Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[SIZE=3][B]najbardziej martwi mnie to żeby Loluś nie cierpiał !!![/B][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][B]tylko jak tego się dowiedzieć ? on nam nie powie.[/B][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][B]CZY wszystkie możliwości konsultacji zostały wyczerpane ?[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]Może po takim urazie to za wcześnie na rehabilitacje ?[/B][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][B]jakie badania on miał robione ?[/B][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][B]a jakie jeszcze powinien ?[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

bubu ma problem z netem...
Ja podobnie.Piszę z gościnnego komp.
Mały był podczas zabiegów bardzo dzielny. Dzisiaj jadą znowu, jutro ja.

Dojazd z Bielska do Katowic koszmarny,jak zwykle.Te 60 km to 2 godziny korków...W obie strony to 4 godz. w samochodzie..

Próbujemy sie jakos zorganizowac z dojazdami, ale jest nas za mało zmotoryzow.

Bardzo potrzebny bedzie Arthroflekex na stawy tylnich łapeczek...
Kto mogłby kupic i przesłać? Pilne!

O finansach napisze bubu....Ale bez dalszego Waszego wsparcia będzie ciężko..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']
Bardzo potrzebny bedzie Arthroflekex na stawy tylnich łapeczek...[/quote]

Arthoflex wg mnie nie pomoże doraźnie. Czy on dostaje coś p/zapalnego? Jakiś steryd? Tam jest przemieszczenie kręgu i ogromny stan zapalny. Podawanie glukozaminy, na stawy, nie rozwiąże problemu. Zresztą glukozamina musi się skumulować w organizmie, a to trwa parę tygodni, zanim jakkolwiek wpłynie.

Koniecznie p/bólowe i p/zapalne.

Zabiegi? On ma rehab? z tym przemieszczeniem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07'][B][SIZE=3]jakie badania on miał robione ?[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]a jakie jeszcze powinien ?[/SIZE][/B]


może potzrebna jest jeszcze konsultacja lekarska ???
prosimy o info :roll:[/quote]


wszystkie bad które były konieczne miał juz robione we Wrocku
konsultowane również były z innymi wetam

Link to comment
Share on other sites

Bazarek dla Ciebie Lolusiu :loveu::

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wspaniale-ksiazki-dla-lolusia-ze-zlamanym-kregoslupem-do-05-04-a-134011/#post12000626[/URL]

EDIT: i kolejny:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-dla-dzieci-maskotki-skarbonki-puzzle-na-leczenie-lolusia-do-05-04-a-134027/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Arthoflex wg mnie nie pomoże doraźnie. Czy on dostaje coś p/zapalnego? Jakiś steryd? Tam jest przemieszczenie kręgu i ogromny stan zapalny. Podawanie glukozaminy, na stawy, nie rozwiąże problemu. Zresztą glukozamina musi się skumulować w organizmie, a to trwa parę tygodni, zanim jakkolwiek wpłynie.

Koniecznie p/bólowe i p/zapalne.

Zabiegi? On ma rehab? z tym przemieszczeniem?[/quote]

Diuna,jako że ja poprosiłam o Arthroflex odpowiem:
to jest sugestia pani rehabilitantki z Katowic.
Mam w domu zreszta resztke po moim polamancu, to podam...
Mały jest od popołudnia u mnie i przez ten tydzień jak byl u bubu jest nieporownywalna zmiana na korzyść!!!!
Sama nie wierze!
Na pewno nie cierpi!!!!Dzisiaj po raz pierwszy sama zmieniam pieluchy.Zaraz idziemy sie kapac....
Jest wesołym, radosnym, przylepnym i bardzo kontaktowym pieseczkiem.
Owszem, miejsce złamania jest nadal tkliwe i wszelkie zabiegi trzeba wykonywac ostrożnie ale nie cierpiiii!
Tydzień temu sama panikowałam i z nerwow spac nie mogłam bo widac było że go boli, ale dzisiaj jest dobrze!!!!!
Dostaje p.bolowo i p.zapalnie Rimadyl , Aescin na obrzęk i krwiaki i 2 zastrzyki.Steryd i cos jeszcze na regeneracje nerwów....bubu wie...
Robota przede mna wiec znikam...

Wellington! jeszcze raz bardzo Ci dziekuje za podklady dla Lolusia.Niezwykle potrzebne przy jego pielegnacji.....buzka!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Przepraszam za OFF:
Jeśli tymczas u [B]Ulv[/B] dla Lolka nie byłby już potrzebny - [B]to ja błagam o tymczas dla Itiego![/B] Ta psina zmieniła kolejny raz miejsce w hotelu i za każdym razem bardzo to przeżywa. Teraz mamy czas do 1 kwietnia, a potem znów nerwówka i podrzucanie psa tam, gdzie tylko go zechcą. Przez to jest znerwicowany, coraz to nowi ludzie, część z nich źle się nim opiekuje, nie potrafią. [B]Ulv zastanów się, proszę.[/B] Iti ma solidną "grupę wsparcia": wozimy go na rehab, kupujemy to co jest potrzebne, pomagamy.... Mały wstanie na nogi za jakieś 3 m-ce.

Link w moim podpisie. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

bubu wczoraj przy mnie w różnych godz. próbowała skontaktować się z ulv, ale nie wiadomo czemu .. nie udało się, nie wiem czy to był zły numer, czy brak zasięgu, czy coś jeszcze innego :roll:
w każdym bądź razie na pewno jeszcze spróbuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']bubu wczoraj przy mnie w różnych godz. próbowała skontaktować się z ulv, ale nie wiadomo czemu .. nie udało się, nie wiem czy to był zły numer, czy brak zasięgu, czy coś jeszcze innego :roll:
w każdym bądź razie na pewno jeszcze spróbuje[/quote]
Numer jest prawidłowy . Ulv była wczoraj u mnie kilka godzin , parę osób dzwoniło i jakoś sie połączyły :roll:

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/e5904bdf77866926med.jpg[/IMG][/URL]

Lolus dzisiaj byl bardzo grzeczniutki w aucie u Togi...
Tylko podczas masowania lapek troszke pokazywal zlosci :cool3: ale Lolus to panikaz jest :razz:
A tak to bardzo spokojniutki i przekochany psiaczek :loveu::loveu::loveu:
Jutro razem jedziemy na kolejna porcje masowan :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny napiszcie mi czy te grosze ode mnie doszły, bo jakbym coś uzbierała to nie wiem czy ten numer ok i czy doszło chociaż:cool1:
[URL="http://www.wakacje.pl/oferty/grecja/aristoteles-beach-146396.html?id_terminy=17191345#reserv=0&id_terminy_wyjazdy=68319794&id_okol=0&id_terminy=17191345&id_warianty=0&id_warianty_a=0&id_okol_a=&id_terminy_a=0"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...