Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

ona O3 - święte słowa!!!!

bubu była dzisiaj z Lolem w katowicach.Przed chwila wrócili i bubu miała jeszcze siłę by ściągnąć filmik z mojej kom. na mój komp. i wysłać do siebie.....
/To dla mnie czarna magia.../
Jak wejdzie na dogo. to na pewno zamieści.

Byłam dzisiaj z Olo w lecznicy na zastrz. i trafiliśmy na Naszą wetkę.
Obmacała Lolusiowi pęcherz i nie stwierdziła by był pełny.
Długo na ten temat rozmawiałysmy...
Pozostało na tym by spróbować złapać siurki do pojemn.O woreczku mówiła to samo co Poker.
Co do wyciskania uznała że nie widzi takiej potrzeby...!
Weekend m być znowu śliczny. Pozostaje mi czołganie sie za Lolem po trawie z pojemnikiem w garści...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']ona O3 - święte słowa!!!!

bubu była dzisiaj z Lolem w katowicach.Przed chwila wrócili i bubu miała jeszcze siłę by ściągnąć filmik z mojej kom. na mój komp. i wysłać do siebie.....
/To dla mnie czarna magia.../
Jak wejdzie na dogo. to na pewno zamieści.

Byłam dzisiaj z Olo w lecznicy na zastrz. i trafiliśmy na Naszą wetkę.
Obmacała Lolusiowi pęcherz i nie stwierdziła by był pełny.
Długo na ten temat rozmawiałysmy...
Pozostało na tym by spróbować złapać siurki do pojemn.O woreczku mówiła to samo co Poker.
Co do wyciskania uznała że nie widzi takiej potrzeby...!
Weekend m być znowu śliczny. Pozostaje mi czołganie sie za Lolem po trawie z pojemnikiem w garści...;)[/QUOTE]

Następne super wieści,świetnie, że wetka nie widzi potrzeby wyduszania:loveu:
No szkoda, że mieszkam tak daleko bo to może być bezcenny widok łapania siuśków. Ja też podobno wyglądałam super łapiąc siuśki suczki mającej "podwozie' prawie na ziemi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na filmiku można zobaczyć kilka kroczków Lolusia :razz: Co prawda speszył się bardzo i zaraz zwiał do swojego pokoju ale dowód jest , że naprawdę chodzi :loveu: A może toga nagra nam coś jeszcze wkrótce :)

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=4Aavy9vQAGE&feature=channel_page"][COLOR=Red][B]Filmik [/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bubu!! Togaa!! filmik rewelacja!! Co prawda widziałam kilka kroczków w wykonaniu Lolcia w wersji Live!, ale i tak robi na mnie ogromne wrażenie.

Nie wiem jaka magia i cud pomogły Lolciowi (nie zapominam oczywiście o Waszej ciężkiej pracy i pani rehabilitantce), ale może byście trochę TEGO naszemu Itkowi wirtualnie podesłały? :razz:

Link to comment
Share on other sites

No i dlaczego człowiek ma oczy na tak mokrym miejscu ??

Ten filmik to naprawdę CUDO. Loluś. Togaa i Wy Wszyscy, którzy zajmujecie się Lolkiem - dokonaliście cudu :loveu::multi: Aż się nie chce wierzyć :crazyeye::crazyeye:

A co do łapania siuśków, to jeszcze mi kiedyś radzono,żeby przeciąć wzdłuż plastikową butelkę z np wody mineralnej i podkładać pod siurającego psiurka.
Tak że teoretycznych sposobów jak widac jest kilka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cóż za piękny filmik można tu obejrzeć.
Loluś jesteś superasty:loveu: :loveu::loveu:
Dzięki dziewczyny a może i chłopaki za cudne Lolusiowe chodzenie i wszystko co dla niego robicie. Przecież gdyby nie Wy:placz:
I ten Loluś na 4 łapkach- minę ma zabójczą oj LOLO-LOLO:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Siurki Lola....
W zeszłym roku tez musiałam złapać siurki. Najpierw myślałam o tej folii z przylepcem ale jak to później oderwać:evil_lol:
Zostało bieganie z samego rana za piesiem. Piesio 3,5 kg pańcia się czołga po trawniku, grządkach oczywiście w szlaroku bo trzeba jeszcze dospać, a tu nic ręka osiurana a pojemnik pusty:mad:
Piesio zwiewa gdzie się da jak zobaczy moją rekę:angryy: w końcu parę kropelek "uzbierałam" dobrze że wystarczyło;)

Więc [B]togaa [/B]pozostało ci chyba tylko czołganie sie za Lolciem:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie na dogo 2-3 dni, a tutaj się takie cuda dzieją!!! Oczywiście przyłączam się do mokrookich, bo jak tutaj nie płakać ze szcześcia mają w głowie zdjęcia i stan Lolusia z pierwszego dnia, gdy trafił w Wasze ręce??? To co dzieje się teraz wówczas wydawało się takie niemożliwe i abstrakcyjne!!! Jesteście wszystkie niesamowite, bo dzięki wiarze w tego psiaka możemy dzięki Wam oglądać Lolka w takim stanie! Po raz kolejny padam Wam do stóp ( nietety aktualnie mogę tylko wirtualnie ;) ) za Wasze poświęcenie, determinacje i walkę o te wszytkie psie biedule.

Link to comment
Share on other sites

No fakt jest faktem. Lolo chodzi...:multi::multi::multi:
Cuda się zdarzają !!!Dziewczyny niezłe z Was czarodziejki:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Trzeba podesłać zdjęcia i filmik neurochirurgowi z Wrocławia....nie uwierzy !!!
Myślę,że pracę w klinice macie zapewnioną. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Za rady siurkowe wielkie dzieki...
Łyżka wazowa..rozcięty pET...i ja pod Lolkiem..:evil_lol:
Widzę miny sąsiadów...

Od czasu jak Lolo jest 'sprawny" ruchowo i w ciągu dnia przebywa z reszta psiaków jest mi dużo łatwiej...No i przede wszystkim On jest szczęśliwszy...
Szkoda tylko że straszny mamincycuś z niego . Nie chce byc w ogrodzie beze mnie.
Zaczyna tez przyswajać zachowania moich psów. Już rozumie co znaczy " nie szczekaj"...
Na moim osiedlu nic nie szczeka, nie miauczy...Psi urodzaj tylko u mnie...:razz:

Na filmiku Lolka przewija sie czarny,mały piesiu!:Dog_run:
To mój faworyt Pepi. Bardzo przeżywa obecność Lola.
Do tej pory to On był tym najkochańszym...
Zaczynaja sie "utarczki słowne " Pepina z Lolkiem..tez zazdrosnym o moje względy..:krach:
Pepi jest u mnie od roku i na zawsze!!!!Ten sam schron co Lolo.Też po wypadku i cięzkiej i kosztownej operacji biodra.Oj najeżdziłam sie pociagami z Pepim do Katowic na rehabilit.Ale było warto...Pepi smiga jak rakieta.Kalectwa wogóle nie widać...!

Z Lolem też bedzie dobrze!.Juz teraz w to wierzę...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...