2 m-ce i zrobiła raz a dobrze.

Naprawdę wyglada paskudnie.
Jest pewne że z takim futrem temat adopcji odsuniety o kilka m-cy , bo nawet resztek urody na nim nie zostało....!:shake:

bubu....! miałaś być dzisiaj u Agaty z Zuczkiem!
Zostaławiłas mnie samą z dwoma wariatami, bo byłam jeszcze z Pepmi.Ale on jakos po fryzjerze pieknieje...;)

Pokerku! te drugie 10 zł dam Bubu, bo w sumie to Ona jest od finansów Lolka.
bubu podjedż proszę jak przestanie lać..Zrób małemu foto....Pokazemy Ciotkom jak takie ciekawe, a potem schowamy głęboko na dnie szuflady... ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak przestanie lać to podjadę, pytanie tylko czy w końcu kiedyś przestanie..

A ja chciałam ogłosić , że rozpoczynamy zbiórkę na łóżeczko dla księcia Lolusia aby nie musiał już spać na kartonach. Takie cacko kosztuje 150zł i robi się na zamówienie ale warto. Ma nóżki i jest bardzo wygodne, przetestowane :razz:
Co Wy na to aby zrobić łobuzowi taki prezent?

Link to comment
Share on other sites

Najpierw musimy zobaczyć łysego księcia :evil_lol:

Kto pozwolił :cool3: [B]Lolunia[/B] skarba naszego na łyso :shake:

Następnym razem ja się za niego biorę;)
Zostawię mu chociaż troszkę falbanki z boczku :lol: no i może coś jeszcze:evil_lol:

No a jak [B]Loluś[/B] już księciunio to łoże musi być :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Najpierw musimy zobaczyć łysego księcia :evil_lol:

Kto pozwolił :cool3: [B]Lolunia[/B] skarba naszego na łyso :shake:

Następnym razem ja się za niego biorę;)
Zostawię mu chociaż troszkę falbanki z boczku :lol: no i może coś jeszcze:evil_lol:

No a jak [B]Loluś[/B] już księciunio to łoże musi być :lol:[/quote]

I kubraczek!!

Link to comment
Share on other sites

.Cholera ! Jakie te stare baby niecierpliwe...!:mad:
Młodego ,męskiego ciałka chcą si ę naoglądać.....:evil_lol:

Pogadajcie lepiej z szefostwem czemu zalogowac sie nie mogę...!!:angryy:????

Link to comment
Share on other sites

Musicie jeszcze trochę poprzebierać nogami...:evil_lol:

Nie wiem,co tu ciekawego?. Mizerne psie ciałko z gigantyczna pielucha na tyłku, z której stercza cieniusie nóżki ...:roll:

Na bubu pewnie sie nie doczekam, zrobiłam pare zdjęć ale mąż musi je wrzucić do swojego komp. Cierpliwości.....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Musicie jeszcze trochę poprzebierać nogami...:evil_lol:

Nie wiem,co tu ciekawego?. Mizerne psie ciałko z gigantyczna pielucha na tyłku z której stercza cieniusie nóżki ...:roll:

Na bubu pewnie sie nie doczekam, zrobiłam pare zdjęć ale mąż musi je wrzucić do swojego komp. Cierpliwości.....;)[/quote]
:siara::siara::siara:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...